Wigilia firmowa 2017 z karykaturzystą

Wigilia firmowa atrakcje pomysły warszawa

Wigilia firmowa i karykatury

Lada dzień ruszą przygotowania nad organizacją nieoficjalnych spotkań firmowych okresu świąt Bożego Narodzenia. Te dosyć kameralne spotkania (kilkanaście, dwadzieścia, a czasem znacznie więcej osób) organizowane są w firmach i biurach, ale często też w restauracjach i innych lokalach poza siedzibą firmy. Mają być polskie, świąteczne potrawy i wigilijna, prawie rodzinna atmosfera. Warto też zadbać… o wyjątkowy prezent dla każdego, a przy okazji wyjątkową atrakcję tego wigilijnego spotkania, którą każdy zapamięta na długo. Oryginalnym prezentem z takiej Wigilii firmowej jest wesoły portret (karykatura), którą wykona doświadczony karykaturzysta eventowy, znany z prasy i TV, w Nowym Jorku okrzyknięty „jednym z najszybszych karykaturzystów świata” – Szczepan Sadurski.

karykatury na żywo karykaturzysta na event wesele

Karykatury na żywo w wykonaniu naszego karykaturzysty

.
Dlaczego karykatury.com?

Wielu karykaturzystów rysuje powoli, starając się, aby każda karykatura była jak najpiękniejsza. Długa kolejka i długie oczekiwanie nikogo nie nastraja pozytywnie. Atmosfera Wigilii winna być spokojna, a karykatura którą zabierzemy do domów, nie powinna się potem kojarzyć się z długim, stresującym oczekiwaniem.

My to robimy inaczej. Zwykle są to szybkie, kilkuminutowe karykatury (format A4, ołówek) wręczane zaraz po narysowaniu – zaraz po zbiorowym, głośnym wybuchu śmiechu osób widzących efekt pracy karykaturzysty. Warto poświęcić trzy-pięć minut na pozowanie, aby wrócić do domu z oryginalnym prezentem – pamiątką z firmowej Wigilii. Płacisz jedno honorarium (jedną fakturę, bo oczywiście firmom wystawiamy fakturę vat), a atrakcje masz dwie:

1) to wyjątkowe spotkanie uatrakcyjni znany karykaturzysta, który

2) każdemu narysuje karykaturę (wesoły portret) czyli każdy dostanie prezent.

karykatura na prezent karykatury na zamówienie

Profesjonalna karykatura od Karykatury.com, to nie tylko pamiątka z Wigilii firmowej, ale wyjątkowy prezent na różne okazje, przez cały rok

Karykatury rysujemy w całej Polsce

W Warszawie, gdzie co roku w grudniu organizuje się chyba najwięcej takich spotkań – jest możliwość wynajęcia karykaturzysty już od 2. godzin wzwyż.

Miejsce w Polsce jest mniej ważne. Dojeżdżamy np. do Wrocławia, Krakowa, Łodzi, Lublina, Gdańska, Olsztyna. Do dowolnego miejsca gdzie organizujesz Wigilię firmową, jeśli zaakceptujesz standardową cenę usługi i nasze koszta. Wszystko zależy, jaki przewidziałeś na to budżet i ile osób będzie uczestniczyć w firmowej Wigilii czyli od pozytywnej i szybkiej decyzji. Bo jak zwykle w grudniu, wiele terminów mamy zarezerwowanych. Tymczasem firm zainteresowanych współpracą jest dużo i niektóre terminy się pokrywają. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli Szczepan Sadurski już ma umowę na konkretny termin, przyjedzie inny doświadczony, znany karykaturzysta.

Jaka cena?

Różnice w honorarium proponowanym przez różnych autorów są raczej nieduże, za to różnice w poziomie artystycznym oraz tempie rysowania bywają ogromne. Możesz oczywiście szukać taniego plastyka lub karykaturzystę-amatora. Albo wyszukać autora, który mieszka bliżej i jest rzadko zapraszany na podobne imprezy. Ale ten wieczór ma być wyjątkowy i nie może być niemiłych niespodzianek, prawda?

Karykatury na żywo podczas firmowych eventów (w tym: podczas Wigilii firmowej) rysujemy zarówno dla wielkich, jak i dla niedużych firm. W największych miastach i w niedużych miejscowościach. To oznacza, że nasze ceny są rozsądne. A najkorzystniejsze, gdy w Wigilii firmowej będzie uczestniczyć większa liczba osób.

atrakcje na eventy firmowe

Aby szybko otrzymać wycenę, napisz w e-mailu:

– Data imprezy i pora dnia (np. wieczór)
– Miejsce imprezy (miejscowość).
– Rodzaj imprezy, liczba uczestników.
– Przez ile godzin będzie potrzebny karykaturzysta.
– Podaj nazwę firmy i numer swojego telefonu (nie odpowiadamy na zapytania anonimowe).
– Ewentualnie też inne informacje i pytania.

Napisz do nas


Wigilia firmowa i karykaturzysta

>> Tu więcej informacji


Wesołych Świąt życzy serwis Karykatury.com – Karykaturzyści, których znasz z prasy i TV

Wigilia firmowa 2017 atrakcje

Karykaturzyści z karykatury.com odwiedzają (nie tylko) największe polskie miasta, podczas Wigilii firmowych rysując setki dowcipnych karykatur na żywo.

 

 

 

Osoby, które tu były, interesowały również tematy: Wigilia pracownicza, Wigilia służbowa, Wigilia firmowa Warszawa, Wigilia firmowa 2017, firmowa Wigilia atrakcje, Wigilia firmowa pomysły, Wigilia firmowa Wrocław, impreza wigilijna, Wigilia firmowa Lublin, firmowe spotkanie wigilijne, spotkania wigilijne dla firm.