Karykaturadek – luty 2018

Michał Szpak koncert Karykaturadek

Tym razem w naszym comiesięcznym cyklu postanowiliśmy nieco odejść od pokazania zdjęć z kolejnych miejsc Polski, w których rysowaliśmy karykatury. Oczywiście mamy kolejne zdjęcia z Karykaturadkiem (np. przed stadionem we Wrocławiu, gdzie odbyła się duża impreza pewnej firmy oraz przed innym wielkim stadionem – Energa w Gdańsku – obok jest Amberexpo – tu link oraz z Warszawy). Tak się jednak składa, że były to miasta, z których już pokazywaliśmy zdjęcia. Dlatego dziś coś wyjątkowego!

Różnego rodzaju eventy, to m.in. występy artystów sceny muzycznej na scenie. Mniej lub bardziej znane zespoły i wykonawcy, czasem też gwiazdy sceny, które znamy wszyscy. Niedawno wpadliśmy na pomysł, aby podczas tych występów pstrykać zdjęcia Karykaturadkowi, naszej maskotce. Pokazać wam, jakich koncertów miał okazję (choć przez chwilę) posłuchać. Bo często tak się zdarza, że na scenie występuje gwiazda, a my w tym samym czasie rysujemy karykatury. Tych, którzy akurat nie podziwiają koncertu.

Gwiazdy na estradzie

W kilkunastoletniej historii działalności Karykatury.com takich koncertów była masa. Gwiazdy polskie, czasem też zagraniczne. Rodowicz, Piasek, Brathanki, Lady Pank, wielu innych już nawet nie pamiętamy. Do tego artyści sceny kabaretowej, konferansjerzy prowadzące imprezę (czasem twarze znane z TV), iluzjoniści, tancerze… Nie pstrykaliśmy wtedy zdjęć, poza tym nie było jeszcze naszego bloga oraz Karykaturadka.

Kombii koncert Warszawa Karykaturadek

Koncert zespołu Kombii, zamknięta impreza w Warszawie. Karykaturadek wśród publiczności

Dziś 3 zdjęcia z koncertów, z ostatnich kilku miesięcy naszej eventowej działalności. Na górze Karykaturadek słucha koncertu Michała Szpaka. Śpiewał m.in. „Color of Your Life” – piosenkę, którą zawojował festiwal Eurowizji. W styczniu Karykaturadek zobaczył jego dwa występy na Mazowszu.

Drugie foto powstało podczas występu zespołu Kombii w lutym, w jednym z hoteli w Warszawie. Na scenie Grzegorz Skawiński śpiewa kolejne hity zespołu, a Karykaturadek podryguje przed sceną.

Trzecie foto powstało podczas występu zespołu Big Cyc i Skiby kilka miesięcy wcześniej, podczas firmowej imprezy w podwarszawskim hotelu. Niestety zdjęcia nie są najlepszej jakości. Były robione telefonem komórkowym, przy niekorzystnym oświetleniu, a raczej jego braku.

Big Cyc Skiba koncert Karykaturadek

Skiba i Big Cyc na scenie i uradowany Karykaturadek

A może autograf?

Osoby zbierające autografy na naszym miejscu pewny byłyby zachwycone możliwością powiększenia kolekcji. Jednak jak już wspomnieliśmy, podczas występu na scenie, rysujemy karykatury. Poza tym, choć to imprezy zamknięte i niebiletowane (tylko dla konkretnej grupy osób) zwykle jest oddzielne wyjście dla artystów estrady, więc najczęściej nie mają bezpośredniego kontaktu z widzami. Zresztą po występie są zmęczeni, nie wyglądają tak dobrze jak przed występem, więc nie wypada ich wtedy zaczepiać. Poza tym im większa gwiazda – tym większa chęć jej poznania wśród widzów. I tym większa niechęć gwiazdy do tego. Takie mamy wrażenie.

A jak poznać Karykaturadka?
Oczywiście zaprosić nas na jedną z imprez, podczas których będziemy rysować karykatury na żywo. Tu informacje