Szczepan Sadurski i inni karykaturzy¶ci, których znasz z prasy i TV  


 


Karykaturzysta - Warszawa, Mazowsze, karykatury w Warszawie, województwo mazowieckieKarykaturzysta w Warszawie - profesjonalne rysowanie: karykatury na żywo w Warszawie. Także cała Polska.

Karykaturzysta eventowy lub grupa karykaturzystów. Niewiarygodnie szybkie wykonanie - karykatury na żywo. Oferta dla firm: imprezy integracyjne, motywacyjne, firmowe eventy, targi, konferencje, kongresy. Jubileusz firmy, Wigilia firmowa, piknik, bal karnawałowy, akcje promocyjne, itp. Także uroczyste wesela. Ogromne doświadczenie: kilkaset zrealizowanych imprez (nie tylko w Polsce), kilkadziesi±t tysięcy narysowanych karykatur. SprawdĽ sprawdzonych.

* Tu więcej oraz informacje co potrzebujemy do wyceny: karykatury na żywo

*

Karykatura na prezent - rysowanie: karykatury ze zdjęć, karykatury na prezent, karykatury na zamówienie. Także realizacje ekspresowe. Wysyłka kurierem, poczt± lub odbiór osobisty. Unikalny pomysł każdej karykatury uzgodniony wspólnie z klientem. Jedna lub wiecej osób na planszy, także plansze wieloosobowe. Wykonanie metod± tradycyjn±: piórko, pędzel, farby wodne. Pamiętaj, że podstaw± sukcesu s± zdjęcia, które nam prze¶lesz.

* Tu więcej oraz informacje co potrzebujemy do wyceny: karykatury na prezent

*

E-mail

To, co robimy podoba się wszędzie, dlatego osoby mieszkaj±ce w Warszawie i województwie mazowieckim, chętnie zamawiaj± nasze karykatury. Ale nie wszyscy. Ci, którzy szukaj± amatorskiej i taniej karykatury, wykonanej przez artystę przypadkowego lub amatora, dla których najważniejsza jest niska cena, nie zostaj± naszymi klientami.


karykatury na żywo karykaturzysta na event

Karykatury na żywo - przykłady. Błyskawiczne wykonanie sprawia, że w kilka godzin może powstać nawet 100 karykatur. Z Karykatury.com to możliwe!Miasta w województwie mazowieckim: Białobrzegi, Bieżuń. Błonie, Brok, Brwinów, Chorzele, Ciechanów, Drobin, Garwolin, G±bin, Glinojeck, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Iłża, Józefów, Kałuszyn, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kosów Lacki, Kozienice, Legionowo, Lipsko, Łaskarzew, Łochów, Łomianki, Łosice, Maków Mazowiecki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Mogielnica, Mordy, Mszczonów, Myszyniec, Nasielsk, Nowe Miasto nad Pilic±, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pilawa, Pionki, Płock, Płońsk, Podkowa Leśna, Pruszków, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Raci±ż, Radom, Radzymin, Różan, Serock, Siedlce, Sierpc, Skaryszew, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Szydłowiec, Tłuszcz, Warka, Warszawa, Wesoła, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Wyszogród, Wyśmierzyce, Zakroczym, Z±bki, Zielonka, Zwoleń, Żelechów, Żuromin, Żyrardów.

Zobacz też: karykatury na weselu

 

 


karykatura na prezent karykatury na zamówienie cena

Karykatura na prezent wykonana na specjalne zamówienie. Unikalny pomysł obrazka uzgodniony z klientem, szybkie wykonanie i wysyłka kurierem. Warto zobaczyć minę osoby, która z zachwytem ogl±da ten wyj±tkowy prezent!


Warszawa i karykatury - fragmenty wybranych informacji z portalu Sadurski.com

• 19 lipca 2015 r. rozpoczyna się świętowanie 60-lecia Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wśród wielu atrakcji które je uświetni±, przewidziano jedn± dla miłośników karykatury. 21 lipca od godz. 11 w holu głównym Pałacu można będzie ogl±dać wystawę karykatur Antoniego Chodorowskiego "Z pałacem w tle".

