Przerysowana część spotkania w Event Profit

firmowe eventy atrakcje karykaturzysta Event Profit gazeta wywiad rysunek satyryczny politycy

Niezbyt często prasa drukowana poświęca uwagę zawodowi profesjonalnego karykaturzysty eventowego. Obserwujemy jednak coraz większe zainteresowanie ze strony organizatorów różnych imprez i wciąż jeździmy po kraju, rysując szybkie karykatury na firmowych eventach, kongresach, targach, szkoleniach, itp.

W magazynie Event Profit 7(10) – wrzesień 2006 ukazał się 2-stronicowy tekst „Przerysowana część spotkania. Karykatura na imprezach firmowych” na temat udziału karykaturzystów w imprezach firmowych. Za naszą zgodą przeredagowano fragmenty informacji opublikowanych na Karykatury.com, dodano krótkie wypowiedzi Szczepana Sadurskiego (szefa Karykatury.com) napisane specjalnie na potrzeby tej publikacji (Jak przyciągnąć uwagę karykaturzysty), a całość uzupełniła prasowa karykatura Sadurskiego, na której są: Kaczyński, Giertych i Lepper.

Event Profit, to miesięcznik skierowany do osób odpowiedzialnych za organizowanie podróży służbowych, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i wszelkiego rodzaju eventów w firmach, korporacjach, placówkach edukacyjnych, agencjach reklamowych, eventowych i public relation, firmach szkoleniowych.

Tekst (c) Karykatury.com

 

Zobacz też:

Karykatury na żywo – nie warto oszczędzać za wszelką cenę
Wiele zależy od tego, na jakiego karykaturzystę najpierw trafi firma eventowa – na profesjonalistę czy amatora. I czy szuka fachowca czy kogokolwiek, byle taniego. W Internecie są oferty osób, których trudno nazwać profesjonalnymi karykaturzystami. Nie zakładam, że mają wiele zamówień, ale podejrzewam że czasem są zatrudniani przez tych, którzy szukają właśnie kogoś najtańszego.
> Tu cały tekst

Karykaturzysta na event
Narysowana właśnie karykatura, to najlepsza wizytówka każdego karykaturzysty. Wystarczy popatrzeć i wszystko wiadomo. Szczególnie, jeśli rysunek zobaczy osoba z wykształceniem plastycznym albo osoba mająca po prostu dobry gust, poczucie smaku i widziała podobne obrazki różnych karykaturzystów. Jeśli dodamy do tego, że karykatura jest podobna do narysowanej osoby, w dodatku jest komiczna czyli wzbudza u oglądających uśmiech i sympatię – po prostu jest OK. A z tym bywa różnie.
> Tu cały tekst

Tania fotobudka droższa od dobrego karykaturzysty
Można powiedzieć, że najtańsza fotobudka to tak jak dwóch najtańszych karykaturzystów amatorów albo drożej niż jeden znakomity karykaturzysta na event. Idąc dalej tym tropem, nie wnikając w szczegółowe wyliczeń – można wynająć na imprezę jedną wypasioną fotobudkę albo dwóch świetnych, szybko rysujących karykaturzystów eventowych – cena będzie podobna.
> Tu cały tekst