Oryginalny prezent pod choinkę: karykatura

oryginalny prezent pod choinkę Boże Narodzenie święta mikołaj

Gdy zbliża się Boże Narodzenie, znów wpadasz w panikę i zastanawiasz się, jaki prezent dać pod choinkę. Komuś z najbliższej rodziny, żonie, znajomym, koledze, albo szefowi. Po prostu prezent ma być i absolutnie nie wypada o nim zapomnieć. Ile razy można kupować krawat, kosmetyki, książki, słodycze, butelkę alkoholu, portfel, rękawiczki? Znów te same spojrzenia, zero zaskoczenia, brak szczerego uśmiechu i szczęścia w oczach, na widok prezentu. A przecież znów chciałeś jego / ją zaskoczyć wyjątkowym prezentem. Znów się nie udało.

Może tym razem odejść od sztampowych prezentów i na gwiazdkę zamówić coś wyjątkowego? Wykonanego „na miarę”, dla konkretnej osoby? Nie krawat czy kosmetyk identyczny jak ten, który w sklepie może kupić każdy, ale coś naprawdę specjalnego. Prezent tylko dla tej osoby. Mission Impossible, marzenie ściętej głowy?

No tak, znów jesteś jednym z wielu, którzy wpadli na pomysł, aby prezentem pod choinkę była karykatura. W dodatku znów szukasz prezentu prawie na ostatnią chwilę, bo wcześniej miałeś dużo spraw i nie miałeś głowy aby pomyśleć o prezentach.

Na szczęście jest serwis karykatury.com, zawsze pod koniec roku spełniający marzenia tych, którzy szukają wyjątkowego prezentu. Dla męża, szefa, pracowników firmy, koleżanki z pracy, i tak dalej. Aby ułatwić wszystkim zadanie, poniżej w dużym skrócie nasz poradnik – co zrobić, aby się udało?

Dlaczego karykatura?

Dowcipny obrazek, na którym narysowano zabawną, sympatyczną postać – podoba się każdemu bohaterowi karykatury. Wywołuje szczery śmiech i radość.
To bardzo oryginalny prezent, dedykowany konkretnej osobie, wykonany specjalnie dla niej.
Karykatura zamówiona u dobrej klasy profesjonalisty, to wciąż niezbyt drogi prezent.
Każdy doskonale zapamięta, od kogo dostał ten wyjątkowy prezent. Doceni starania osoby, od której go dostał.
Karykatura, to o wiele więcej niż czyjś wizerunek. A w wykonaniu uznanego karykaturzysty – to małe dzieło sztuki.

atrakcje na eventy firmowe

1. Na prezent w postaci karykatury nie wpadaj w ostatniej chwili, na kilka dni przed świętami. Szczególnie, jeśli karykatur ma być kilka – czyli to prezenty dla kilku osób. Albo jeśli chcesz zamówić pracochłonną planszę kilkuosobową (np. karykatura rodzinna albo kolegów z pracy). Wykonanie profesjonalnej, efektownej karykatury NIE trwa chwilę, a najlepsi karykaturzyści pod koniec roku mają najwięcej zleceń.

Dlatego jeśli wykonawcą karykatury ma być dobrej klasy zawodowiec, który jak zwykle w grudniu wykonuje zlecenia niemal od rana do nocy – nie licz na cud, że znajdzie czas na wykonanie Twojego zlecenia na krótko przed świętami. Na ostatnią chwilę najprawdopodobniej będziesz musiał szukać wykonawców o skromnym talencie i amatorów. A to znaczy, że prezent w tanim wykonaniu nie będzie taki, o jakim marzyłeś. Może być byle jaki.

2. Jak zwykle ważna kwestia, to kwota jaką planujesz wydać na prezent. Z tego powodu wiele osób musi zadowolić się zamówieniem taniej karykatury u amatora. Część z tych osób wstydzi się potem efektu, wyrzuca tanią amatorską karykaturę do kosza (słyszeliśmy o takich przypadkach) i po niepotrzebnym wydatku jednak biegnie do sklepu po sprawdzony, sztampowy  prezent. Jeśli nie chcesz mieć kłopotu i kiepskiej, niepodobnej karykatury – nie zamawiaj jej u amatora.

3. Aby ułatwić i skrócić czas załatwienia sprawy… Oczywiście możesz szukać ofert innych karykaturzystów (pewnie też mają dużo zamówień przed świętami), ale skoro jesteś w najlepszym miejscu – po prostu wyślij do nas zapytanie. Jeśli będzie szansa wykonania karykatury na termin który Cię interesuje – szybko otrzymasz wycenę.

