Karykaturadek – styczeń 2017

karykaturzysta Warszawa karykatury na żywo

Karykaturadek – czyli narysowany clown, maskotka towarzysząca nam wszędzie, gdzie rysujemy karykatury na żywo, odwiedził kolejne miejsca w Polsce. I znów uwieczniliśmy go na okolicznościowych zdjęciach. Dziś – informacje o wesołych podróżach Karykaturadka w styczniu 2017.  I jak co miesiąc, wyselekcjonowane zdjęcia tylko z trzech miejsc Polski.

Tym razem postanowiliśmy pokazać Wam Karykaturadka w Olsztynie, Warszawie i na Opolszczyźnie. Mamy teraz zimę, więc na dworze minusowe temperatury, na ziemi śnieg, a na drzewach nie ma liści. To informacja dla tych, którzy mogliby mieć wątpliwości, że zdjęcia robiliśmy przy innych okazjach, w przeszłości. To też pokazuje, że karykaturzysta eventowy pracuje przez okrągły rok. Firmowe eventy organizowane są w każdym miesiącu niezależnie od pory roku, w różnych miastach i miejscowościach kraju, w ciekawych miejscach.

W Warszawie (gdzie rysujemy najczęściej) tym razem rysowaliśmy w hotelu Intercontinental (foto wieżowca na samej górze), stojącym w samym centrum stolicy, po sąsiedzku z Pałacem Kultury i Nauki. Jak widać, rysowaliśmy na wieczornej, a nawet nocnej imprezie. Zdjęcie powstało na chwilę przed wejściem na imprezę pewnej znanej firmy.

karykatury na żywo karykaturzysta opole

Powyżej odrestaurowany w ostatnich latach pałac w Sulisławiu na Opolszczyźnie. Karykatury rysowaliśmy po sąsiedzku, na terenie jednego z budynków hotelowych kompleksu pałacowego. Była to okolicznościowa impreza firmy produkującej produkty żywnościowe sprzedawane w polskich sklepach.

Trzecie zdjęcie (na dole) to pamiątka z wizyty Karykaturadka w Olsztynie, gdzie rysowaliśmy na wieczornej imprezie w jednym z olsztyńskich hoteli. Na zdjęciu: postument Mikołaja Kopernika oraz olsztyński zamek. Oczywiście organizatorzy eventów zapraszający naszego karykaturzystę przyjeżdżającego z daleka, zapewniają mu nocleg po kończącej się późno imprezie.

> Wigilia firmowa Olsztyn

Już za miesiąc – kolejne miejsca Polski, które odwiedził z nami Karykaturadek.

Jak osobiście poznać Karykaturadka?

Wystarczy zaprosić naszego karykaturzystę eventowego na firmową imprezę (np. jubileusz firmy, bal karnawałowy, konferencję, wyjazd integracyjny, targi, itp.).  Karykaturzysta wszystkim zainteresowanym uczestnikom imprezy błyskawicznie wykona sympatyczne karykatury na żywo. Tu kontakt. Roześmianego Karykaturadka poznaje chyba każdy, kto pozuje naszemu karykaturzyście, aby  już po kilku chwilach śmiać się ze swojego wesołego portretu.

Zobacz też: gdzie Karykaturadek był przed miesiącem

karykaturzysta Olsztyn karykatury na żywo

Wybrane wpisy z naszego bloga:

Karykatury na żywo – cennik, czyli co wpływa na cenę
Ponieważ imprezy zamknięte, to zwykle spora liczba uczestników, organizatorowi imprezy zwykle zależy, aby jak najwięcej osób zostało narysowanych czyli dostało pamiątkę w postaci karykatury. Każdy karykaturzysta ma inne umiejętności, temperament i wypracowany przez lata sposób pracy, więc i określony limit karykatur, jakie może stworzyć w godzinę. Najczęściej jest to kilka, maksymalnie kilkanaście karykatur. Dla niżej podpisanego ponad 20 w godzinę nie jest problemem, choć konkretna ilość zależy to od wielu czynników, na które niekoniecznie mam wpływ.
>> Cały tekst

Jak znaleźć karykaturzystę w Warszawie?
Zamówienie karykatury w największym polskim mieście, w stolicy Polski, jest nie lada wyzwaniem. W pierwszej chwili człowiek myśli tak: „Kiedyś widziałem karykaturzystę na Starówce. To najlepsze miejsce, gdzie w Warszawie zamówię karykaturę. Nic innego nie przychodzi mi do głowy”. Tak pewnie uważają osoby starsze. Naturalnym odruchem osób młodych w sytuacji gdy coś jest potrzebne, jest znalezienie tego w Internecie. I słusznie, bo jak mówią: „jeśli nie ma cię w Internecie, znaczy nie ma cię wcale”. Zakładając, że masz więcej czasu niż godzinę na dotarcie do karykaturzysty i wykonanie przez niego karykatury, na pewno skorzystasz z wyszukiwarki…
>> Cały tekst

Gdy potrzebujesz kilku karykaturzystów na imprezie
Na imprezach na których rysowaliśmy (firmowe eventy, szkolenia, konferencje, targi, także bale, rodzinne pikniki, akcje promocyjne, itd), najczęściej zapewnialiśmy jednego lub dwóch karykaturzystów. Ale były też zamknięte imprezy, w których uczestniczyło nawet kilka tysięcy ludzi. Jest oczywiste, że jeden czy dwóch karykaturzystów, pracujących w najbardziej ekstremalnie stresujących warunkach (obok karykaturzysty wciąż kolejka, a raczej tłum trochę już zdenerwowanych ludzi, od wielu minut czekających aby usiąść wreszcie przed karykaturzystą) nie jest w stanie tego wszystkiego ogarnąć i uczestnicy imprezy nie będą tym zadowoleni.
>> Cały tekst