• 2015. Do końca maja w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie (ul. Wybrzeże Gdyńskie 4) można ogl±dać wystawę karykatur, których autorem jest słowacki karykaturzysta Jozef Hrusovsky. Opublikował blisko 3 tys. karykatur sportowców, a w jego archiwum znajduje się 20 tys. karykatur słowackich i zagranicznych sportowców.

• Karykaturzysta Szczepan Sadurski otrzymał jedno z wyróżnień honorowych w pierwszej tegorocznej edycji konkursu "Cztery Pory Karykatury. Rysunki Roku 2015", organizowanego przez Muzeum Karykatury w Warszawie. Najlepsze prace konkursowe trafi± na wystawę.

• 17 marca 2015 r. w hallu gmachu Sejmu przy ul. Wiejskiej w Warszawie otwarto wystawę "Polityka w karykaturze". Jest to pokonkursowa ekspozycja ogólnopolskiego konkursu rysunku satyrycznego, zorganizowanego przez Fundację "Koziołki". Na wystawie prezentowanych jest ok. 200 prac kilkudziesięciu karykaturzystów polskich.

• Nie tylko antyki, wybitne dzieła sztuki (np. obrazy olejne) czy biżuterię można kupić na aukcjach DESY Unicum. Od niedawna na rynku sztuki dostrzeżono potencjał komiksów i ilustracji, dlatego 13 listopada 2014 r. w DESA Unicum (Warszawa, ul. Marszałkowska 34/50) odbędzie się trzecia aukcja komiksu i ilustracji. Wśród prac wystawionych na aukcję, jest kilka rysunków karykaturzysty Szczepana Sadurskiego, szefa Karykatury.com

• 12 wrze¶nia 2014 r. Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz powierzyła Elżbiecie Laskowskiej pełnienie obowi±zków Dyrektora Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego w Warszawie.

• Karykaturzysta Jerzy Zaruba (1891-1971) ma swoj± ulicę na warszawskim Ursynowie. Maj±ca 400 metrów i kilkanaście numerów domów ulica na Kabatach (dzielnica Ursynów w Warszawie) biegnie od ul. W±wozowej na południe, kolejno krzyżuj±c się z ulicami: Iwanowa-Szajnowicza i Kaback±.

• 14 grudnia 2013 r. Karykaturzysta warszawski Szczepan Sadurski zadebiutował w nowej roli. Poprowadził zajęcia dla studentów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Spotkanie nazwano "Jak rysować karykatury? Warsztaty". Studenci mieli okazję dowiedzieć się o tajnikach pracy rysownika satyrycznego i karykaturzysty, zobaczyć na własne oczy jak powstaje karykatura, usłyszeć wielu anegdot zwi±zanych z prac± karykaturzysty, a także własnoręcznie narysować kilka karykatur portretowych.

• 2013. Rozstrzygnięto Międzynarodowy Konkurs na Rysunek Satyryczno-Humorystyczny o Warszawie. Konkursowe jury podjęło decyzję w sprawie podziału nagród w konkursie „Warszawa i Warszawka czyli dobrze i lepiej o naszej stolicy”. Do wystawy pokonkursowej  zakwalifikowało 183 prace 109 karykaturzystów z 27 krajów, z których wybrano najlepsze prace.

• 2013. Na Polach Mokotowskich w Warszawie odbył się coroczny festyn z okazji Światowego Dnia Ziemi. Wśród wystawców była żyrardowska Fundacja Ochrony Środowiska Naturalnego Miasta Żyrardowa i Okolic, która zaprezentowała stoisko promocyjne pt. "Miasto Ogród". Jedn± z jego atrakcji była plenerowa wystawa karykatury "Manufaktury Satyry".

• Organizatorzy zakończonego niedawno turnieju EURO 2012 zadbali, aby specjalni goście przybyli na piłkarskie mecze rozgrywane m.in. na Stadionie Narodowym w Warszawie, mieli wiele dodatkowych atrakcji. Jedn± z nich były karykatury "piłkarskie" tworzone przez karykaturzystę Szczepana Sadurskiego w strefie sponsorskiej, zlokalizowanej tuż przy stadionie. Kilkaset jego karykatur, wraz z miłymi wspomnieniami z pobytu w Polsce, trafiło wraz z kibicami, do różnych krajów świata.

