Centrum zamówień

Nieważne gdzie teraz jesteś i gdzie jest karykaturzysta, ważny jest PRODUKT.

Sympatyczna i podobna karykatura wykonana przez fachowca za rozsądną cenę i dostarczona na konkretny termin. Do Ciebie należy wysłanie odpowiednich zdjęć, uzgodnienie z nami kilku spraw i zapłata. Do Karykatury.com cała reszta.

karykatury ze zdjęć karykatura na prezent karykaturzysta rysowanie karykatur
Wysłanie zdjęć e-mailem to chwila, 24 godziny wysyłka kurierem (jeśli to nie weekend lub święta). Jeśli NIE potrzebujesz karykatury za kilka godzin, NIE masz powodu szukać plastyka, który mieszka jak najbliżej. Wybierz profesjonalistę.

Zainteresowany?

Warto poświęcić kilka minut na przeczytanie poniższych informacji.

> Jeśli jednak NIE MASZ ochoty na przeczytanie oferty (szkoda, wiedziałbyś znacznie więcej oraz nie musiałbyś o wszystko pytać) – znajdź niżej ten znak

atrakcje na eventy firmowe karykatura karykatury karykaturzysta

i przeczytaj kilka zdań pod nim.

Oferujemy:

Efektowna karykatura czarno-biała (grafika) lub kolorowa (farby wodne), na planszach:

30×40 cm (format sugerowany dla 1. do 4. osób, korzystny wybór w stosunku: cena/rozmiar)
A4 czyli 21×29,7 cm (szczególnie polecamy, jeśli ma być tylko twarz. Lub 1 osoba i ma to być niezobowiązujący prezent).
40×50 cm (proponujemy, jeśli od 4 do 10. osób).
– Inne formaty – do uzgodnienia, co oczywiście ma wpływ na cenę.
– W cenie karykatury: antyrama szklana – czyli karykatura jest gotowa do powieszenia na ścianie. Na życzenie, za dopłatą – inna ramka.
– Nie doliczamy NIC za narysowanie dodatkowych elementów na planszy, typu: samochód, łódka, budynek, logo, zwierzę. Wszystko co uzgodnimy, że ma być narysowane na planszy – jest wliczone w standardową cenę!

karykatura na prezent karykatury na zamówienie

Więcej informacji

• Na planszy jedna lub więcej osób + wymyślona z Tobą sympatyczna scenka będąca unikalnym pomysłem. Chyba, że chcesz tylko twarz.

• Wprawdzie używamy nazwy „karykatura”, ale tak naprawdę jest to „wesoły portret„. Chodzi o zrobienie przyjemności osobie narysowanej, więc nie rysujemy wielkich nosów, uszu, itp. Nie obawiaj się, że zamawiając nasz wesoły portret – urazisz osobę, którą narysujemy.

Szybkie terminy realizacji. Jeśli nie mamy akurat wyjazdów zawodowych – możliwe wykonanie ekspresowe (nawet z dnia na dzień), za dopłatą.

• W Warszawie odbiór osobisty lub wysyłka w dowolne miejsce Polski i świata (firma kurierska lub Poczta Polska).

Szybki kontakt. Często odpisujemy niemal natychmiast, a maksymalnie w ciągu kilku godzin. Chyba, że jesteśmy na wyjeździe i nie mamy dostępu do Internetu.

• Każda karykatura wykonana jest przez artystę własnoręcznie. Bez wsparcia komputera i programów graficznych.

• Możemy wykonać dowolny format, ale dla nietypowych formatów NIE zapewniamy oprawy!

• Na życzenie karykaturę możemy wysłać nie w antyramie, ale w tubie – cena nie zmieni się.

karykatury czarno-białe

JAKA CENA KARYKATURY?
Cenami nie konkurujemy z amatorami. Jeśli szukasz okazjonalnie taniej karykatury o marnej jakości artystycznej – tu jej nie znajdziesz.
Jeśli na planszy ma być cała postać (scenka), ceny zaczynają się od 150 zł (wraz z wysyłką pocztową w antyramie lub tubie). A jeśli sama twarz – od 110 zł.

