Wesele. Podziękowanie dla rodziców: karykatura

podziękowanie dla rodziców prezent karykatura karykatury Warszawa

To jedna z tradycji polskiego wesela. W uzgodnionym momencie przyjęcia weselnego Państwo młodzi wręczają swoim rodzicom wyjątkowy prezent. Tak naprawdę muszą przygotować dwa prezenty – dla rodziców pana młodego i dla rodziców panny młodej. Mają to być dwa podobne (najlepiej jednak nie identyczne) prezenty. Żaden z nich nie może być lepszym czy gorszym prezentem, aby żadnej pary rodziców nie urazić. I musi to być coś naprawdę wyjątkowego. Te prezenty nie muszą być wyjątkowo drogie, ale też nie mogą być tanie i pospolite. Jakie to będą prezenty – wspólnie decydują państwo młodzi.

O ile w wiele spraw związanych z przyjęciem weselnym rodzice są wtajemniczeni, po prostu o wszystkim wiedzą – ta jedna rzecz musi być przygotowana przez młodych w ścisłej tajemnicy przed rodzicami. To musi być prawdziwa niespodzianka.

Państwo młodzi dla rodziców

Prezent o którym piszemy, najczęściej nazywany jest „podziękowaniem dla rodziców”. To podziękowanie za wszystko – za to, że przyszli na świat, że zostali przez nich dobrze wychowani, że głównie dzięki nim zdobyli wykształcenie, że poznawali świat od chwili narodzin, za to jakimi ludźmi teraz są. Po prostu za wszystko.

To wyjątkowa, czasem najbardziej wzruszająca chwila wesela. Wzruszenie, łzy radości, czułe słowa skierowane do rodziców. Zwykle tej chwili towarzyszy ckliwa muzyka, z niezapomnianym utworem „Cudownych rodziców mam” lub z czymś podobnym. Wzruszenie udziela się pozostałym uczestnikom wesela – rodzinie, znajomym. W takiej chwili odbywa się wręczenie tego wyjątkowego prezentu dla rodziców.

Jaki to może być prezent? Z pewnością są na to miliony odpowiedzi. Jedną z nich jest karykatura. Wtedy, gry młodzi wspólnie dojdą do wniosku, że sprawi ona radość rodzicom. Za tą decyzją przemawia fakt, że jak rzadko który prezent – jest to prezent wykonany tylko dla konkretnych osób – dla rodziców. Tego prezentu nie można kupić w żadnym sklepie, należy go stworzyć.

karykatura ślubna karykatura na prezent ślubny

Inny przykład karykatury, typu: Podziękowanie dla rodziców

Kilka opcji takiej karykatury

Mogą to być dwa prezenty – karykatury dwójki rodziców pana młodego i panny młodej. Ale lepszym rozwiązaniem (państwo młodzi je preferują) jest karykatura, na której są rodzice oraz państw młodzi. Czyli dwie plansze, na których są cztery osoby.

Niezłym pomysłem są też karykatury rodziców, wręczane rodzicom. Już bez pary młodych na dokładkę. Zabawna, pomysłowa scenka z rodzicami, przedstawiająca ich zawód i zainteresowania. Kreatywny i doświadczony karykaturzysta w mig wymyśli taką scenkę, na podstawie informacji uzyskanych od zamawiającego. Tak przynajmniej jest w Karykatury.com.

Jak znaleźć wykonawcę?

Jeśli pomysł na taki prezent dla rodziców został przyklepany, trzeba poszukać właściwego, jak najlepszego kandydata, który ów prezent wykona. Jak zwykle, brana jest pod uwagę cena (nikt nie lubi wydawać zbyt dużo), ale jak już wiadomo – ten prezent dla wyjątkowych dla nas osób – nie może należeć do najtańszych. Chodzi o kwoty rzędu kilkuset złotych.

Kluczem sukcesu p.t. „karykatura – prezent dla rodziców” jest osoba wykonawcy. Znalezienie dobrego karykaturzysty, który za rozsądną cenę wykona nasz wymarzony prezent dla rodziców, na konkretny termin. W wielu wpisach naszego bloga znajdziesz informacje: jak znaleźć dobrego karykaturzystę, czym kierować się podczas wyboru karykaturzysty, co to znaczy dobra karykatura. Czy każdy kto twierdzi że jest karykaturzystą – w rzeczywistości nim jest, jak odróżnić amatora od profesjonalisty, co to znaczy profesjonalny karykaturzysta. Nie będziemy tu powtarzać tych informacji.

Teraz taniej!

Tak się składa, że co jakiś czas Karykatury.com wykonują takie zlecenia. Miło nam wówczas słyszeć, że decyzja o wyborze została podjęta świadomie, po solidnym zastanowieniu. Gdy okazało się, że zamówienie takiej karykatury właśnie u nas – jest decyzją naprawdę przemyślaną.

Miło nam oznajmić, że znaleźliśmy sposób, aby cenę wykonania takich dwóch karykatur zmniejszyć. Nawet 200-300 złotych mniej wydadzą osoby, które w Karykatury.com zamówią takie dwie karykatury. Brzmi zachęcająco?

Jeśli chcesz otrzymać informację z wyceną, zapraszamy najpierw na tę stronę (tam znajdziesz m.in. wskazówki jakich informacji potrzebujemy do dokonania wyceny), a zaraz potem na stronę gdzie jest nasz e-mail – czyli TU.

Kilka podpowiedzi

Przy okazji kilka podpowiedzi na pomysł karykatury typu: Podziękowanie dla rodziców.

Jedni zamawiający taką karykaturę, wolą aby państwo młodzi byli centralną, najważniejsza częścią karykatury, a po bokach znajdą się rodzice. Inni wolą, aby to rodzice byli najważniejszą częścią obrazka (mogą na przykład siedzieć obok siebie na kanapie), a po bokach rysowani są wówczas państwo młodzi.

Jeśli na planszy mają być sami rodzice – kilka słów na ten temat napisaliśmy już wyżej.

Tekst: (c) Karykatury.com

karykatury wesele atrakcja weselna karykatury na żywo karykatura

A może rysowanie na żywo karykatury podczas wesela?