Wesele w pałacu, zamku? Wyjątkowa atrakcja

karykaturzysta na wesele atrakcje weselne fotel karykatury państwo młodzi lampa hotel

Wesele w pałacu, na zamku. Dodatkowe atrakcje weselne na wyjątkową uroczystość.

Planujesz wspaniałe wesele w pałacu, na zamku, w innym niezwykłym miejscu? Niezależnie gdzie w Polsce będzie się odbywać, proponujemy unikalną atrakcję weselną w wykonaniu wyjątkowego artysty.

Karykatury na żywo, to wciąż unikalna atrakcja na wesela w Polsce. Szkoda, bo akurat w TYM wykonaniu jest to atrakcja niezwykła.

karykatura na prezent karykatury na zamówienie

Dlaczego szybkie karykatury?

1) Karykatura show urozmaici wyjątkowy wieczór i sprawi, że goście wesela będą się bawić jeszcze lepiej.
2) To atrakcja nieinwazyjna, więc nie przeszkadza w trwających w tym samym czasie innych atrakcjach.
3) Goście Twojego wesela na długo zapamiętają ten wieczór także dlatego, bo wrócą do domów z niezwykłą pamiątką – karykaturą, a raczej wesołym portretem. Swoim lub wspólnym – z małżonkiem/małżonką. A może chciałbyś/chciałabyś karykaturę rodzinną, z waszym dzieckiem, także obecnym na weselu?

Wyjątkowy artysta

Boisz się, że to słaby pomysł, że goście Twojego wesela wynudzą się podczas długiego pozowania? Nie w TYM przypadku. Poznaj artystę nazywanego jednym z najszybszych karykaturzystów świata!

Kreskę Szczepana Sadurskiego, bo to o nim mowa, Polacy znają od wielu lat z prasy i nie tylko. Był zapraszany do programów telewizyjnych najbardziej znanych stacji TV w Polsce, jego dowcipne rysunki pokazywały najbardziej znane portale internetowe. Jego rysunki zdobi wiele książek (nawet podręczników szkolnych), były wykorzystywane w rozmaitych reklamach. Wiele razy zetknąłeś/zetknęłaś się z jego twórczością, ale pewnie nie masz tej świadomości.

Szczepan Sadurski znany karykaturzysta karykatury na żywo atrakcja na wesele firmowy event

Szczepan Sadurski, znany karykaturzysta polski

Na każdej imprezie, gdzie Sadurski się pojawia, część uczestników rozpoznaje jego kreskę, nazwisko, czasem nawet twarz.

Dodajmy, że był zapraszany do USA, Australii, rysował w krajach Europy, miał wystawy w różnych krajach. Ten najszybszy karykaturzysta eventowy był chyba w każdym zakątku Polski. W ostatnich latach uświetnił ponad pół tysiąca imprez i narysował ponad 50 tysięcy twarzy.

Ten artysta, jego talent, możliwości i doświadczenie sprawiają, że goście uroczystości bawią się jeszcze lepiej, a ona sama zyskuje na prestiżu.

Rekordowa szybkość

W 2012 r. po jednej z imprez w Nowym Jorku tamtejsza prasa pisała, że Sadurski jest jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Teraz rysuje jeszcze szybciej. Od chwili postawienia pierwszej kreski, jeśli model wciąż pozuje, do wybuchu śmiechu na widok swojej dowcipnej podobizny, mija około 100 sekund.

Wielu uważa, że to niewiarygodna informacja i jest to niemożliwe. Szczególnie tych zapraszamy do skorzystania z tej oferty i przekonali się na własne oczy jak to możliwe.

Tak dzieje się, gdy uczestników spotkania jest mnóstwo. Generalnie jednak chodzi o sprawienie przyjemności osobom narysowanym i rysowanie na luzie, bez potrzeby bicia rekordów. Niezależnie od tego, kim są uczestnicy imprezy. Nawet jeśli wcześniej do tematu „karykaturzysta” podchodzili z rezerwą i sztukę karykatury kojarzyli z zarobkowaniem artystów ulicznych – także oni wkrótce decydują się na pozowanie do karykatury.

karykaturzysta na wesele karykatury na żywo para młoda atrakcje weselna atrakcja zachwyt uśmiech

Sympatyczna karykatura, to serdeczny uśmiech pary młodej i gości wesela

Prezent na wesele

Naszego karykaturzystę zapraszają nie tylko państwo młodzi lub rodzice. Jest też „prezentem” od jednego ze świadków lub gości wesela dla państwa młodych. Z takiej niespodzianki korzystają wszyscy goście wesela – chyba, że nie mają ochoty.