Korzystna cena karykatury

Proponujemy najkorzystniejszą wycenę, jeśli dowiemy się co chcesz otrzymać. Często nie ma potrzeby zamawiania wielkiego formatu (chyba, że cena nie ma dla Ciebie znaczenia). Zamiast karykatury kolorowej możesz zamówić tańszą, czarno-białą, która jest NIE MNIEJ efektowna. Jeśli karykatura jest prezentem dla nauczyciela, czy koniecznie zamawiać wielokrotnie droższą karykaturę: on + 30 karykatur uczniów? Jeśli dla szefa – czy koniecznie obok musi być kilkanaście osób z firmy? Po co zamawiać 2 oddzielne karykatury dla męża i żony, skoro taniej zamówić ich wspólną? Ty zapłacisz mniej, my się mniej napracujemy, a efekt będzie podobny do tego, co wstępnie zakładałeś i super-prezent gotowy!

Gratis! Zgadzamy się na pokazywanie naszych karykatur na stronach www, na Facebooku i innych portalach społecznościowych. Będzie nam miło, jeśli wraz z linkiem do Karykatury.com.

Karykaturadek

2 minuty, abyś poznał cenę

Chcesz szybko poznać cenę? Napisz e-maila z odpowiedziami na poniższe pytania. (punkty możesz skopiować ctrl+c, ctrl+v oraz dopisz za nimi swoje odpowiedzi).
1) Liczba osób na planszy?
2) Format planszy?
3) Czarno-biała czy kolorowa?
4) Cała postać (scenka) czy tylko twarz?
5) Ilość plansz? (bo może chcesz zamówić więcej niż jedną)
6) Zamawiasz prywatnie czy jako firma?
7) Na kiedy (data) musisz mieć karykaturę w rękach? (Nie pytaj na kiedy zrobimy! Choć zawsze mamy dużo pracy, postaramy się dostosować do Twojego terminu).
8) Skąd jesteś (odbiór w Warszawie czy wysyłka? Jaka miejscowość w Polsce, a może inny kraj?)
9) Kto będzie na obrazku (bliska rodzina, kolega z pracy, szef?)
10) Inne informacje, które uznasz wstępnie za istotne.
11) Numer twojego telefonu komórkowego.
12) Przedstaw się, bo nie odpowiadamy na niepoważne anonimy!

karykatury

Co potem?

Jeśli akceptujesz przesłaną wycenę oraz > Zasady współpracy, wyślij:

• Kilka aktualnych, dużych i wyraźnych zdjęć twarzy > Przeczytaj nasze porady > A tu inne porady

• Informacje o osobie (zawód, hobby), z jakiej okazji ma to być prezent. Możesz też zaproponować wstępny pomysł karykatury, który potem przedyskutujemy. Nie pisz banałów, typu: „jest miły, sympatyczny i lubi się uśmiechać”. Taki jest KAŻDY! > Tu podpowiedzi

Po przejrzeniu przesłanych zdjęć otrzymasz e-maila, a potem porozmawiamy telefonicznie (uzgodnienie pomysłu obrazka, formalności związane z zamówieniem).

Na krótko przed wyznaczonym terminem kontaktujemy się z klientem i uzgadniamy sprawę odbioru lub wysyłki.

karykatura na prezent karykatury na zamówienie

Przeczytaj, jeśli jeszcze nie współpracowaliśmy

Praca profesjonalnego karykaturzysty z Karykatury.com, to praca artysty. Każda karykatura jest unikatowa i wykonana specjalnie dla Ciebie. Zamówionego rysunku NIE traktuj jako zwykły „rysuneczek”. Aby go stworzyć, artysta wkłada w każdy rysunek swoje serce, talent oraz zdobyte przez wiele lat pracy umiejętności i doświadczenia. Nie dziw się, że zanim przystąpimy do pracy, chcemy uzyskać dodatkowe informacje. To ważne, bo chcemy aby powstała jak najlepsza karykatura. Chcemy uzyskać jak najlepsze zdjęcia i dowiedzieć się, jakie są oczekiwania klienta. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i współpracę, bo udana karykatura, to wspólny sukces artysty z Karykatury.com oraz klienta. Po to, aby dać szczęście osobie i uśmiech osobie, która została narysowana.

Uspokajamy. Wszystkie zdjęcia i przesłane przez Ciebie informacje (w tym nazwisko i numer telefonu klienta) służą WYŁĄCZNIE do realizacji zamówienia.

