Nasza eventowa mapa Polski: Kraków i Małopolska

karykaturzysta Kraków karykatury atrakcje na event firmowy Rynek kościół mariacki atrakcje na wesele Kraków Małopolska woj. małopolskie

Najlepsze eventy Kraków nie mogą się odbyć bez znakomitego karykaturzysty z Karykatury.com, nazywanego jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Jeśli planujesz event w Krakowie lub na Małopolsce – rozważ oryginalną atrakcję czyli karykatury na żywo, za rozsądne honorarium, które nie zrujnuje budżetu twojej imprezy w Krakowie

Atrakcja na event – znakomity karykaturzysta

W minionych kilkunastu latach karykaturzyści serwisu Karykatury.com wielokrotnie przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz, rysując karykatury na żywo podczas kilkuset imprez i tworząc kilkadziesiąt tysięcy karykatur. Rysowaliśmy w dużych miastach oraz w małych miejscowościach, we wszystkich regionach kraju. Hotele, dworki, pałace i inne miejsca. Ponieważ najważniejszy jest profesjonalizm czyli wypełnienie podpisanej umowy, nie dokumentowaliśmy naszych wyjazdów zdjęciami. Ale z naszych podróży artystycznych wiele zapamiętaliśmy. W cyklu „Nasza eventowa mapa Polski” wymieniamy, czasem też subiektywnie opisujemy miasta i miejsca, do których dotarliśmy. Dziś Kraków.

Eventy Kraków i Małopolska oraz karykatury na żywo

Kraków nieraz był miejscem naszych artystycznych wizyt. Pomijając niedawną imprezę czyli targi w centrum kongresowym otwartym w 2014 r. (Centrum Kongresowe ICE Kraków) i rysowaniu podczas otwarcia Galerii Bronowice (jak czytamy, to teraz najnowocześniejsza spośród galerii handlowych w Krakowie), większość miejsc w których rysowaliśmy, znajdowały się na Starym Mieście, blisko krakowskiego Rynku (w tym w ogrodach Muzeum Archeologii). To oznacza, że najlepiej dotrzeć do Krakowa pociągiem lub autobusem i z dworca zrobić sobie spacer po krakowskich uliczkach i poczuć wyjątkową, krakowską atmosferę.

Oczywiście często tu nocowaliśmy, starając się rezerwować hotel możliwie blisko dworca PKP, gdyż rano zwykle wracamy pociągiem. Dwa razy byliśmy w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva, ale raz to było szaleństwo. Półtorej godziny od przyjazdu pociągiem była impreza, potem krótkie rysowanie, w taksówkę i znów do pociągu.

Krakowski karykaturzysta – nie tylko na Starym Mieście

Wiele osób Kraków kojarzy z rysującymi w okolicach Sukiennic karykaturzystami, portrecistami i artystami sprzedającymi swoje obrazy. Wydawać by się mogło, że firmy eventowe będą szukać na imprezy karykaturzystów ulicznych z Krakowa. Tymczasem coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z różnic pomiędzy karykaturzystami ulicznymi oraz eventowymi. Wolą nie ryzykować i nie szukać na chybił-trafił, lecz od razu trafić z zapytaniem do profesjonalnych karykaturzystów eventowych z Karykatury.com. Tym bardziej dla nas miłe, bo do Krakowa jeździmy coraz częściej, aby zaprezentować swój talent i narysować zabawne portrety uczestników krakowskich eventów.

Na Małopolsce też oczywiście rysowaliśmy, nie tylko w Krakowie. Odwiedziliśmy m.in. Dwór Tomaszowice, Andrychów, Centrum Handlowe Echo w Tarnowie, Galerię Rondo w Bochni i Skawinę.

> Wisła > Krynica Zdrój

Karykatury na żywo karykaturzyści

Jeśli organizujesz imprezę

…którą mógłby uatrakcyjnić szybko rysujący karykaturzysta (firmowy event, spotkanie integracyjne, szkolenie, kongres, itp.) – prosimy o kontakt.

Chętnie przyjedziemy, aby uczestnikom spotkania dać radość i uśmiech. Wrócą do domów z wyjątkową pamiątką w postaci profesjonalnej karykatury wykonanej przez znanego karykaturzystę. Umowa, zaliczka, faktura vat.

Eventy Kraków – tekst i foto: (c) karykatury.com
Na zdjęciu: Rynek w Krakowie i Kościół Mariacki. Jedno z wielu zdjęć zrobionych przez naszego karykaturzystę w Krakowie

Zobacz też:
>
>