Karykaturzysta na wesele międzynarodowe

wesele międzynarodowe atrakcje ślub

Wesele międzynarodowe atrakcje

Kolejne zamówienie na rysowanie karykatur na weselu. Kolejne od osoby, która na co dzień mieszka poza Polską, ale będzie w Polsce na weselu. Karykaturzysta ma być niespodzianką dla pary młodej i gości wesela, a osoba zainteresowana usługą jest osobą bliską jednego z przyszłych małżonków.

Skąd pomysł na zaproszenie karykaturzysty? Ta sama atrakcja weselna miała miejsce na weselu w Anglii i bardzo się spodobała. Skoro tam jest coś takiego, pewnie można podobną usługą zamówić w Polsce – słusznie pomyślała (teraz już) klientka. Intuicyjnie zrobiła to, co chyba najczęściej robi się w takim przypadku. Wpisała słowo karykaturzysta i nazwę miasta.

Wesele międzynarodowe atrakcje – karykaturzysta

Nie od dziś wiele osób sądzi, że w każdym mieście w Polsce jest co najmniej jeden dobrej klasy karykaturzysta eventowy. Albo chociaż jakikolwiek karykaturzysta lub choćby plastyk czasami rysujący karykatury. Szereg wpisów na naszym blogu i nie tylko, które wyjaśniają ten temat, jak widać nie dociera do zainteresowanych. Tych informacje i nie interesują (bo to szczegóły). Ich interesuje szybkie znalezienie karykaturzysty, który ma jeszcze wolny termin oraz (rozsądne) honorarium do zapłaty.

karykatury wesele przykłady karykaturzysta atrakcje weselne na wesele Śląsk woj. śląskie Zagłębie

Wesele międzynarodowe jest nieco inne, a jego gościom też warto sprawić wyjątkowe atrakcje

Na szczęście klientka trafiła do fachowca, a jego przykłady karykatur eventowych bardzo się jej spodobały. Uznała nawet, że jego prace są nie gorsze niż artysty, którego widziała na weselu w Anglii.

Wesele było międzynarodowe (nie tylko polsko-brytyjskie), goście jak zwykle z pracy artysty z karykatury.com byli zachwyceni. Krótko mówiąc, pełen sukces. I na pewno nie to, co znana wszystkim, popularna fotobudka, która już chyba nikogo nie zaskoczy.

Karykaturzysta na wesele w Niemczech

Mniejsze szczęście miała potencjalna klientka, która nie napisała e-maila, ale od razu zatelefonowała z Niemiec. Pytała o możliwość zaproszenia karykaturzysty eventowego na wesele, które odbędzie się niedaleko Berlina. Podróże wpisane są w ten zawód, rysujemy też na weselach odbywających się poza Polską, więc takie pytania są nas nie dziwią, choć oczywiście nie tak częste niż pytanie o uświetnienie wesela w Polsce.

Niestety, nie dotarliśmy do konkretów po pytaniu o termin, bo ono jak zawsze jest kluczowe. Termin był już zajęty i nie wiemy czy udało się załatwić innego wykonawcę. To kolejny przykład na to, że coraz częściej zaproszenie karykaturzysty na wesele jest spontanicznym impulsem. Niestety, ostatnio coraz częściej musimy odmawiać osobom zainteresowanym lub wręcz zdecydowanym (bo przeczytali informacje na naszej www). Dlatego, bo termin mamy już zajęty.

Sięgając pamięcią – podobne przykłady miały miejsce, gdy nasz karykaturzysta otrzymał zaproszenie na wesele polsko-szwedzkie oraz polsko-afrykańskie. Niestety te terminy były już zajęte. Cóż, tu jest oczywista zasada – kto pierwszy ten lepszy. Nie możemy zostawić na lodzie pary młodej (i jej gości), z którą już wszystko zostało uzgodnione i już cieszy się na przybycie mistrza kreski z Karykatury.com.

Wesele międzynarodowe atrakcje: (c) karykatury.com