Co nie podrożeje w 2017 roku?

karykatury rysowanie karykatur

Wraz z nadejściem 2017 roku media jak zwykle alarmują i straszą ludzi podwyżkami cen. Mocno podrożeją ubezpieczenia OC dla właścicieli samochodów, podrożeje benzyna. Droższy będzie prąd, gaz, woda bieżąca z kranów, będziemy nawet płacić za deszczówkę czyli wodę lecącą z nieba. A skoro mają podrożeć wspomniane rzeczy – podrożeje niemal wszystko. Bo wszystko trzeba wyprodukować i przetransportować. Zapowiadane są wyższe ceny żywności, przesyłek pocztowych.

W tej lawinie niemiłych informacji mających związek z kieszeniami (finansami) każdego Polaka, mamy jedną wyjątkową i doskonałą wiadomość. I promyk nadziei na to, że Polacy będą się czasem uśmiechać. Po raz kolejny nie podrożeją usługi serwisu Karykatury.com.

Wciąż te same będą ceny naszych karykatur wykonywanych ze zdjęć – zarówno cena karykatury czarno-białej, jak i kolorowej. Nie planujemy też wzrostu cen za rysowanie karykatur na żywo podczas imprez. U nas po staremu, solidnie i jak zwykle profesjonalnie. Ceny te same, nic nie drożeje.

Mało tego – jeśli zarabiasz w euro, dolarach i paru innych walutach – nasze ceny są mniejsze niż wcześniej! Bo wartość złotówki w stosunku do wielu walut ostatnio spadła.

Jeśli przekonała Cię ta dobra wiadomość – już wiesz dlaczego oraz gdzie zamówić wyjątkowy prezent. Dla szefa, kolegi z pracy, nauczyciela. Z okazji jubileuszu ślubu, wesela, urodzin i tak dalej.

W nowym roku życzymy wielu uśmiechów!

Tekst: (c) Karykatury.com

karykatura ze zdjęcia karykatura na prezent

Karykatura ze zdjęcia, karykatura na prezent