Express

W karykatury.com nie ma rzeczy niemożliwych. Potrzebujesz „na wczoraj”?

Karykatura express

Są sytuacje, gdy potrzebujesz karykatury jak najszybciej. Zostałeś późno zaproszony na uroczystość i chcesz extra prezentu? A może jesteś gapa i na pomysł zamówienia karykatury wpadłeś w ostatniej chwili? Na szczęście jest niezawodny i solidny serwis Karykatury.com.

karykatura na prezent karykatury na zamówienie

Jeśli nie mamy akurat wyjazdów zawodowych, możemy odłożyć zaplanowane do wykonania karykatury i w pierwszej kolejności wykonać Twoją. Zapłacisz nieco więcej niż inni, ale otrzymasz wymarzony prezent znakomitej jakości – poza kolejnością.

W Warszawie odbiór osobisty. Inne miejsce Polski – wysyłka firmą kurierską (otrzymasz nazajutrz po wysłaniu, chyba że po drodze jest weekend).

Ile to kosztuje?

Cena zależy od zakresu prac – format, technika, liczba twarzy na planszy. Choć nie mamy cen najwyższych, na pewno cenami nie konkurujemy z tanimi amatorami.

Z uwagi na krótki termin, sugerujemy nie wybierać wielkich formatów oraz dużej liczby osób na planszy! Chyba, że CENA jaką chcesz zapłacić jest NIEISTOTNA.

Karykaturadek

W sytuacjach wyjątkowych możesz uzyskać szybkie informacje, telefonując (numer na dole z prawej), o rozsądnej porze dnia. Nie udało się połączyć? Nie nagrywaj się, tylko wyślij SMS-a – w jak najkrótszym czasie odezwiemy się. Możesz też od razu wysłać e-maila, załączając zdjęcia. (Uwaga, nie przyjmujemy MMS-ów wysłanych na telefon!).

Jakie zdjęcia?

To od zdjęć które nam wyślesz, zależy sukces tego prezentu. Z marnego, niewyraźnego zdjęcia nie powstanie rewelacyjna karykatura. Przeczytaj nasz poradnik.

Dla jednej osoby potrzebnych jest kilka AKTUALNYCH, dużych zdjęć twarzy, przód, pozytywny wyraz twarzy. Jeśli masz wątpliwości – prześlij e-mailem to, co masz i ocenimy. Czasami odmawiamy wykonania z powodu słabej jakości zdjęć.

Jeśli nie dojdzie do wykonania zlecenia – pliki skasujemy. Korespondencja, zdjęcia, itp – służą wyłącznie wykonaniu zlecenia!

> Tu podstawowe informacja na temat zamówienia karykatury ze zdjęć.

Dodatkowe informacje

• Ponieważ na wykonanie karykatury kolorowej jest mało czasu, proponujemy zamówić nie mniej efektowną (i trochę tańszą) karykaturę, w technice: czarno-biała grafika. Mix przykładów poniżej. Jak widać, to sympatyczne rysunki, a nie zdeformowane, wykoślawione twarze z wielkimi uszami i nosami, jak w wielu karykaturach.

Obrazek zamówiony w Karykatury.com – to sympatyczny, wesoły portret, który sprawi radość osobie, której go wręczysz. Z tego od zawsze słyniemy.

karykatury czarno-białe

• Nasze obrazki są gotowe do wręczenia i powieszenia na ścianie. Nie musisz biegać po sklepach, żeby kupić ramkę samemu. Każdą karykaturę wkładamy w dosyć efektowną rameczkę (jest w cenie) – lepszą niż antyrama. Zwykle też mamy jakąś extra ramkę – ta jest za dopłatą.

• Pomysł każdej karykatury (to, co zostanie narysowane) jest unikalny i uzgodniony telefonicznie z klientem. Doradzamy – aby efekt był jeszcze lepszy, niż początkowo sądziłeś.

• Niektórzy klienci zamawiający u nas karykaturę ekspresową cieszą się, że znaleźli właśnie naszą ofertę. Powód? „Przed chwilą rozmawiałem z innym karykaturzystą. Najwcześniej może zrobić za 2 tygodnie”. Ponieważ lubimy osoby które lubią karykatury, jeśli to będzie możliwe – chętnie 2pomożemy.

karykatura ślubna dla rodziców

Karykaturzysta na event, wesele, imprezę. Karykatury na żywo

Wykonujemy też szybkie karykatury na żywo – dojazd w dowolne miejsce Polski. Raczej nie imprezy skromne (chyba, że cena nie ma znaczenia), ale imprezy kilkudziesięcioosobowe i większe – tu cena za usługę jest już atrakcyjna. Rekordowo krótki czas wykonania dużej liczby karykatur. Twarze są podobne do osób i dowcipnie narysowane). Dużo śmiechu, świetna zabawa gości imprezy gwarantowana. I śmieszna podobizna, z którą każdy wróci do domu.

Choć dużo terminów mamy zarezerwowanych od dawna – niektóre są dostępne niemal do ostatniej chwili. Sądzisz, że zaproszenie znakomitego karykaturzysty eventowego, to świetny pomysł? Napisz, może będzie jeszcze wolny termin, a cena będzie do zaakceptowania. Napisz: datę, miejscowość, liczbę gości.

To znakomita atrakcja na: wesele, poprawiny, uroczyste urodziny i rocznica ślubu. Także na wszelkie imprezy firmowe.

atrakcje na wesele Wołomin atrakcje weselne w Wołominie ślub woj. mazowieckie

Atrakcja na wesele – karykatury na żywo w najlepszym wykonaniu i w rekordowym czasie. Cała Polska!

 

Karykatura express dla dociekliwych – wybrane znaczenia słowa „ekspres” (express, ekspress)
Ekspres – urządzenie elektryczne służące do parzenia kawy czyli ekspres do kawy.
Ekspres – szybszy pociąg osobowy o wysokim standardzie poruszający się między dużymi miastami.
Ekspres – pośpieszna przesyłka pocztowa, którą dostarcza się od razu po nadejściu do urzędu pocztowego.
Ekspres – sposób wykonania usługi szybciej niż zwykle, ale za wyższą opłatą.
Odmiana słowa (liczba pojedyncza / mnoga)
mianownik: ekspres / ekspresy
dopełniacz: ekspresu / ekspresów
celownik: ekspresowi / ekspresom
biernik: ekspres / ekspresy
narzędnik: ekspresem / ekspresami
miejscownik: ekspresie / ekspresach
wołacz: ekspresie / ekspresy
Wyrazy pokrewne: rzeczownik: espresso, przymiotnik: ekspresowy, przysłówek: ekspresowo.

karykatura express ekspresowa karykatura

Karykatura express – ekspresowa karykatura

Osoby które tu trafiały, szukały także: karykatura ze zdjęcia, karykatura online, karykatura na zamówienie, karykatura na rocznicę ślubu, karykatura na prezent, karykatura prezent ślubny, karykatura urodzinowa, karykatura zamówienie.

karykaturzysta poczucie humoru

Potrzebna ekspresowa karykatura? Z karykatury.com to możliwe.