> Jak zamówić karykaturę

4. Masz ułatwione zadanie, jeśli jesteś z Warszawy lub chcesz odebrać karykaturę osobiście w Warszawie. Bo czas płynie i do świąt coraz bliżej. Jeśli jesteś z innego miejsca Polski – pamiętaj, że wysyłka kurierska, to dostawa karykatury już nazajutrz od wysłania.

5. Wykonujemy też karykatury expressowe – czyli nawet z dnia na dzień, a wiec nieco droższe. Lecz jak wyżej – to najbardziej gorący okres roku i zdarza się, że musimy odmówić wykonania z powodu przyjętych już do wykonania zamówień.

karykatura na prezent karykatury na zamówienie

Szczególnie przed świętami dla wyjątkowej osoby nie szukaj tanich karykatur, ale efektownego prezentu. Dobra karykatura u zawodowca nie kosztuje tyle, co kilka piw.

Pomijając fakt, że to okres przedświąteczny – lubimy rysować karykatury i zadowalać klientów oraz rysowane osoby. Postaramy się pomóc i zrobimy wszystko aby wykonać dla Ciebie ten wyjątkowy prezent.

Jak zwykle przypominamy: dobry efekt zależy głównie od zdjęć które nam wyślesz (aktualne, możliwie duże pliki, naturalny wyraz twarzy, kilka ujęć twarzy konkretnej osoby). Liczymy też na dobrą współpracę w wymyśleniu pomysłu karykatury (podpowiemy i konkrety uzgodnimy telefonicznie).

Tekst: (c): Karykatury.com

poczucie humoru karykaturzysta

Narysować można wszystko! Nasz karykaturzysta chętnie doradzi wyjątkowy pomysł karykatury dla konkretnej osoby

Kilka kolejnych porad

Pomyśl, czy tematem karykatury która ma być prezentem pod choinkę, mają być święta Bożego Narodzenia, choinka, Mikołaj, czy może ma to być karykatura ponadczasowa.

Szczególnie jeśli ponadczasowa – zgromadź kilka informacji o osobie, która ma być bohaterem karykatury. Przypomnij sobie, popytaj innych. Pomyśl, co mogłoby sprawić przyjemność tej osobie, co lubi, jakie ma hobby, o czym marzy. Te informacje na pewno przydadzą się karykaturzyście, z którym wspólnie uzgodnisz konkretny pomysł karykatury.

Pomysł obrazka (to, co zostanie narysowane) najszybciej uzgodnić podczas krótkiej rozmowy telefonicznej. A jeśli jest dużo czasu i chcesz zapłacić za dodatkową pracę – możesz zamówić wstępny szkic. Ale generalnie te opcje zamawiają osoby z małą wyobraźnią („Pomysł mi się podoba, ale chcę go wcześniej zobaczyć”), przy okazji mające zasobniejszy portfel.

I jeszcze raz: dobry efekt głównie jest zależny od zdjęć, jakie prześlesz. Z przypadkowych zdjęć wyjdzie przypadkowa karykatura. Co to znaczy „przypadkowe zdjęcie?” Na przykład jeśli przeglądasz 20 swoich zdjęć, na pewno natychmiast umiesz ocenić, na którym wyszedłeś dobrze, a na którym jesteś… mało do siebie podobny, smutny i masz dziwną minę. Tak właśnie wybieraj zdjęcia osoby, która ma zostać uwieczniona na karykaturze – wybierz najlepsze zdjęcia, nie najgorsze!

Wigilia firmowa atrakcje pomysły warszawa

Zaproś znakomitego karykaturzystę na Wigilię firmową

.
Osoby które tu były, szukały także: prezenty pod choinkę, prezenty na gwiazdkę, wyjątkowy prezent, prezenty pod choinkę 2017, prezenty pod choinkę dla rodziców, prezent dla rodziców na święta, prezenty świąteczne, pomysły na prezenty świąteczne, prezenty świąteczne na Mikołajki, prezenty świąteczne na Boże Narodzenie, prezenty na święta bożego narodzenia, prezenty na święta bożego narodzenia dla rodziców,prezent dla rodziców pod choinkę, prezenty na święta dla mamy, prezenty na święta dla męża, oryginalne prezenty na święta.