Karykaturzysta na wesele. Atrakcje na weselu: profesjonalny karykaturzysta eventowy

Nietypowe atrakcje weselne 2024, 2025. Najszybszy karykaturzysta na wesele i imprezę. Dowcipne portrety – karykatury na żywo. CAŁA POLSKA

Znany z mediów karykaturzysta na weselu – Centrum informacyjne

karykatury wesele przykłady karykaturzysta na wesele atrakcje weselne

Poszukujesz wyjątkowej atrakcji, która wywoła radość i uśmiech wśród gości uroczystego wesela? Chcesz, żeby goście wrócili do domów z sympatyczną pamiątką, która będzie im przypominać wyjątkową imprezę?

Niewiarygodnie szybko rysujący karykaturzysta eventowy, nazywany w Nowym Jorku jednym z najszybszych karykaturzystów świata.

Dlaczego Karykatury.com?

Zapomnij o amatorach, dla których rysowanie to hobby, o przypadkowych artystach twierdzących, że umieją rysować karykatury, także o karykaturzystach, którzy na wykonanie karykatury potrzebują więcej niż 5 minut czasu.

Kontaktując się z nami, masz okazję przyjąć rozsądną finansowo, do tego atrakcyjną pod wieloma względami ofertę. Od 2004 r. uświetniliśmy ponad 700 imprez, nie tylko w Polsce. Zanim spytasz o cenę – upewnij się, czy termin mamy jeszcze wolny!

Warto poświęcić 10 minut, aby przeczytać poniższej informacje.

Profesjonalny karykaturzysta na wesele z Karykatury.com jest oryginalną i niezwykłą atrakcją weselną. Uzupełnieniem uroczystości, którą wszyscy zapamiętają na długo. Tym bardziej, że otrzymają wyjątkową pamiątkę – sympatyczną karykaturę. Wspólną – z mężem, narzeczonym, z kimś z najbliższej rodziny lub po prostu swoją karykaturę. Oczywiście i tak zatrudniasz fotografa. Ale uwierz, to nie to samo.

Uwaga. Szereg terminów (zwykle soboty i dobre daty w kalendarzu) mamy zajętych, nawet z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Aby mieć pewność, że termin który Cię interesuje wciąż mamy wolny – kontaktuj się z nami jak najwcześniej. Nie daj się uprzedzić, bo coraz częściej na 1 termin mamy po kilka zapytań.

karykatury wesele przykłady karykaturzysta na wesele atrakcje weselne

Karykaturzysta na wesele, to dużo uśmiechu

Karykaturzysta na wesele – oferta

• Udział w uroczystości weselnej znakomitego karykaturzysty eventowego do 4. godzin (możliwość przedłużenia).
• Bardzo szybkie rysowanie, więc w tym czasie zostanie narysowanych zaskakująco duża liczba osób (niżej konkrety).
• Karykatury (dowcipne portrety) są podobne do konkretnych osób, sympatyczne i zawierają duży ładunek komizmu. Nie oczekuj jednak wyjątkowo atrakcyjnych karykatur, jakie gdzieś widziałeś w Internecie. Taką karykaturę można zamówić ze zdjęć, a jej wykonanie trwa wielokrotnie dłużej.
• Karykatury są rysowane specjalnym ołówkiem, na planszach formatu A4 (21×29,7 cm).
• Na planszy jedna, dwie, na życzenie więcej osób.
• Po wykonaniu karykatura jest wręczana osobie narysowanej na własność i NIE trzeba za nią dodatkowo płacić.
• Niezawodny dojazd w dowolne miejsce Polski, o uzgodnionej godzinie.
• Masz specjalne życzenia? Powiedz, doradzimy czy to dobry i możliwy do wykonania pomysł.
• Cenę kalkulujemy oddzielnie dla każdego wesela, po otrzymaniu podstawowych informacji.

