Karykaturzysta Warszawa karykatury

Karykatury Warszawa – wesołe portrety w Warszawie. Rysowanie karykatur na żywo przez znanego karykaturzystę warszawskiego

Karykaturzysta Warszawa – karykatury Warszawa

Karykatury na żywo

Karykatury.com – Karykaturzyści, których znasz z prasy i TV

Od lat rysujemy karykatury (wesołe portrety) na imprezach rozrywkowych i firmowych, od USA przez Australię, po Europę. Najczęściej oczywiście w Polsce, a spośród miast polskich – w Warszawie. Rysujemy tam gdzie uznano, że szybki karykaturzysta eventowy to świetne uzupełnienie oficjalnego lub mniej oficjalnego spotkania.

Nasz doświadczony, znany z prasy i telewizji karykaturzysta eventowy, to nie tylko artystyczna atrakcja, lepszy humor uczestników spotkania, ale też sympatyczna pamiątka po imprezie, w postaci wesołego portretu.

Dowolna liczba uczestników spotkania. Dojazd w uzgodnione miejsce, na uzgodnioną godzinę.

Jak to zwykle wygląda?

Karykaturzysta siada na swoim „stanowisku” (wystarczy przygotować 2 miejsca siedzące i stolik; kwestia oświetlenia do uzgodnienia) i co chwila rysuje podchodzące do niego osoby. Pewne to długo trwa? Nie u nas. Maksymalnie 3 minuty pozowania każdy wytrzyma, żeby zaraz potem wybuchnąć śmiechem i dostać fajną karykaturę. A po imprezie pochwalić się innym swoją sympatyczną podobizną. Osoba narysowana nie płaci (zapłaciła firma, która zaprosiła karykaturzystę). Przed rysowaniem uzgadniamy przez ile czasu ma być karykaturzysta.

Doradzimy, aby wszystko odbyło się nawet lepiej, niż początkowo sądziłeś.

W Warszawie usługa możliwa już od dwóch godzin – w zależności od liczby uczestników spotkania, czasu trwania imprezy. Płacisz za czas pracy karykaturzysty. Dla dużych imprez, z odpowiednim budżetem – na życzenie zapewniamy kilku karykaturzystów.

Piszemy tu o Warszawie, ale rysujemy w całej Polsce.

Karykatury Warszawa. Zainteresowany?

Aby szybko otrzymać wycenę i informację czy termin który Cię interesuje, nadal mamy wolny, napisz:

1. Data imprezy, pora dnia (o której godzinie się zaczyna)
2. Miejsce imprezy (przynajmniej ogólnie)
3. Liczba uczestników
4. Rodzaj imprezy
5. Inne informacje, które uznasz za istotne
6. Numer telefonu
7. Przedstaw się, bo nie odpowiadamy na zapytania anonimowe.

Odpowiedzi wyślij na na ten e-mail.
Bardzo pilna sprawa? Na dole z prawej jest nasz numer telefonu.

>> Więcej informacji