Przerysowana część spotkania w Event Profit

firmowe eventy atrakcje

Niezbyt często prasa drukowana poświęca uwagę zawodowi profesjonalnego karykaturzysty eventowego. Obserwujemy jednak coraz większe zainteresowanie ze strony organizatorów różnych imprez i wciąż jeździmy po kraju, rysując szybkie karykatury na firmowych eventach, kongresach, targach, szkoleniach, itp.

W magazynie Event Profit 7(10) – wrzesień 2006 ukazał się 2-stronicowy tekst „Przerysowana część spotkania. Karykatura na imprezach firmowych” na temat udziału karykaturzystów w imprezach firmowych. Za naszą zgodą przeredagowano fragmenty informacji opublikowanych na Karykatury.com, dodano krótkie wypowiedzi Szczepana Sadurskiego (szefa Karykatury.com) napisane specjalnie na potrzeby tej publikacji (Jak przyciągnąć uwagę karykaturzysty), a całość uzupełniła prasowa karykatura Sadurskiego, na której są: Kaczyński, Giertych i Lepper.

Event Profit, to miesięcznik skierowany do osób odpowiedzialnych za organizowanie podróży służbowych, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i wszelkiego rodzaju eventów w firmach, korporacjach, placówkach edukacyjnych, agencjach reklamowych, eventowych i public relation, firmach szkoleniowych.

Tekst (c) Karykatury.com