 

Karykaturadek

Aby szybko otrzymać wycenę, podaj:

– Data wesela / eventu
– Miejscowość.
– Orientacyjna liczba gości.
– Imię i nazwisko. Numer telefonu na pewno przyspieszy kontakt.
Uwaga, nie odpowiadamy na niepoważne zapytania anonimowe!

> Napisz e-maila

Rysujemy też podczas innych imprez prywatnych, np. uroczyste urodziny, rocznica ślubu, poprawiny. Oczywiście też na wszelkich imprezach firmowych. Wszędzie tam, gdzie jest potrzebny znakomity, doświadczony i najszybciej rysujący karykaturzysta eventowy.

Ile kosztuje karykaturzysta na wesele?

Uspokajamy. To atrakcja, na którą stać organizatorów typowego polskiego wesela 2024.

Poniżej odpowiedzi na najczęściej stawiane pytania związane z tematem „profesjonalny karykaturzysta na wesele„, ale od razu napiszemy: jeśli do honorarium dodasz koszta (np. dojazd), a łączną kwotę podzielisz przez liczbę uczestników – średnio wychodzi mniej więcej tyle, ile organizatorzy wesela wydają na (często banalne) prezenciki dla gości weselnych jako podziękowanie za przybycie: malutkie maskotki, czekoladki albo na wynajęcie fotobudki. W porównaniu z całym kosztem wesela, jest to niewielki wydatek. Ale to dzięki znakomitym karykaturom goście będą mile wspominać Twoje wesele.

karykatury na żywo wesele karykaturzysta karykatura

Błyskawicznie rysowane karykatury na żywo, to oryginalna atrakcja na wesele 2024, 2025

.
Atrakcja na wesele – dodatkowe informacje

• Pełna rezerwacja, to wpłata na konto zaliczki – po tym, jak potwierdzimy wolny termin i zaakceptujesz naszą ofertę. Reszta kwoty w trakcie wesela.

• W większości przypadków przyjeżdżamy z własnym oświetleniem.

• W cenie zwykle są plastikowe usztywnienia – chroniące karykatury przed uszkodzeniem i poplamieniem.

• Jeśli karykaturzysta rysuje z dala od domu, a rysowanie kończy się o późnej porze, należy mu zapewnić nocleg lub zwrócić jego koszt.

• Podane przez nas kwoty są rozsądne, rynkowe i wcale nie najwyższe. Chcesz się targować? OK, pod warunkiem, że chcesz zapłacić więcej niż zaproponowaliśmy.

• W przypadku nagłego zdarzenia losowego, którego wcześniej nie można było przewidzieć, na wesele przyjedzie inny karykaturzysta niż początkowo planowaliśmy lub otrzymasz zwrot wpłaconej zaliczki w wysokości 100%.

• Jeśli interesują Cię także karykatury wykonane wcześniej, ze zdjęć (np. dla rodziców, świadków, jako prezent dla pary młodej) – zapytaj o cennik.

• Nasz karykaturzysta jest dyskretny. To dodatkowy, sympatyczny gość wesela i dzięki niemu na Twoim weselu będzie jeszcze weselej!

Karykaturzysta na wesele – pytania i odpowiedzi

Co mamy zapewnić karykaturzyście?

W miarę ciche miejsce (jak najdalej od głośników), najlepiej obok sali weselnej. Trzy miejsca siedzące z oparciem (najlepiej krzesła), stolik, obok gniazdo z prądem do wpięcia naszej lampy. Także choćby skromny posiłek, gdyż głodny karykaturzysta, to nie jest dobry pomysł.

Ile karykatur powstanie podczas wesela?

Cieszymy się, że coraz więcej osób kontakt zaczyna właśnie od tego pytania, a nie od pytania o cenę. Bo ceny usługi są często podobne (niezależnie od miejsca zamieszkania karykaturzysty czy miejsca wesela), ale jeden podczas kilku godzin zrobi 20, drugi 40 karykatur, a my… Zdarzało się, że w ciągu 4 powstawało ponad 100 karykatur (niektórym trudno w to uwierzyć, ale wyjątkowo w karykatury.com to możliwe). To oznacza, że lepiej trafić nie mogłeś – szczególnie jeśli zależy Ci, aby jak najwięcej gości Twojego wesela otrzymało super-pamiątkę.