Jak znaleźć karykaturzystę na wesele?

Zawód karykaturzysty jest niezwykle rzadki. Do tego tych z dużym talentem i doświadczeniem można policzyć w Polsce na palcach jednej ręki. Nie musisz tracić czasu na poszukiwanie lokalnych plastyków, którzy tworzą wszelkie działa plastyczne, w tym karykatury, do tego rysują powoli, niezbyt efektownie, więc na imprezy zapraszani są sporadycznie. Zaproś artystę, który jest wyjątkowy, a jego oferta jest atrakcyjna i zawsze się sprawdza.

karykatury wesele przykłady karykaturzysta na wesele Kraków atrakcje weselne

Błyskawiczne karykatury wykonane ręką mistrza kreski – to gwarancja świetnej zabawy

Karykatury na żywo – ile to kosztuje?

Baz obaw, nie kosztuje to wiele drożej, niż w wykonaniu zwykłych artystów. Wraz z kosztem dojazdu i noclegu, kwota nie nadweręża budżetu przeciętnego, polskiego wesela.

Najkorzystniejsza wycena dla klienta jest wtedy, gdy w imprezie uczestniczy powiedzmy od 70 osób wzwyż. Górny limit gości nie ma znaczenia, choć przy dużych weselach, zapewniamy np. dwóch karykaturzystów.

Najważniejszą kwestią nie jest kwota, lecz to, czy data uroczystości którą planujesz, nie jest jeszcze zajęta w kalendarzu.

Nie tylko atrakcja na wesele

Wprawdzie piszemy tu o weselach, jednak karykatury na żywo w najlepszym wykonaniu, uatrakcyjniają wszelkiego rodzaju imprezy firmowe i prywatne.

Przykłady – imprezy prywatne: uroczysta rocznica ślubu, urodziny, poprawiny wesela, itp.

Imprezy firmowe: targi branżowe, konferencje, jubileusz firmy, spotkanie integracyjne, Wigilia firmowa, piknik, itp.

karykatury na żywo wesele karykaturzysta eventowy karykatura atrakcja atrakcja przykłady karykatur wesołe portrety

Karykatury na żywo – przykłady. Na weselu do karykatur najchętniej pozują pary. To niezwykła pamiątka z imprezy

Gdzie artysta rysuje karykatury?

Cała Polska. O miejsce i odległość nie musisz się martwić. Dojazdy i noclegi są codziennością artystów eventowych.

Pałace, zamki, hotele i wszelkie miejsca, w których organizowane są wyjątkowe uroczystości. Których organizatorzy chcą, aby uczestnicy bawili się jeszcze lepiej. Którzy uznali, że błyskawicznie rysowane karykatury na żywo w wyjątkowym wykonaniu, są świetną atrakcją.

Zapytaj o wolny termin

Aby dowiedzieć się o dostępności terminu i poznać honorarium, w e-mailu podaj:

> Data i rodzaj imprezy.
> Miejsce imprezy (miejscowość).
> Orientacyjna liczba uczestników.
> Kontakt telefoniczny.
Uwaga, nie odpowiadamy na niepoważne zapytania anonimowe.

> Kontakt

czym zaskoczyć gości weselnych atrakcje wesele organizacja wesela wesele ślub poradnik weselny para młoda miłość

– To co, kochanie? Zaprosimy karykaturzystę?

Więcej informacji:

> Karykaturzysta na wesele

Jesteś przedstawicielem miejsca organizującego imprezy? Szefem / pracownikiem firmy eventowej lub weddingowej organizującej imprezy dla wyjątkowych klientów, na najwyższym poziomie? Zapraszamy do kontaktu.