Karykaturadek – luty 2017

karykaturzysta Chocianów karykatury na żywo

Karykaturadek, maskotka Karykatury.com wciąż podróżuje po Polsce. Poznaje nowe miejsca i jak każdego miesiąca powoduje, że kolejnych kilkaset osób śmieje się na widok swojej karykatury.

Ponieważ luty to okres balów karnawałowych, nasz narysowany klaun imieniem Karykaturadek rzucił się w wir tańców karnawałowych. Odwiedził Ostrołękę (walentynkowy event w Galerii Bursztynowej – poświęciliśmy temu oddzielny news) oraz bale karnawałowe: w południowej Wielkopolsce, w północnym Podlasiu oraz w Chocianowie na Dolnym Śląsku (okolice Lubina). Jednego wieczora był na dwóch balach, w miejscach odległych od siebie aż o 700 kilometrów. Jak tego dokonał? Dla Karykaturadka nie ma rzeczy niemożliwych, a uśmiech, radość i pozytywna energia potrafią czynić cuda!

karykaturzysta Wielkopolska karykatury na żywo

Każdego miesiąca pokazujemy tylko 3 miejsca z podróży Karykaturadka; nie inaczej jest tym razem. Nasz roześmiany klaun obecnie planuje kolejne wyjazdy z naszymi karykaturzystami – w marcu i w kolejnych miesiącach. A o tym gdzie zawitał w marcu – poinformujemy już za miesiąc, oczywiście ilustrując to kolejnymi zdjęciami.

Jak osobiście poznać Karykaturadka?

Wystarczy zaprosić naszego karykaturzystę eventowego na firmową imprezę (np. jubileusz firmy, bal karnawałowy, konferencję, wyjazd integracyjny, targi, itp.).  Karykaturzysta wszystkim zainteresowanym uczestnikom imprezy błyskawicznie wykona sympatyczne karykatury na żywo. Tu kontakt. Roześmianego Karykaturadka poznaje chyba każdy, kto pozuje naszemu karykaturzyście, aby już po kilku chwilach śmiać się ze swojego wesołego portretu.

Zobacz też: gdzie Karykaturadek był przed miesiącem

karykaturzysta Ostrołęka karykatury na żywo

Wybrane wpisy z naszego bloga

Bal karnawałowy atrakcje: karykaturzysta
Bal karnawałowy uzupełniony o karykaturzystę w pierwszej chwili może się wydać dziwnym pomysłem. Ale tylko w pierwszej chwili. Przecież organizujemy bal nie tylko po to, aby tańczyć. Po to, aby zapewnić uczestnikom dobrą rozrywkę, aby każdy był zadowolony i uśmiechnięty. Dobry karykaturzysta świetnie wpisuje się w te założenia organizatorów bali karnawałowych. Błyskawicznie stworzone przez niego
>> Cały tekst

Karykaturzysta – główna atrakcja wieczoru
Paradoksalnie, dosyć często uczestnicy wysokobudżetowego eventu bogatej firmy organizowanego w dużym mieście, otrzymują słabszego artystę i karykatury słabszej jakości artystycznej niż uczestnicy niedużej, dosyć skromnej imprezy firmowej na tzw. prowincji. Jakość atrakcji eventu nie musi zależeć od finansów, ale od dobrej decyzji.
>> Cały tekst

Pomysł na imprezy integracyjne
Miejsce w Polsce nie ma dla nas znaczenia. Może to być Warszawa, województwo mazowieckie lub dowolne miejsce Polski. Warto dołożyć co nieco na dojazd i nocleg, aby mieć świadomość zatrudnienia świetnego karykaturzysty eventowego. Po to, aby spotkanie integracyjne było jak najbardziej udane, a stworzone karykatury były wyjątkową pamiątką. Najczęściej wpasowujemy się w już istniejący scenariusz i pomysł imprezy integracyjnej.
>> Cały tekst