• 2012. Warszawa 1939-1944. Satyra konspiracyjna oraz okupacyjna w rysunkach polskich karykaturzystów - to pełny tytuł wystawy, jak± od 6 marca do 20 maja można będzie ogl±dać w Muzeum Karykatury w Warszawie (ul. Kozia 11).

• 2012. W siedzibie Czeskiego Centrum (Warszawa, Aleja róż 16) została otwarta współczesnej karykatury czeskiej Czeska Kreska. Autorami karykatur prezentowanych na wystawie s± członkowie powstałej w 1990 roku Czeskiej Unii Karykaturzystów.

• 2011. W warszawskim Muzeum Karykatury otwarto wystawę rysunku satyrycznego i karykatury "Polityka i politycy". Temat wystawy, to rysunkowe komentarze aktualnych wydarzeń politycznych. Polscy karykaturzyści  podeszli o tematu profesjonalnie i nie oszczędzili polityków żadnej opcji politycznej.

• 2011. W Muzeum Kolejnictwa w Warszawie 18 listopada została otwarta międzynarodowa wystawa karykatury "Poci±gi i stacje kolejowe".

• Redakcja pisma satyrycznego Szpilki mieściła się w Warszawie przy Placu Trzech Krzyży 16A. Po s±siedzku, przy Placu Trzech Krzyży 16 od 1954 roku znajdowała się kawiarnia Lajkonik, w której przed laty chętnie przesiadywali satyrycy i karykaturzyści zwi±zani ze Szpilkami. Obecnie trwa remont w pomieszczaniach dawnego Lajkonika.  Po zerwaniu płyt gipsowo-kartonowych w pomieszczeniach okazało się, że na tynku znajduj± się... karykatury, wykonane ok. 60 lat temu.

• 2011. "Śmiechem w dyktaturę. Rumunia w karykaturze Mihaia Stanescu 1979-1989" - to tytuł wystawy, któr± otwarto 15 marca w Domu Spotkań z Histori± (Warszawa, ul. Karowa 20). Na wystawie zaprezentowano 50 oryginalnych rysunków karykaturzysty.

• 2010. Ukazały się trzy broszury wydane przez PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Każd± z nich dopełniaj± humorystyczne rysunki karykaturzysty Szczepana Sadurskiego, umieszczone na wewnętrznych stronach publikacji oraz na okładce.

• 2010. Podczas Festiwalu Otwarte Ogrody, jaki odbędzie się w dniach 29-30 maja na terenie warszawskiej dzielnicy Włochy, swój udział zapowiedział znany karykaturzysta Szczepan Sadurski. 30 maja o godz. 15.00 rozpocznie się mini-ekspozycja jego rysunków satyrycznych oraz spotkanie autorskie, a karykaturzysta zainteresowanym osobom będzie rysował karykatury.

• TVN 18 marca 2001 r. telewizja TVN Warszawa zaprosiła karykaturzystę Szczepana Sadurskiego do programu "Rytm Miasta", aby skomentował swoimi rysunkami satyrycznymi ogłoszony niedawno konkurs na logo Łazienek Królewskich w Warszawie. W trakcie godzinnego programu na żywo Sadurski narysował w telewizyjnym studio trzy rysunki.

kolorowa karykatura na prezent karykatura na zamówienie cena
A może karykatura kolorowa? Jedna lub więcej osób na planszy. Znakomity prezent na każd± okazję, który specjalnie wykonał znany karykaturzysta. • 27 stycznia 2010 r. w Warszawie odbyła się impreza pod hasłem: Uśmiechy Dobrej Woli - sobowtóry dla Haiti. Swój skromny wkład w zbieranie datków miał karykaturzysta Szczepan Sadurski, który osobom zainteresowanym rysował karykatury na żywo.

• 10 wrze¶nia 2009 r. karykaturzysta Szczepan Sadurski wyst±pił w porannym programie telewizji TVN Warszawa. Między godzin± 7 a 10 wykonał na oczach widzów cztery rysunki satyryczne. Tematem przewodnim programu były pomysły na zabudowę okolic Dworca Centralnego w Warszawie.