Kiedy początek rysowania?

Wejście na salę, główny posiłek, pierwszy taniec i zaraz po nim informujemy gości o tej niezwykłej atrakcji. Koniecznie chcesz zacząć później? Ten pomysł ma wyłącznie minusy – o których powiemy zainteresowanym. Z uwagi na okoliczności, jesteśmy otwarci na sugestie.

Kiedy załatwić karykaturzystę na wesele

Do kiedy mam podjąć decyzję odnośnie zatrudnienia karykaturzysty?

Zdarza się, że na ten sam dzień mamy po kilka zapytań, które zaczynają się na wiele miesięcy przed terminem wesela. Coraz częściej musimy odmówić osobie już zdecydowanej, więc nie warto zwlekać z wysłaniem zapytania oraz z decyzją. Tylko wpłata zaliczki jest pełną rezerwacją terminu. Od tego czasu każdej osobie zainteresowanej tym samym terminem, grzecznie odmawiamy.

Jak szybko powinienem podjąć decyzję, po otrzymaniu oferty?

Nikogo nie namawiamy do szybkich decyzji, ale dwa przykłady:
A) Ktoś przez 2 dni korespondował, zastanawiał się, zadając kolejne pytania. Gdy trzeciego dnia podjął decyzję – okazało się, że 2 godziny wcześniej otrzymaliśmy na konto zaliczkę od drugiego klienta, na ten sam wieczór. Ten – zaraz po otrzymaniu oferty zatelefonował, zadał kilka pytań, a po 10 minutach zapytał o wpłatę zaliczki.
B) Zaraz po otrzymaniu oferty ktoś z północnej Polski zatelefonował, porozmawialiśmy i poprosił o konto do wpłaty zaliczki. Gdyby szybko się nie zdecydował, kwadrans później otrzymaliśmy e-maila od osoby z południowej Polski, na ten sam wieczór.

Dlatego jeśli uznasz, że nasza oferta jest atrakcyjna i termin mamy jeszcze wolny – warto podjąć dobrą decyzję. Bo tego samego dnia w Polsce odbywa się dużo wesel i firmowych eventów. Całkiem możliwe, że nie TY jeden wpadłeś na pomysł, aby zaprosić znakomitego karykaturzystę z Karykatury.com.

Kiedy powinienem się zgłosić, aby mieć pewność, że macie jeszcze wolny termin?

Jest szereg „atrakcyjnych” dat w kalendarzu, szczególnie sobót. Czasem w słuchawce telefonu słyszymy rozczarowanie: „Szkoda, że tak późno się z wami kontaktuję, na pewno bym skorzystał”. Nie ma jednak reguły, więc niektóre terminy czekają na zainteresowanych, nawet na miesiąc przed weselem. Ale są też terminy, które mamy zarezerwowane na 2 lata przed.

Co, jeśli macie już zajęty termin?

Niektóry zapraszają naszego karykaturzystę na poprawiny – to też warto rozważyć. W części przypadków na wesele możemy zaproponować innego solidnego karykaturzystę.

karykatura ślubna karykatura na prezent ślubny

Wykonujemy także karykatury ślubne. Prezent ślubny dla nowożeńców, karykatury od państwa młodych dla rodziców, świadków

Gdzie rysujecie karykatury na weselach?

Karykatury na żywo rysujemy na wyjątkowych weselach w całej Polsce. Zarówno w dużych miastach (m.in. Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Lublin, Szczecin, Katowice, Rzeszów, Bydgoszcz, Kielce, Opole, Olsztyn, Białystok), jak i w małych miejscowościach. Jeśli rozważasz taką atrakcję na swoim weselu i chcesz zaprosić znakomitego fachowca – chętnie odpowiemy na pytania e-mailem i telefonicznie, jeśli mamy jeszcze wolny termin.

