Ile kosztuje karykaturzysta na event

karykaturzysta na event atrakcje karykaturzysta sylwester atrakcje choinka rysunek fotel przybory

Najlepszy karykaturzysta na event?
Podaj informacje, zapytaj o wolny termin i wycenę. > Szybki kontakt

karykaturzysta Lublin lubelskie atrakcje na wesele event karykatury

Wielu organizatorów imprez, a nawet agencji eventowych, wciąż nie ma pojęcia ile kosztuje karykaturzysta na event. Często wydaje im się, że profesjonalny karykaturzysta powinien zarabiać podobną kwotę do hostessy, która ma być zgrabna, umalowana, ładnie się uśmiechać – i to wystarczy. Ze zrozumiałych względów, karykaturzyści na swoich stronach internetowych nie podają konkretnych cen. Bo konkretna wycena jest zależna od szeregu czynników

Karykaturzysta na event – za ile?

Także karykatury.com nie podają na www konkretnych stawek, z prostej przyczyny. Do pełnej, możliwie precyzyjnej wyceny (a taką chyba chciałbyś uzyskać, a nie tylko „mniej więcej”) potrzebujemy choć kilku podstawowych informacji. Do tego nie podajemy wyceny gdy wiadomo, że na konkretny dzień nie ma już szans na zamówienie profesjonalnego karykaturzysty eventowego. Pamiętaj, że jednego dnia w Polsce odbywa się wiele imprez, więc nie musisz być pierwszym, który do nas się zgłasza z pytaniem o wykonanie usługi.

Wycena usługi rysowania karykatur

Aby wszystko przyspieszyć, poniżej kilka punktów, na które potencjalny klient Karykatury.com powinien odpowiedzieć, jeśli chce szybko otrzymać odpowiedź wraz z wyceną. A przy okazji być może otrzymać ewentualne sugestie związane z karykaturzystą na tej konkretnej imprezie.

Karykaturzysta na event. Jakich informacji potrzebujemy?

1) Data imprezy i pora dnia (np. wieczór)
2) Miejsce imprezy (miejscowość, województwo).
3) Rodzaj imprezy i planowana liczba uczestników (np. targi, impreza integracyjna, itp)
4) Przez ile godzin (wstępnie) będzie potrzebny karykaturzysta.
5) Podaj nazwę firmy i numer swojego telefonu (nie odpowiadamy na zapytania anonimowe).
6) Ewentualnie też inne informacje i pytania.

Po otrzymaniu informacji otrzymasz konkretną wycenę.

> Napisz e-maila

karykatury wesele przykłady karykaturzysta na wesele atrakcje weselne

Profesjonalny karykaturzysta na event, to uśmiech na twarzach gości

Karykatury na żywo – od czego zależy cena usługi?

Nigdy nie uzależniamy kwoty ceny usługi od liczby gości na imprezie, ani od rzeczywiście wykonanych karykatur (zresztą tego nigdy z góry nie można określić). Z prostej przyczyny (choć to tylko jeden z powodów): zapłaciłbyś sporo drożej, niż gdybyśmy policzyli od ilości wykonanych karykatur. No, chyba że chcesz być pierwszy, któremu zależy, aby zapłacić jak najwięcej.

Karykatury na imptrezie – jak kalkulować cenę?

Jeśli chcesz do wysokości stawki za usługę karykaturzysty podejść rozsądnie i od razu próbować przeliczyć, ile wyjdzie za jedną karykaturę, niżej kilka podpowiedzi. Choć to jakoś artystyczna, a nie cena powinny decydować o tym którego artystę zaprosisz na firmowy event.

Należałoby przyjąć stawkę 10 zł (absolutne minimum) lub 15 zł za karykaturę (po przeliczeniu: szybkość rysowania i kwota za godzinę rysowania). Choć przy niedużych eventach (mała liczba uczestników), orientacyjna kwota wykonania jednej karykatury na pewno będzie wyższa.

