Prezent dla myśliwego

prezent dla myśliwego leśnik myśliwy prezenty łowiectwo

Dreszczyk emocji towarzyszących łowom towarzyszy człowiekowi, odkąd pojawił się na Ziemi. Wcześniej jednak wiązało się to z koniecznością zdobycia pożywienia i przeżycia. Obecnie to raczej rozrywka, sposób spędzenia wolnego czasu

Jak sprawić frajdę myśliwemu, na przykład z okazji jego urodzin? Świetnym pomysłem jest karykatura, pod warunkiem że będzie wykonana przez profesjonalistę.

On – wojownik i zwycięzca. Dubeltówka w ręce, ubranie jak na łowy i zwierzyna, którą być może za chwilę ustrzeli. Zając, dzik, rogacz, a może kuropatwa? Jak to przedstawić, aby obrazek był sympatyczny i sprawił myśliwemu autentyczną przyjemność i radość? Aby chciał powiesić go w ramce na ścianie, być może obok  myśliwskich zdobyczy?

prezent dla myśliwego leśnik myśliwy prezenty łowiectwo

Najlepszy prezent dla myśliwego? Oczywiście karykatura z Karykatury.com

Scenka nie powinna być drastyczna, to powinny być bezkrwawe łowy. Cierpienie i śmierć zwierzęcia, krew? Wręcz przeciwnie. A sposobów, aby w dowcipny sposób w karykaturze przedstawić myśliwego, jest dużo. Karykaturzysta z popularnego serwisu Karykatury.com chętnie coś konkretnego podpowie, gdy oprócz dobrej jakości zdjęć twarzy otrzyma nieco informacji o myśliwym, bohaterze przyszłej karykatury.

Okazja na prezent dla myśliwego

Po pierwsze, jaka jest okazja, aby myśliwemu wręczyć prezent w postaci dowcipnej scenki, której będzie główną postacią? O jednym już wspomnieliśmy, urodziny. Ale podobnych okazji i uroczystości jest wiele. Niewykluczone, że ten temat powinien pojawić się na obrazku.

prezent dla myśliwego leśnik myśliwy prezenty łowiectwo

Na stronie przykłady karykatur zamówionych jako prezent dla myśliwego

Czy częściej poluje na ptaki, a może na zające? Z czego strzela, jak ubiera się na polowanie? Może oprócz polowań ma też inne zainteresowania albo ciekawy zawód, zupełnie nie związany z leśnictwem i zwierzętami? A może masz zdjęcia zrobione jemu podczas polowania? Takie informacje i zdjęcia z pewnością pomogą naszemu karykaturzyście w zaproponowaniu oryginalnego pomysłu na prezent dla myśliwego – twojego kolegi, przyjaciela, może kogoś z bliskiej rodziny.

Ten tekst ilustrujemy wybranymi przykładami karykatur, wykonanych dla myśliwych i leśników, które zamówili nasi klienci. Niektóre obrazki może podpowiedzą, co mogłoby znaleźć się na kolejnej karykaturze. Jesteśmy pewni, że myśliwy któremu chcesz zrobić prezent, będzie zachwycony na widok wykonanej specjalnie dla niego karykatury.

prezent dla myśliwego leśnik myśliwy prezenty łowiectwo

Sądzisz, ze karykatura to dobry pomysł na prezent dla myśliwego?

Tym, którzy trafili na tę stronę, zapraszamy do kontaktu e-mail. A jeśli będzie wcześniej chwila czasu – także do lektury standardowych informacji i podpowiedzi, znajdujących się na Karykatury.com.

Karykatury na żywo

A może organizujesz imprezę dla myśliwych i ich rodzin? Imprezę w nadleśnictwie, bal, wesele, uroczysty jubileusz lub specjalną ucztę? Zaproś naszego znakomitego karykaturzystę eventowego, który na takich imprezach już rysował. I kolejne karykatury wykonuje z zawrotnym tempie, aby nie zanudzić osoby pozujące.

Dojazd w dowolne miejsce Polski, na konkretną godzinę i dzień (o ile mamy jeszcze wolny termin). Nasz znany karykaturzysta uatrakcyjni uroczystość, a jej uczestnicy wrócą do domów z wyjątkowym prezentem, w postaci dowcipnej karykatury. A raczej wesołego portretu, bo przecież mało kto lubi ostre, prześmiewcze wizerunki z wielkim nochalami i uszami. Wesoły portret, to coś innego niż zdjęcie, np. z fotobudki. Taki obrazek, to pamiątka na długo. Z pewnością każdy zapamięta, kiedy i z jakiej okazji taka karykatura została wykonana.

Tekst: (c) Karykatury.com