Rysujemy w pałacach, hotelach, salach weselnych. Wszędzie tam, gdzie organizatorzy wesela uznali, że szybki karykaturzysta eventowy za rozsądną cenę, to duża atrakcja na wesele 2024.

Kto korzysta z usług znakomitego karykaturzysty z Karykatury.com?

Osoby, dla których priorytetem jest zorganizowanie wyjątkowego wesela i świetna zabawa oraz zadowolenie gości wesela. Państwo młodzi, rodzice, świadkowie – czyli organizatorzy wesela lub goście, którzy uznali, że usługa karykaturzysty to świetny prezent dla Państwa młodych.

Naprawdę karykaturzysta przyjedzie do mnie specjalnie kilkaset kilometrów?

Odległość to nie problem, jeśli zapłacisz za dojazd. Nie zawężaj swoich poszukiwań tylko do lokalnie działających plastyków mieszkających blisko miejscowości, gdzie planujesz wesele. Tym bardziej, że jak już wspomnieliśmy, różnice w cenach są nieduże, a w umiejętnościach – bywają ogromne. To ty decydujesz, jakiego karykaturzystę zatrudnić. Za podobną cenę możesz zaprosić blisko mieszkającego i kiepsko rysującego plastyka, który może zepsuć „najważniejszy dzień życia” lub doświadczonego profesjonalistę z Karykatury.com.

A może zamiast przez 2-3 minuty każdego rysować przez 5-10 minut, więc będą ładniejsze karykatury?

Pamiętaj, że płacisz za CZAS pracy karykaturzysty. Jeśli będzie rysował wolniej niż zwykle, narysuje mniej osób i pozostali będą mocno zawiedzeni, bo nie dostali karykatury. Poza tym chcesz, żeby sporo osób stało w długiej kolejce przez kilkadziesiąt minut i denerwowało się, zamiast bawić się i tańczyć? Szybkie rysowanie, to krótkie pozowanie i krótkie oczekiwanie gości wesela na swoją karykaturę. Jeśli chcesz, aby było inaczej niż zwykle, inaczej niż zawsze się sprawdziło – zrobimy tak, jak sobie życzysz. Zdecydowanie jednak odradzamy. Wciąż nie przekonany? > Przeczytaj

Karykaturzysta na weselu – od czego zależy cena?

Czy nie jest za drogo?

Nasza cena jest w finansowym zasięgu chyba każdej rodziny organizującej wesele / przyjęcie ślubne. Przeznaczającej tyle pieniędzy, ile wydaje się na statystyczne polskie wesele. Chyba, że ktoś oszczędza na wszystkim, więc każdy dodatkowy wydatek powodujący, że goście wesela lepiej się bawią i lepiej będą wspominać wesele – uznaje za zbędny.

Czy cena jest zależna od liczby gości wesela?

Nieważne czy na weselu będzie 50 czy 200 gości. Płacisz za udział w weselu i czas pracy karykaturzysty, a nie za liczbę faktycznie wykonanych karykatur lub liczbę gości wesela.

Czy mogę zamówić karykaturzystę na mniej niż standardowe 4 godziny?

W wyjątkowych przypadkach to możliwe, ale nieekonomiczne. Za 2 lub 3 godziny zapłacisz prawie tyle samo, jak za 4 godziny, a osób narysowanych będzie na pewno mniej. Odradzamy.

Dlaczego macie takie ceny, a nie inne?

Każdy karykaturzysta (profesjonalista i amator) ma swoją stawkę, zależną od wielu spraw, m.in. od jego talentu, umiejętności, doświadczenia i renomy. Nasze stawki NIE są najwyższe, dlatego nasza oferta jest tak atrakcyjna i mamy dużo zamówień. Jeśli wybierając karykaturzystę chcesz się kierować wyłącznie niską ceną oraz niską jakością rysunków – na pewno bez trudu znajdziesz kandydata, który ma mnóstwo wolnych terminów.

karykaturzysta wesele karykatury

Nawet 100 narysowanych gości wesela w 4 godziny? Z Karykatury.com wyjątkowo jest to możliwe

.
Może karykaturzysta przyjedzie na własny koszt i każdy narysowany będzie mu płacił za karykaturę?