Zakładając, że karykaturzysta uliczny za wykonanie jednej karykatury bierze 30 złotych, a na twojej imprezie będzie np. 30 uczestników – musiałbyś mu zapłacić 900 zł plus koszt dojazdu. No i nie masz pewności, czy znajdziesz w Internecie karykaturzystę ulicznego, w dodatku takiego, który miałby ochotę przemieścić się w inne miejsce Polski. Dlatego powinieneś szukać profesjonalnych karykaturzystów eventowych, więc lepiej trafić nie mogłeś. Może nie uwierzysz, ale w nasz błyskawicznie rysujący karykaturzysta podczas dużych eventów w godzinę rysuje 20 do 30 dowcipnych podobizn osób. Choć przy mniejszych eventach nie należy się spieszyć. Tu ważniejszych jest kilka innych spraw.

Najważniejsze, żeby uczestnicy eventu byli zadowoleni z jakości usług karykaturzysty. Odradzamy szukania jakichkolwiek plastyków lub tanich karykaturzystów czyli amatorów lubiących rysować. Powinieneś też wiedzieć, że w Internecie KAŻDY jest profesjonalistą – tak przynajmniej o sobie pisze na stronie www.

atrakcja na event karykaturzysta karykatury na żywo rysowanie karykatur

Poszukiwany karykaturzysta na event?

Tak czy owak, karykaturzysta rysujący na imprezie jest „tańszy” niż ten, który rysuje na ulicy – jeśli porównasz rzeczywistą kwotę, jaką trzeba zapłacić za jedną wykonaną karykaturę. To chyba dobra informacja? Ale są i tacy, dla których to wciąż DROGO.

Nasz karykaturzysta jest znany z mediów (część uczestników imprezy zna jego twórczość lub twarz z TV, coś o nim słyszało, kojarzy) i ma ogromne doświadczenie (ponad 500 imprez, nie tylko w Polsce).

Generalnie, jak już wiesz, u karykaturzystów eventowych cena jest zależna nie od ilości wykonanych karykatur, ale od czasu pracy (liczby godzin rysowania). Jeśli na imprezie ma być dużo gości, karykaturzysta powinien być szybki (2 do 5 minut na jedną karykaturę). Można też zatrudnić więcej niż jednego karykaturzystę (jak zwykle Karykatury.com doradzają w takich sprawach). Bo jeden, nawet najszybszy karykaturzysta i 500 uczestników eventu, to raczej nie najlepszy pomysł. Nawet gdy na evencie jest wiele atrakcji i wydaje ci się, że w związku z tym „będzie się nudził” – zdecydowanie jesteś w błędzie. Chyba, że planujesz kiepską imprezę, na której będą same smutasy.

karykaturadek podróże karykatury Polska karykaturzysta firmowy event atrakcje na event impreza firmowa

Karykatury.com – karykaturzyści, których znasz z prasy i TV. Rysujemy na eventach w całej Polsce

Bezpośrednio czy przez agencję?

Nie wiemy, ile do naszej kwoty zwykle dodaje sobie agencja eventowa. Odnosimy wrażenie, że niektórzy po to szukają jak najtańszych amatorów rysujących karykatury, aby jak największa kwota pozostała w agencji. Wiedzą o tym firmy organizujące własne imprezy, dla własnych pracowników, więc coraz częściej zgłaszają się do nas bezpośrednio. Możliwe, że za taką samą lub mniejszą kwotę wynajmą profesjonalistę z Karykatury.com, choć agencja eventowa jako pośrednik proponuje za taniego amatora.

Pamiętaj, że uczestnicy eventu na którym rysuje profesjonalista, na pewno są bardziej zadowoleni nie tylko z efektu jego pracy, ale ogólnie z eventu, w którym uczestniczą. Zatrudnienie amatora mającego skromny talent, to bardzo zła decyzja. Chyba, że cała impreza jest organizowana jak najtańszym kosztem i na zadowoleniu uczestników zupełnie ci nie zależy.

karykaturzysta karykatury

Szczepan Sadurski, nazwany w Nowym Jorku jednym z najszybszych karykaturzystów świata

Reasumując

Każdemu mówimy: najlepsze firmy zatrudniają najlepszych karykaturzystów. Jeśli organizując event chcesz oszczędzić, to na pewno nie na karykaturzyście. Nieduża różnica honorarium amatora oraz profesjonalnego karykaturzysty eventowego nie powinna decydować o tym, aby zdecydować się na zatrudnienie kiepskiego autora.

