Karykatura jak marzenie – super prezent

prezent marzenie super prezent

Karykaturzysta jest zwykle od tego, aby narysować czyjąś, najlepiej sympatyczną, podobiznę. A karykaturzysta z Karykatury.com nie tylko tworzy sympatyczne podobizny, ale… spełnia marzenia.

Każdy o czymś marzy. Marzenia jednych są w zasięgu ręki, inni marzą o czymś trudnym lub nierealnym do spełnienia. A gdyby te nierealne marzenia okazały się rzeczywistością, choćby na narysowanym (namalowanym) przez karykaturzystę obrazku? Karykatura ma być prezentem dla osoby, której marzenie zna (lub domyśla się) osoba, która zamawia u nas tę karykaturę. Prezent ma sprawić przyjemność osobie, której chcemy wręczyć karykaturę. Dlatego codziennie spełniamy Wasze marzenia!

Marzeniem wielu mężczyzn jest wspaniały, sportowy samochód. Piękny, drogi, którym kieruje się i jeździ z przyjemnością, którego inni zazdroszczą. Jeśli na co dzień jeździ starym oplem czy skodą, gdy zobaczy swoją podobiznę w sportowym ferrari – na pewno sprawi mu to przyjemność.

Super prezent dla kibica

Wielu facetów, nawet jeśli nie są czynnymi kibicami piłkarskimi (bo ich ukochana drużyna na co dzień gra w Hiszpanii, Włoszech czy innym kraju) na pewno cieszy się, widząc swoją podobiznę z szalikiem oraz logo ulubionej drużyny. Albo w koszulce, w jakiej gra jego ulubiony piłkarski idol. Raz narysowaliśmy kibickę w towarzystwie Messiego, jej ulubionego piłkarza.

atrakcje na eventy firmowe

Aby karykaturzysta spełnił takie marzenie, osoba która zamawia karykaturę i znająca osobę która ma zostać narysowana, powinna takie informacje karykaturzyście przekazać. Ta informacja będzie początkiem stworzenia wyjątkowego pomysłu na karykaturę.

Super prezent dla fana

Jedna z pań której narysowaliśmy karykaturę, uwielbia przeboje zespołu Modern Talking (młodych odsyłamy do wyszukiwarki). Została namalowana pomiędzy jej idolami, przystojniakami – oczywiście wyglądającymi jak w najlepszym momencie ich muzycznej kariery. Na innym obrazku był Mike Tyson, słynny bokser w towarzystwie bohaterki karykatury, uprawiającej jedną ze sztuk walki.

Często rysujemy pieski i kotki, a niedawno namalowaliśmy nawet… mamuta. Pan, który miał zjeżdżać na nartach z alpejskich szczytów, w stroju tyrolskim (krótkie spodenki!) jest nazywany: Mamut. Namalowaliśmy go, jak zjeżdża na nartach, a z tyłu goni go… mamut (który jak wiemy, wyginął tysiące lat temu).

karykatury ze zdjęć karykatura na prezent

Nie raz malowaliśmy osoby ubrane niczym Superman. Przekaz jest jasny: ta osoba jest kimś super. Zwolennikowi politycznych idei Korwina Mikke oraz miłośnikowi komputerów, namalowaliśmy małego Korwina Mikke wyskakującego z laptopa. Miłośniczkę kosmosu i science fiction namalowaliśmy na Księżycu, w stroju kosmonauty, trzymającą za rękę zielonego kosmitę. Na pewno taki sympatyczny obrazek jej się spodobał.

Co jakiś czas elementem karykatur są postacie z Gwiezdnych Wojen (to dla osób uwielbiających kultowe Star Wars). Pewnego pana narysowaliśmy jako Kapitana Amerykę (postać komiksowa), innego jako przedzierającego się przez dżunglę Indianę Jonesa. Był pan namalowany z ulubionym zwierzakiem, a scenka przypominała słynny obraz Leonarda da Vinci „Dama z łasiczką”. Na naszych planszach pojawiały się Smurfy, Kaczor Donald, postacie z kreskówek i filmów animowanych rodem z Pixar i Dinseya.

Klucz do sukcesu

Te wszystkie marzenia spełniane są dzięki informacjom uzyskanym od klientów (to już napisaliśmy), telefonicznej rozmowie z klientem (wspólnie łatwiej wpaść na dobry pomysł). Także wyobraźni karykaturzysty i jego poczuciu humoru (o tym piszemy w innym wpisie na naszym blogu). I na dokładkę od talentu i umiejętności karykaturzysty. Bo wymyślić oryginalny pomysł karykatury to jedno, a narysować (namalować) wymyśloną scenkę, w dodatku tak aby było naprawdę sympatycznie i dowcipnie, aby to był naprawdę super prezent – to już inna historia.

Tekst: (c) Karykatury.com