Nie pobieramy pieniędzy od uczestników wesela, chyba że któryś uzna, że to co zostało narysowane, chce wynagrodzić dodatkowo.

A może rozliczymy się od liczby wykonanych karykatur?

Nigdy tego nie robimy, poza tym odradzamy. Przy naszej szybkości rysowania zapłacisz znacznie więcej niż rozliczając się od czasu pracy (liczby godzin). Naprawdę tego chcesz?

Chciałabym, aby karykatury które powstaną na weselu, były kolorowe i bardzo dokładne. Albo żeby to były portrety.

Fajnie, ale po co męczyć uczestników wesela długim pozowaniem (np. kilkadziesiąt minut zamiast dwóch minut)? Otrzymanie karykatury ma się wiązać z fajną zabawą i miłymi wspomnieniami z uroczystości weselnej, a nie z nużącym oczekiwaniem gości weselnych w długiej kolejce, a potem z długim, nudnym pozowaniem. To osoby, które są po alkoholu, są zmęczone tańcem i chciałyby jak najszybciej wrócić do zabawy weselnej. Na weselu wszyscy mają się bawić, a nie długo pozować artyście! Pamiętaj: czy będzie jak zwykle (szybkie, sympatyczne karykatury) czy inaczej (bo chcesz efektowne, długo wykonywane karykatury) – w Karykatury.com płacisz za czas karykaturzysty. Za tę samą kwotę karykaturzysta narysuje 100, albo (jeśli koniecznie chcesz) tylko 20 gości wesela (więc pozostali będą zawiedzeni). Czy to faktycznie dobry pomysł?

Czy czas, jaki karykaturzysta spędza na dojazd, ma wpływ na cenę?

To, ile czasu zajmie karykaturzyście dojazd na wesele, jest zmartwieniem karykaturzysty i nie ma wpływu na to ile płacisz. Działamy w branży eventowej. Pewnie słyszałeś o zespołach muzycznych lub kabaretach wciąż gdzieś występujących w Polsce. Artyści dostają pieniądze za występ i za nieuniknione koszta (dojazd, nocleg), a nie za czas, jaki muszą poświęcić na dojazd.

event karykatury na żywo karykaturzysta eventowy karykaturzysta na imprezę

Nasze porady można przeczytać w prasie branży eventowej, weselnej i hotelarskiej

Czy szybki karykaturzysta na wesele, to dobra atrakcja weselna?

Do stanowiska karykaturzysty z Karykatury.com siada kolejna para, aby niedługo potem wybuchnąć śmiechem na widok swoich zabawnych portretów. Wokół rodzina i znajomi kibicują karykaturzyście i głośno komentują powstający właśnie wesoły portret. Potem kolejna para i kolejny wspólny wybuch śmiechu oraz inne spontaniczne, pozytywne reakcje. Tak jest najczęściej. Jeśli chcesz sprawić gościom wesela frajdę – na Twoim weselu będzie podobnie.

Zła atrakcja weselna będzie tylko wtedy, gdy zatrudnisz amatora. Wtedy mało kto będzie miał ochotę otrzymać karykaturę w jego wykonaniu, bo nikt nie lubi nieudolnie rysowanych karykatur. Jeśli ktoś twierdzi, że karykaturzysta na wesele to słaba atrakcja – to znaczy, że był na weselu, gdzie zatrudniono amatora lub powoli rysującego plastyka.

Nie wiem, czy karykaturzysta na wesele, to dobry pomysł. A co, jeśli prawie nikt nie będzie chciał karykatury?

