Inne

Możliwości wykorzystania doświadczonego karykaturzysty i rysownika jest więcej niż sądzisz. Jeśli szukasz oryginalnego urozmaicenia szkolenia, eventu, itp – chętnie doradzimy. Przykłady:

– Zbiorowa śmiechoterapia z nauką rysowania karykatur – dla firm; oryginalne uzupełnienie np. szkolenia.
– Spotkanie autorskie – czyli ciekawostki z życia znanego karykaturzysty.
– Ekspozycja rysunków humorystycznych, także na konkretny temat.
– Rysunkowe quizy o firmie, branży lub związane z okolicznością spotkania (uczestnicy wcielają się w twórcę rysunków satyrycznych, nie wymagana umiejętność rysowania).
– Uczestnictwo w spotkaniu i wymyślane w czasie rzeczywistym i rysowane na oczach widzów sketchnotes z humorem.
– Fachowa ocena prac plastycznych i satyrycznych.
– Inne.

Różne opcje można łączyć, w zależności od czasu jaki dysponujemy oraz budżetu. Także dodając rysowanie karykatur na żywo. Dojazd w dowolne miejsce Polski.
KONTAKT

inne

Rysunki humorystyczne i podpis Szczepana Sadurskiego znają wszyscy. Sprawdzały się w wielu przypadkach, były wykorzystywane przy różnych okazjach, na wszelkie możliwe sposoby. Pomagają w zrozumieniu nawet najbardziej skomplikowanych tematów, pomagają w promocji firm. Budzą sympatię i uśmiech na twarzach. Równocześnie nie są opatrzone, bo autor dozuje swoją twórczość i nie zależy mu, aby była obecna wszędzie.

Doświadczenie i kreatywność Sadurskiego powodują, że dotychczas nie było tematu, który nie można by celnie narysować, w humorystyczny sposób.

Artysta wykonuje rysunki dedykowane – na specjalne zamówienie. Jest też możliwość skorzystania z dużej bazy rysunków gotowych do natychmiastowego wykorzystania. Są to rysunki na wiele tematów, autor może je modyfikować czyli narysować trochę inaczej, od nowa.

Jeśli sądzisz, że rysunki Szczepana Sadurskiego sprawdzą się w planowanym przez ciebie przedsięwzięciu (media, marketing, itp), zapraszamy do kontaktu.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Przykłady wykorzystania rysunków Sadurskiego:

• Prasa, czasopisma branżowe, programy telewizyjne
• Portale internetowe, media społecznościowe
• Książki, podręczniki szkolne
• Promocja i reklama, działania public relations
• Oryginalny wystrój stoiska targowego, innych miejsc
• Ekspozycja rysunków (np. na konferencje, eventy)
• Publikacje z rysunkami o charakterze reklamowym, gadżety
• itd…