Atrakcje weselne 2020 w dobie koronawirusa

atrakcje weselne koronawirus covid-19 karykatury karykaturzysta rysowanie karykatur

Atrakcje weselne koronawirus

Epidemia koronawirusa i związane z tym obostrzenia, zmieniły nasz styl życia. Zmieniła też weselne plany wielu parom młodym. Wiele terminów wesel zostało przesuniętych na jesień, lub na wiosnę roku 2021.

Jest bardzo źle, będzie znakomicie?

Z perspektywy organizatorów wesel, właścicieli sal weselnych i całej branży usługowej pracującej na potrzeby wesel i podobnych imprez, rok 2021 zapowiada się rekordowo – o ile do tego czasu wszyscy „przetrwają” na rynku. Część osób z branży przewiduje, że w czerwcu 2021 wesela będą organizowane codziennie, choć wcześniej organizowano je głównie w weekendy. To efekt zastopowania wesel wiosną 2020 r., w związku z koronawirusem i zakazem organizacji wesel.

Decyzja o wznowieniu możliwości organizacji przyjęć weselnych od czerwca 2020 r. wielu ludzi zaskoczyła, w większości pozytywnie. Część osób przyspieszyła termin swojego wesela, choć miała je w planach dopiero jesienią.

W chwili gdy piszemy te słowa, minął pierwszy „weselny” miesiąc – czerwiec. Zorganizowano setki, może nawet tysiące wesel w Polsce. Na szczęście tylko na kilku z nich pojawił się koronawirus.

karykatury wesele przykłady karykaturzysta na wesele atrakcje weselne

Dowcipne karykatury – atrakcja na wesele

Karykatury na weselu

Karykaturzyści eventowi z Karykatury.com też już wznowili zarobkowanie. Pierwsza dobra wiadomość: my również przystosowaliśmy się do obecnej sytuacji, nie czekając na oficjalne wytyczne. Zresztą, kto z oficjeli rządowych chciałby zawracać sobie głowę tak nieliczną grupą zawodową, jaką są karykaturzyści?

Mamy dodatkowy sprzęt, aby osoby rysowane nie czuły dyskomfortu. Ponieśliśmy dodatkowe koszty, ale  uspokajamy: nie zmieniło to ceny naszych usług. To na pewno dobra wiadomość dla tych, którzy mimo wielu obaw, planują swoje wesele mimo trwającej pandemii oraz dodatkową atrakcję w postaci dowcipnych karykatur gości weselnych.

Mamy też szereg spostrzeżeń związanych z tym jak i co robić oraz czego wystrzegać się na weselach, aby zmniejszyć ryzyko ewentualnych kłopotów. Napiszemy tu tylko o jednej sprawie: udział w weselu, w którym jest dużo dzieci, nie jest najlepszym pomysłem. Właśnie z powodów bezpieczeństwa antycovidowego. Kto ma dziecko ten wie, że ile razy by jemu nie tłumaczyć zasad zachowania (a tu chodzi przecież o zdrowie i życie naszych najbliższych) – ono i tak zaraz o nich zapomni.

karykatury wesele przykłady karykaturzysta na wesele atrakcje weselne

Wesołe portrety, to jeszcze lepsza zabawa, do tego niezapomniana pamiątka z wesela

Atrakcje weselne: znakomity karykaturzysta

Wprawdzie część terminów (jak zwykle) mamy zajętych, warto pytać, bo niektóre terminy weekendowe, jak nigdy dotąd, wciąż mamy wolne. Przypomnimy tu przy okazji, że nie ogranicza nas odległość, gdyż dojeżdżamy w każde miejsce Polski.

Na chwilę obecną nastawienie (i nadzieje) wielu osób z  branży eventowej i weselnej jest takie, że od września wiele spraw wróci na swoje dawne tory. Naturalnie  będą dodatkowe elementy zabezpieczające (płyn dezynfekujący, itp), będzie trochę inaczej. Ale wreszcie branża ruszy i znów zacznie zarabiać.

Dlatego organizatorzy imprez rezerwują u nas jesienne terminy, począwszy od września. Tym bardziej sugerujemy, aby nie zwlekać z zaproszeniem profesjonalnego karykaturzysty eventowego z Karykatury.com na event i na wesele, które są planowana we wrześniu i kolejnych miesiącach.

Atrakcje weselne koronawirus – tekst: (c) Karykatury.com

Zobacz też:
> Atrakcje weselne Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
> Atrakcje na wesele
> Ślub wiosną