To Twoja rodzina i znajomi. Możesz oczywiście sądzić, że to sztywniaki oraz smutasy i martwić się, że Twoje wesele będzie wyjątkowo nudne, więc nawet karykaturzysta nie uratuje zbliżającej się klęski. Ale dlaczego jesteś aż takim pesymistą / pesymistką?

Co z noclegiem dla karykaturzysty?

Jeśli wesele kończy się o późnej porze, a karykaturzysta przyjechał z daleka, należy zapewnić mu nocleg lub zwrócić mu koszt noclegu. Sprawa do uzgodnienia.

Mieszkam poza Polską, jestem zainteresowany. Czy wszystko szybko załatwimy?

Mamy też klientów mieszkających za granicą, biorących ślub w Polsce. Jeśli mamy wolny termin i cena została zaakceptowana, telefonują z innych krajów, aby uzgadniać o szczegóły. Zdarza się, że nasz karykaturzysta rysuje na weselu poza Polską.

Na weselu będzie 150 osób, ale chciałabym, żeby karykaturzysta był przez 2 godziny i narysował najwyżej 40-50 gości.

Fatalny pomysł. To tak, jakbyś zaprosił 150 gości, ale tylko 50-ciu gościom zapewnił posiłki i miejsca przy stołach. Jak wyjaśnić tym, którzy chcieli karykaturę, stali w kolejce, już się cieszyli że ją dostaną i nagle kończy się druga lub trzecia godzina zegarowa oznaczająca, że rysowanie definitywnie zakończone? Czyżby byli gorszymi, mniej ważnymi gośćmi Twojego wesela?

Czy karykaturę mogę potem pokazać na mojej stronie www albo moim profilu na Facebooku, Instagramie?

Oczywiście. Sporo osób zadowolonych ze swojej karykatury tak robi.

Gdzie w Internecie mogę zobaczyć film, jak wasz karykaturzysta rysuje karykaturę na żywo na weselu?

Szanujemy prywatność rysowanych osób, a na takim filmie musiałyby być uwiecznione ich twarze. Najlepszym sposobem zobaczenia na własne oczy jak to wygląda, jest zaproszenie naszego znakomitego karykaturzysty na wesele.

Byłem na weselu, na którym rysował karykaturzysta i goście nie byli zadowoleni.

Na pewno nie był to rysownik karykatur z Karykatury.com. Niektórzy za wszelką cenę chcą oszczędzić niedużą kwotę i na wesele zapraszają amatorów o skromnym talencie i doświadczeniu, rysujących powoli. Zdarza się, że narysowane twarze są niepodobne, a goście zamiast uczestniczyć w weselu, przez godzinę-dwie czekają w długiej kolejce. Taki amator potrafi rozłożyć dobrze zapowiadającą się imprezę. Warto o tym pamiętać, gdy wybierasz karykaturzystę na swoje wesele.

Czy współpracujecie z wedding plannerami, agencjami ślubnymi, hotelami?

Tak, z najlepszymi organizatorami, którzy chcą mieć w swojej ofercie najlepszych karykaturzystów eventowych, pracujących za rozsądne stawki. Ponieważ jednak niektórzy stosują spore prowizje – wolą oferować swoim klientom gorszej jakości artystów. Dlatego warto skontaktować się z nami bezpośrednio.

Co zrobić, aby każdy pamiętał, że karykatura powstała akurat podczas mojego wesela? Albo jak z wykonanych karykatur bez dopłaty zrobić dodatkową atrakcję, która rozweseli wszystkich?

Chętnie o tym powiemy, gdy będziemy uzgadniać szczegóły współpracy.

Wyślij do nas zapytanie – odpowiemy szybciej niż sądzisz

rysowanie karykatur karykaturzysta

Karykaturzysta na wesele Wrocław z Karykatury.com  – Twoje wesele będzie jeszcze bardziej wesołe!