Karykaturzysta na event – tekst: (c) Karykatury.com

> Tu informacja, jak zaprosić fachowca

karykatura karykatury karykaturzysta atrakcje na event impreza firmowa

Profesjonalny karykaturzysta na event, to duża atrakcja

Karykaturzysta na event – wybrane wpisy z naszego bloga

Karykaturzysta – główna atrakcja wieczoru
Różnego rodzaju mniejsze eventy, niekoniecznie organizowane są przez firmy eventowe. Często organizują je firmy dla siebie – dla swoich pracowników, dla kontrahentów. To one decydują o wszystkim, a wybór konkretnego karykaturzysty jako atrakcji wieczoru, w większości jest świadomy i nieprzypadkowy. Firma nie zatrudnia więc amatora tylko dlatego, bo był powiedzmy 200 złotych tańszy od dobrej klasy karykaturzysty eventowego.
>> Cały tekst

Pomysł na imprezy integracyjne
Miejsce w Polsce nie ma dla nas znaczenia. Może to być Warszawa, województwo mazowieckie lub dowolne miejsce Polski. Warto dołożyć co nieco na dojazd i nocleg, aby mieć świadomość zatrudnienia świetnego karykaturzysty eventowego. Po to, aby spotkanie integracyjne było jak najbardziej udane, a stworzone karykatury były wyjątkową pamiątką. Najczęściej wpasowujemy się w już istniejący scenariusz i pomysł imprezy integracyjnej.
>> Cały tekst

Atrakcje na jubileusz firmy:  karykaturzysta
Zatrudniają nas firmy eventowe czyli firmy, które organizacją takich uroczystości zajmują się od A do Z, ale także bezpośrednio firmy organizujące spotkania dla swoich pracowników lub kooperantów. Wiele firm nie ma świadomości, że możliwe jest zatrudnienie karykaturzystów eventowych. Jeśli już ktoś wpadnie na ten pomysł oraz bierze pod uwagę ewentualność zatrudnienia karykaturzysty – nie wie, czy to atrakcja która spodoba się  uczestnikom eventu.
>> Cały tekst

event karykatury na żywo karykaturzysta eventowy karykaturzysta na imprezę

Jaki karykaturzysta na event? – radzi szef Karykatury.com

Karykatury w Centrum Handlowym
Nieduży, ale atrakcyjny dla klientów event, niekoniecznie zorganizowany z okazji wyjątkowego święta w kalendarzu, można zorganizować w oparciu o uznanego artystę i bynajmniej nie będzie to duża kwota, jak na taką atrakcję. Tymczasem firmy eventowe organizujące w centrach handlowych często robią eventy z jak największą liczbą tanich wykonawców. A może faktycznie osoby odwiedzający galerie handlowe tego właśnie oczekują – dużo jakichkolwiek atrakcji, na marnym poziomie?
>> Cały tekst

Karykaturzysta na imprezie firmowej
Ponieważ imprezy zamknięte, to zwykle spora liczba uczestników, organizatorowi imprezy zwykle zależy, aby jak najwięcej osób zostało narysowanych czyli dostało pamiątkę w postaci karykatury. Każdy karykaturzysta ma inne umiejętności, temperament  i wypracowany przez lata sposób pracy, więc i określony limit karykatur, jakie może stworzyć w godzinę.
>> Cały tekst

Wigilia firmowa z karykaturzystą
Te dosyć kameralne spotkania organizowane są w firmach i biurach, ale często też w restauracjach i innych lokalach poza siedzibą firmy. Mają być polskie, świąteczne potrawy i wigilijna, prawie rodzinna atmosfera. Warto zadbać o dodatkową atrakcję oraz… o wyjątkowy prezent dla każdego. Na przykład w postaci wesołego portretu (karykatury), którą wykona doświadczony, znany polski karykaturzysta.
>> Cały tekst