• 2008. "Polacy i Rosjanie we wzajemnej karykaturze" - to tytuł ksi±żki tandemu: Andrzej de Lazari i Olieg Riabow, wydanej właśnie przez Polski Instytut Spraw Międzynarodowych. Ksi±żka zawiera ponad sto prac, wybranych z przeszło tysi±ca karykatur i plakatów obrazuj±cych charakter obu narodów oraz główne postaci i wydarzenia z historii Polski i Rosji, od końca XVII wieku do dziś.

• 2008. "Portretokarykatury... i nie tylko" - to tytuł kolejnej wystawy Ogólnopolskiego Salonu Karykatury i Satyry, mieszcz±cej się w Bielańskim Ośrodku Kultury w Warszawie. Tym razem będzie można zobaczyć karykatury znanych postaci środowiska aktorskiego oraz rysunki satyryczne Macieja Pietrzyka.

• 2008. Podczas tegorocznego Dnia Otwartego Telewizji Polskiej w Warszawie przy ul. Woronicza, karykaturzysta Szczepan Sadurski rysował karykatury zainteresowanych osób. Podczas familijnego festynu były m.in. konkursy, projekcje filmowe, atrakcje dla dzieci i występy (nie tylko) muzyczne na małej oraz dużej scenie. Na stoisku Doliny Kreatywnej karykatury na żywo rysował Szczepan Sadurski. Swoj± wesoła podobiznę otrzymało 120 osób, choć chętnych było znacznie więcej.

• 2008. Kolejn± wystaw± w 30-lecie Muzeum Karykatury w Warszawie jest wystawa rysunku satyrycznego i karykatur Eryka Lipińskiego. Zorganizowano j± w 100-lecie urodzin artysty. Warto dodać, że był on pierwszym dyrektorem Muzeum Karykatury.

• 2008. Ponad 40 państw w Europie uczestniczy w trzeciej już edycji Nocy Muzeów. W nocy z 17 na 18 maja w Warszawie otwartych będzie 120 muzeów, galerii i innych placówek kulturalnych. Wśród wielu kulturalnych atrakcji tej nocy, nie zabraknie karykaturzystów. W sześciu miejscach odwiedzaj±cy będ± mogli pozować do karykatur, z którymi wróc± do domów. S± to: Galeria Zachęta, Centrum Sztuki Współczesnej, Zamek Królewski, Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki, Muzeum Narodowe i Muzeum Wojska Polskiego.

• 2008. 8 marca po raz ósmy odbyła się w Warszawie demonstracja kobiet. Wzięły w niej udział także... karykatury, na których byli T.Rydzyk, A.Lepper i R.Giertych, autorstwa karykaturzysty Szczepana Sadurskiego.

• 2008. W Muzeum Karykatury w Warszawie kolejna wystawa. Tym razem możemy ogl±dać rysunki i karykatury Macieja Pietrzyka i Juliana Bohdanowicza.

karykatury Warszawa karykaturzysta Warszawa

Karykaturadek wraz karykaturzystami serwisu Karykatury.com w minionych latach odwiedził wiele miejsc Warszawy.


• 2008. 18 stycznia TVN24 pokazała materiał Agaty Adamek na temat polskich polityków - skandalistów. Ubarwił go go karykatury Szczepana Sadurskiego, który na oczach widzów narysował bardzo szybkie karykatury Joanny Senyszyn (LiD), Jacka Kurskiego i Joachima Brudzińskiego (PiS) oraz Janusza Palikota (PO).

• 2008. Od 12 stycznia w Domu Kultury "Działdowska" w Warszawie można będzie ogl±dać wystawę słowackiego karykaturzysty Kazo Kanala, prezesa Słowackiej Unii Karykaturzystów.

• 2003. Niemał± ucztę miłośnikom rysunku satyrycznego zgotowało Austriackie Forum Kultury i Ambasada Amerykańska w Warszawie. W galerii Austriackiego Forum Kultury (Warszawa, ul. Próżna 8) otwarto wystawę karykaturzysty Petera Steinera, który osobiście przybył na wernisaż. Byli też m.in. ambasadorowie USA Christopher Hill i Austrii Georg Weiss, co nadało wysok± rangę tej wystawie.

Fragmenty wybranych newsów, za zgod± Sadurski.com


Na blogu karykaturzysty: Jak znaleĽć karykaturzystę w Warszawie