Poszukiwany karykaturzysta w Warszawie – część 2

eventy Warszawa karykatury na żywo

Przed rokiem na blogu umieściliśmy tekst „Jak znaleźć karykaturzystę w Warszawie?” – tu link

Dziś druga część, ponieważ jak się okazuje, karykaturzystę w Warszawie można skutecznie znaleźć także w inny sposób. W sposób nieopisany wcześniej, ale jak się okazuje, także skuteczny. Choć wymagający poświęcenia większej ilości czasu.

Osoba, która miała pomysł, aby koledze z pracy wręczyć karykaturę, postanowiła zignorować wyszukiwarkę. Nie chciała znaleźć karykaturzysty, przeszukując strony internetowe karykaturzystów. Potencjalny klient uznał, że przykłady karykatur na stronach www mogą nie być miarodajne, więc zamówiona karykatura może być gorszej jakości niż te przykłady. Wykonawcę chciał wybrać świadomie, osobiście. Poza tym czasu na wykonanie karykatury było niewiele.

karykatura rocznica ślubu prezent

Postanowił pójść na warszawską Starówkę, bo jak fama niesie, właśnie tam letnią porą można spotkać karykaturzystów. Tam był jeden karykaturzysta, jednak przykłady jego działalności artystycznej nie były zadowalającej jakości. Na szczęście przypomniał sobie, że blisko Starówki znajduje się Muzeum Karykatury. Bo gdzie znaleźć dobrej klasy karykaturzystę lub choćby dobrą poradę jak jego znaleźć, jeśli nie w cieszącej się zaufaniem placówce? Tam na pewno polecą kogoś odpowiedniego – słusznie wydedukował.

Krótka rozmowa z pracownikiem muzeum okazała się owocna. Ponieważ tam znają najlepszych karykaturzystów, z Muzeum Karykatury zatelefonowano do Karykatury.com, z pytaniem czy mogą przekazać nasz telefon potencjalnemu klientowi. Po naszej zgodzie, niedługo potem klient do nas zatelefonował. Uzgodniliśmy wszystko co trzeba, otrzymaliśmy e-mailem zdjęcia i po kilku dniach klient odebrał interesującą karykaturę. W dodatku elegancko oprawioną, bo tak chciał klient. Zresztą zawsze mamy jakieś odpowiednie ramki.

Działalność na rynku sztuki karykatury, tworzenie solidnej jakości karykatur to kapitał i zaufanie, na które pracujemy od lat, tworząc tysiące karykatur. Jeśli Warszawa, jeśli Polska, to oczywiście Karykatury.com – Karykaturzyści, których znasz z prasy i TV. Solidne i często polecane miejsce, w którym ten, kto szuka najlepszych wykonawców karykatur – nie będzie zawiedziony.

Tekst: (c) Karykatury.com

> Aby zamówić karykaturę