Karykaturzysta Warszawa karykatury

Karykaturzysta Warszawa karykatury na żywo

Karykatury na żywo

Karykatury.com – Karykaturzyści, których znasz z prasy i TV

Od lat rysujemy karykatury (wesołe portrety) na imprezach rozrywkowych i firmowych, od USA przez Australię, po Europę. Najczęściej oczywiście w Polsce, a spośród miast polskich – w Warszawie. Rysujemy tam gdzie uznano, że szybki karykaturzysta eventowy to świetne uzupełnienie oficjalnego lub mniej oficjalnego spotkania.

Nasz doświadczony, znany z prasy i telewizji karykaturzysta eventowy (nie mylić z karykaturzystą ulicznym), to nie tylko artystyczna atrakcja, lepszy humor uczestników spotkania, ale też sympatyczna pamiątka w postaci wesołego portretu.

Dowolna liczba uczestników spotkania. Dojazd w uzgodnione miejsce, na uzgodnioną godzinę, po wcześniejszych uzgodnieniach (e-mailem i telefonicznie).

Jak to zwykle wygląda?

Karykaturzysta siada na swoim „stanowisku” (wystarczy przygotować 2 miejsca siedzące i stolik; kwestia oświetlenia do uzgodnienia) i co chwila rysuje podchodzące do niego osoby. Pewne to długo trwa? Nie u nas. 3 minuty pozowania każdy wytrzyma, żeby zaraz potem wybuchnąć śmiechem i dostać fajną karykaturę. I po imprezie pochwalić się swoją sympatyczną podobizną. Osoba narysowana oczywiście nie płaci (zapłaciła firma która zaprosiła karykaturzystę i oczywiście dostała od nas fakturę). Przed rysowaniem uzgadniamy przez ile czasu ma być karykaturzysta; doradzimy.

W Warszawie już od dwóch godzin. Lub dłużej – w zależności od liczby uczestników spotkania, czasu trwania imprezy. Płacisz za czas pracy karykaturzysty. Dla dużych imprez, z odpowiednim budżetem – zapewniamy nawet kilku karykaturzystów.

Oczywiście nie musi to był tylko Warszawa! Rysujemy w całej Polsce.

Zainteresowany?

Aby szybko otrzymać wycenę i informację, że termin który Cię interesuje, nadal mamy wolny, napisz:
1. Data imprezy, pora dnia (o której godzinie się zaczyna)
2. Miejsce imprezy
3. Liczba uczestników
4. Rodzaj imprezy
5. Inne informacje, które uznasz za istotne
6. Numer telefonu
7. Przedstaw się, bo nie odpowiadamy na zapytania anonimowe.

Odpowiedzi wyślij na na ten e-mail.
A jeśli to pilne, na dole z prawej jest nasz numer telefonu.

>> Więcej informacji