Karykatura na prezent ślubny

Będziesz gościem wesela (np. rodzina, świadek) i nie masz pomysłu na super-prezent? Zaproszenie karykaturzysty z Karykatury.com coraz częściej jest… oryginalnym prezentem od jednego z gości dla pary nowożeńców.

Podziękowanie dla rodziców
A może karykaturzysta jako oryginalne podziękowanie dla rodziców od Państwa Młodych, z którego skorzystają także inni goście wesela?

Przeczytaj też:
> Kto zaprasza karykaturzystę na wesele?

Referencje
„Dzięki Pana wysiłkowi nasze wesele było przepełnione śmiechem i jesteśmy Panu ogromnie wdzięczni!”
„Jaka szkoda, że ma pan już zajęty termin. Byłam na weselu u znajomych, wszyscy byli mega zachwyceni i zwijali się ze śmiechu. Ten show jest wart tych pieniędzy.”

wesele karykatury atrakcje weselne rysownik karykatur

Najszybszy rysownik karykatur zabawne portrety rysuje w całej Polsce. Zaproszenie jest możliwe, jeśli jest jeszcze dostępny termin. Na zdjęciach wybrane miejscowości Polski z ostatnich miesięcy. Jeśli chcesz odebrać obiecaną przez niego karykaturę – zaproś go na kolejną imprezę

Karykaturzysta na wesele Poznań, profesjonalny rysownik karykatur. Szybkie, dowcipne karykatury na weselach rysujemy w całej Polsce. To unikalna atrakcja weselna 2024 m.in. w takich miejscach kraju, jak m.in.: Poznań, Wielkopolska, Wrocław, Dolny Śląsk, Gdańsk, Trójmiasto, woj. pomorskie, Szczecin, woj. mazowieckie, Lublin, woj. lubelskie, Olsztyn, Mazury, warmińsko-mazurskie, Kraków, Małopolska, Rzeszów, woj. podkarpackie, Łódź, łódzkie, Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie, Włocławek, Białystok, woj. podlaskie, Zielona Góra, woj. lubuskie, Kielce, woj. świętokrzyskie, Częstochowa, Opole, woj. opolskie, Katowice, Śląsk – woj. śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Zakopane, Szczyrk… Karykaturzysta na wesele Warszawa, Radom, Płock, województwo mazowieckie, Ostrołęka, Siedlce. Także firmowe eventy, konferencje, targi, itp.

* * *

Polskie ciekawostki weselne

* 84% Polaków bierze ślub w wieku 18-30 lat.
* Ponad 80% ślubów i wesel odbywa się w sobotę.
* W 2016 r. zawarto 193 tys. związków małżeńskich. 1/3 była ślubami cywilnymi. Liczba zawieranych ślubów spada, w porównaniu do lat ubiegłych.

* 25 procent par pożycza pieniądze, aby wyprawić wesele 2024. Połowa z nich bierze kredyt bankowy, druga połowy woli pożyczyć od kogoś z rodziny.

* Wesele dla 50 osób kosztuje 15 tys. do 43 tys. zł.
* 31 proc. młodych par na organizację wesela planuje wydać mniej niż 20 tys. zł.
* Ślub kościelny zawiera 86 proc. młodych par.
* Ok. 40% par zaprasza na wesele 50-100 gości, 35% par 100-200 gości.
* 63% par wyjeżdża w podróż poślubną.
* Najpopularniejsze atrakcje weselne, to: fotobudka, pokaz barmański, serwowanie dziczyzny i czekoladowa fontanna.
* Najgorszy prezent ślubny? Ankietowani wymieniają m.in.: ręczniki, pościel, wazon, zestaw garnków, różaniec, tanie wino, pusta koperta.

Osoby które tu były, szukały także: karykaturzysta na wesele cena, karykatura na wesele, karykaturzysta Warszawa, atrakcje na wesele Warszawa, karykatury na weselu, wesele atrakcje, nietypowe atrakcje weselne, atrakcje weselne 2024, atrakcje na wesele 2024, ekskluzywne wesele.