Bal karnawałowy atrakcje: karykaturzysta
Bal karnawałowy uzupełniony o karykaturzystę w pierwszej chwili może się wydać dziwnym pomysłem. Ale tylko w pierwszej chwili. Przecież organizujemy bal nie tylko po to, aby tańczyć. Po to, aby zapewnić uczestnikom dobrą rozrywkę, aby każdy był zadowolony i uśmiechnięty. Dobry karykaturzysta świetnie wpisuje się w te założenia organizatorów bali karnawałowych. Błyskawicznie stworzone przez niego podobizny są w stanie rozweselić każdego ponuraka, wprawiają w dobry humor nie tylko osobę narysowaną.
>> Cały tekst

Tania fotobudka droższa od dobrego karykaturzysty
Profesjonalni karykaturzyści eventowi wciąż czekają na odkrycie eventowej branży, choć od dawna mają pracę i są sprawdzoną atrakcją każdej imprezy, niezależnie od ilości atrakcji działających obok.
>> Cały tekst

Karykatury na żywo karykaturzyści

Dobrej klasy karykaturzysta w kilka godzin zrobi  100 albo więcej takich karykatur

Karykatury na żywo – cennik, czyli co wpływa na cenę
Ponieważ imprezy zamknięte, to zwykle spora liczba uczestników, organizatorowi imprezy zwykle zależy, aby jak najwięcej osób zostało narysowanych czyli dostało pamiątkę w postaci karykatury. Każdy karykaturzysta ma inne umiejętności, temperament  i wypracowany przez lata sposób pracy, więc i określony limit karykatur, jakie może stworzyć w godzinę. Najczęściej jest to kilka, maksymalnie kilkanaście karykatur. Dla niżej podpisanego ponad 20 w godzinę nie jest problemem, choć konkretna ilość zależy to od wielu czynników, na które niekoniecznie mam wpływ.
>> Cały tekst

Karykaturzysta na event i wesele – którą ofertę wybrać?
Nieodpowiedni wybór potrafi rozłożyć nawet najlepszy pomysł. Jeśli karykaturzysta – to na pewno nie amator, którego nieudolne podobizny mogą wywołać zażenowanie u gości Twojego wesela, nawet jeśli z grzeczności nikt nie powie, że coś jest nie tak. Już wiesz, że 3/4 wszystkich ofert z internetu odpada. Przykłady marne czyli kiepski wyrobnik, nawet jeśli pisze, że jest tani, więc jego oferta jest „atrakcyjna” – lepiej sobie darować. Chyba, że jesteś osobą, którą wyłącznie niska cena przekonuje do decyzji, a potem jakoś to będzie. > Cały tekst

jubileusz firmy atrakcje

Karykaturzysta w Zakopanem. Nie tylko Krupówki
Każdy, kto choć raz odwiedził Zakopane i przeszedł się słynnymi Krupówkami, szczególnie jeśli nie było to w zimie, na pewno zwrócił uwagę na siedzących tu i rysujących artystów – portrecistów i karykaturzystów. Wiele osób wie, że jeśli Zakopane i karykaturzysta albo portrecista – to właśnie Krupówki. Pomimo tego, organizatorzy imprez organizowanych w zakopiańskich hotelach, na firmowe eventy nie szukają artystów ulicznych, ale stawiają na fachowców czyli szybko rysujących karykaturzystów eventowych, wielokrotnie sprawdzonych na podobnych imprezach. I wcale nie muszą to być artyści z Podhala czy nawet Krakowa.
>> Cały tekst

Gdy potrzebujesz kilku karykaturzystów na event
Na imprezach na których rysowaliśmy (firmowe eventy, szkolenia, konferencje, targi, także bale, rodzinne pikniki, akcje promocyjne, itd), najczęściej zapewnialiśmy jednego lub dwóch karykaturzystów. Ale były też zamknięte imprezy, w których uczestniczyło nawet kilka tysięcy ludzi. Jest oczywiste, że jeden czy dwóch karykaturzystów, pracujących w najbardziej ekstremalnie stresujących warunkach (obok karykaturzysty wciąż kolejka, a raczej tłum trochę już zdenerwowanych ludzi, od wielu minut czekających aby usiąść wreszcie przed karykaturzystą) nie jest w stanie tego wszystkiego ogarnąć i uczestnicy imprezy nie będą tym zadowoleni.
>> Cały tekst