Karykaturadek – marzec 2017

karykaturzysta Zieleniec karykatury Sudety

Pomysły na event czyli kolejne podróże Karykaturadka

Po grudniowym rekordzie (bo były firmowe Wigilie) w marcu znów mieliśmy więcej pracy niż zazwyczaj. Co kilka dni rysowaliśmy karykatury na żywo na imprezach: od Lublina po Zieleniec w Sudetach, od Warszawy po Skarżysko-Kamienną (woj. świętokrzyskie), od Mielca (Podkarpacie) przez Konstancin Jeziorną pod Warszawą, po Jelcz-Laskowice (woj. dolnośląskie). Niżej kilka informacji, a przy okazji podpowiedzi dla organizatorów eventów. Bo dobry, doświadczony karykaturzysta to świetne uzupełnienie różnego rodzaju imprez. To duża atrakcja, do tego wyjątkowe i sympatyczne pamiątki – wspomnienie po udanej imprezie.

Pewna firma z Wielkopolski zorganizowała jubileusz 10-lecia w Sudetach, przy granicy z Czechami. Wyobraźcie sobie: mróz, padający śnieg i ośnieżone góry (choć to druga połowa marca), czynny wyciąg krzesełkowy ze zjeżdżającymi narciarzami. Tuż obok hotel, uroczysta impreza, pyszny tort i wiele twarzy uśmiechniętych na widok swoich karykatur. Do tego dwóch szefów z karykaturami wykonanymi ze zdjęć, które przebyły pół tysiąca kilometrów, z Warszawy.

W Mielcu byliśmy na targach dla kobiet (bo ósmy marca czyli Dzień Kobiet) w Centrum Kultury. Swoje stoiska biznesowe prezentowały lokalne firmy, których klientkami są głównie kobiety. Na auli obok panele dyskusyjne, wykład i występy muzyczne, w hallu kilka dodatkowych atrakcji, w tym świetny karykaturzysta z Karykatury.com.

karykaturzysta Skarżysko Kamienna karykatury

Skarżysko Kamienna i karykatury w oddziale banku, w pobliżu dworca PKP

W Skarżysku-Kamiennej rysowaliśmy karykatury klientów oddziału pewnego banku. Wyjątkowo tego dnia można było nie tylko załatwić swoją finansową sprawę w „okienku”, ale przy okazji dostać swoją gratisową karykaturę. 2-3 minuty, bo tyle trwa wykonanie wesołego portretu w Karykatury.com, nie jest kłopotem nawet dla tych, którzy gdzieś się spieszą. W restauracji w Konstancinie-Jeziornej rysowaliśmy dziewczynkę obchodzącą urodziny, jej koleżanki i kolegów którzy przybyli na tę sympatyczną uroczystość, a także rodziców.

W centrum Warszawy odwiedziliśmy tor kartingowy. Cudzoziemcom z różnych krajów uczestniczących w konferencji, zorganizowano emocjonujące zawody na gokartach, a przy okazji karykatury na żywo. Co chwila odmienne rysy twarzy osób zainteresowanych karykaturą, to szczerze powiedziawszy ciekawsze wyzwanie dla karykaturzysty niż ciągłe rysowanie podobnych do siebie twarzy Słowian znad Wisły. Pamiątki z Polski w postaci karykatur powędrowały do różnych zakątków świata.

W Lublinie rysowaliśmy uczestników uroczystej kolacji biznesowej przygotowanej dla poważnych klientów dużego banku. Impreza odbywała się w jednym z hoteli w centrum miasta. W Jelczu-Laskowicach (woj. dolnośląskie) odwiedziliśmy biuro firmy, która tego dnia obchodziła „inicjatywę nowej kultury zarządzania”. To nie pierwszy raz, gdy jesteśmy zapraszani do jakiejś firmy, która ma swój wyjątkowy dzień. Nasze karykatury na pewno są wyjątkowe, więc świetnie pasują również do takich okazji. Jak z powyższych przykładów widać, dobry, nieprzypadkowy karykaturzysta, świetnie sprawdza się przy eventach różnego rodzaju.

***
Jak widać, lubimy naszą pracę, lubimy oglądać uśmiechnięte twarze, w dodatku lubimy podróże po kraju. Cieszymy się, że osoby z wielu miejsc Polski chcą mieć karykaturę i chcą ją mieć właśnie od profesjonalnych karykaturzystów z serwisu Karykatury.com.

Za miesiąc poznacie nowe miejsca Polski, w których byliśmy i rysowaliśmy karykatury na żywo.

karykatury na żywo Mielec karykaturzysta event wesele

Karykatury na żywo, tym razem w Mielcu

.
Jak osobiście poznać Karykaturadka?

Wystarczy zaprosić naszego karykaturzystę eventowego na firmową imprezę (np. jubileusz firmy, bal karnawałowy, konferencję, wyjazd integracyjny, targi, itp.). Karykaturzysta wszystkim zainteresowanym uczestnikom imprezy błyskawicznie wykona sympatyczne karykatury na żywo. Tu kontakt. Roześmianego Karykaturadka poznaje chyba każdy, kto pozuje naszemu karykaturzyście, aby już po kilku chwilach śmiać się ze swojego wesołego portretu.

Zobacz też: gdzie Karykaturadek był przed miesiącem