> Jeśli interesuje cię karykatura wieloosobowa

Jaki format? Radzimy

– Ogromna plansza niekoniecznie jest bardziej efektowna. Osobie obdarowanej może sprawić kłopot („Gdzie ja to teraz powieszę?”), do tego więcej kosztuje. Jeśli ma być efektownie – można zamówić obrazek mniejszy i jego piękno podkreślić atrakcyjną oprawą.
– Niektórzy proponują duże rozmiary i równocześnie mało efektowną lecz szybką technikę wykonania. Dla jednego autora wykonanie wielkiej karykatury to 15 minut, dla nas wykonanie mniejszej – zajmuje znacznie więcej czasu. Dlatego nie porównuj tego co chcesz zamówić TYLKO pod względem: rozmiar / cena. O wyborze powinien decydować EFEKT,  zadowolenie osoby obdarowanej oraz nazwisko wykonawcy (czyli dobra marka). Nie powierzchnia planszy!
– Zwykle sugerujemy format 30×40 cm (najczęściej zamawiany), ewentualnie nieobowiązujący, skromniejszy format A4.
– Jeśli masz wątpliwości, doradzimy.

karykatury ze zdjęć karykatura na prezent
Karykatury ze zdjęć, to prezent m.in.:

• urodziny męża, kolegi z pracy, cioci, dziadka…
dla szefa, wspólnika, szefa współpracującej firmy, dla pracowników firmy…
• awans, odejście do innej pracy…
• ślub (prezent dla państwa młodych, podziękowanie dla rodziców, dla ich rodziców, świadków)…
rocznica ślubu i inne rocznice…
• dla nauczyciela, prawnika, kierowcy, górnika
• Walentynki, prezent pod choinkę…

karykatura czarno-biała karykatura kolorowa

Nasze karykatury wysyłamy jako prezent do różnych krajów, a w Polsce m.in. do następujących miast: Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz. Toruń, Szczecin, Rzeszów, Lublin, Łódź, Radom, Warszawa, Suwałki, Chełm, Zamość, Ostrołęka, Łomża, Zakopane, Kielce, Częstochowa, Gdynia, Bytom, Włocławek, Biała Podlaska, Inowrocław, Zielona Góra, Gliwice, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Płock, Piła, Rybnik, Tychy, Białowieża, Bochnia, Chełmno, Chodzież, Czeladź, Darłowo, Dąbrowa Górnicza, Duszniki-Zdrój, Elbląg, Frombork, Giżycko, Głogów, Iława, Jastarnia, Jastrzębie-Zdrój, Jelenia Góra, Katowice, Kluczbork, Kłodzko, Krosno, Lądek-Zdrój, Lidzbark Warmiński, Morąg, Bartoszyce, Kraśnik, Poniatowa, Janów Lubelski, Biłgoraj, Jurata, Sopot, Lubliniec, Łeba, Mikołajki, Mrągowo, Myszków, Nowy Sącz, Nowy Targ, Ostrów Wielkopolski, Polanica-Zdrój, Rabka-Zdrój, Radomsko, Sandomierz, Sieradz, Sopot, Sosnowiec, Szklarska Poręba, Szczecinek, Tarnów, Tarnobrzeg, Wadowice, Sucha Beskidzka, Wałbrzych, Jaworzno, Świdnica, Władysławowo, Tarnobrzeg, Wyszków, Zabrze, Żywiec, Ciechanów, Zakopane, Zawiercie, Stalowa Wola, Tczew, Mielec…

prezent dla kierowcy karykatura

Karykatura – dla szefa firmy, prezent biznesowy

Jeśli podobają Ci się przykłady na tej stronie – spodoba Ci się karykatura, którą u nasz zamówisz.

Masz pomysł na prezent, niekoniecznie karykatura? Doradzimy.

karykatura rocznica ślubu prezent

Karykatury – prezent na rocznicę ślubu

Karykatura zbiorowa karykatury na zamówienie karykaturzysta

Karykatura zbiorowa

karykatura ze zdjęcia karykatury na zamówienie

Karykatura dla pary, chłopaka, męża…

karykatura ślubna karykatura na prezent ślubny

Karykatura – oryginalny prezent na ślub, ślubne podziękowanie dla rodziców…

poczucie humoru karykaturzysta

Karykatura – miły prezent na różne okazje

Osoby które tu były, szukały także: karykatura online, karykatura ze zdjęcia online, karykatury na prezent ślubny, karykatura cennik, portret karykatura, karykatury na zamówienie, karykatury ze zdjęcia, portret karykatura, karykatura na prezent, cena karykatury, karykatury ze zdjęć.