Zaufaj najlepszym specjalistom  


 


Przykładowe karykatury wykonane na żywo w ciągu kilkudziesięciu sekund.


Karykaturzysta - Suwałki, karykatury w Suwałkach, województwo podlaskie
Karykaturzysta w Suwałkach - profesjonalne rysowanie: karykatury na żywo w Suwałkach i nie tylko.

Oferta dla firm: imprezy integracyjne, eventy, targi, pikniki, konferencje, kongresy. Także wesela.

Karykatura na prezent - rysowanie: karykatury ze zdjęć, karykatury na prezent. Możliwe realizacje ekspresowe.

E-mail

To, co robimy podoba się wszędzie, dlatego osoby mieszkające również w Suwałkach chętnie zamawiają nasze karykatury. Ale nie wszyscy. Ci, którzy szukają amatorskiej i taniej karykatury, wykonanej przez artystę przypadkowego, dla których najważniejsza w podjęciu decyzji zamówienia karykatury jest niska cena, nie zostają naszymi klientami.

karykatura karykatury

Zobacz też: karykatury na weselu

 

 


Tu nasza pełna oferta:

 

 

 


Suwałki - 70-tysięczne miasto w północno-wschodniej Polsce w województwie podlaskim, położone nad rzeką Czarna Hańcza, niedaleko granicy z Litwą. Siedziba władz powiatu suwalskiego. W latach 1975–1998 siedziba władz województwa suwalskiego. Organizacją większości imprez kulturalnych w Suwałkach zajmuje się Suwalski Ośrodek Kultury (powstały po połączeniu Regionalnego Ośrodka Kultury i Sztuki oraz Młodzieżowego Domu Kultury). Ciekawe prace z dziedziny malarstwa i fotografii prezentują galerie Chłodna 20, PAcamera oraz Centrum Sztuki Współczesnej – Galeria Andrzeja Strumiłły.

W lutym 2015 r. w Galerii Sztuki Współczesnej Chłodna 20 gościła wystawa rysunku satyrycznego karykaturzysty Szczepana Sadurskiego, szefa Karykatury.com. Ekspozycja zatytułowana "Sadurski na Dobry Humor" została przygotowana przez Wojtka Łowickiego, która ma tu swoją premierę i wkrótce rozpocznie podróż po Polsce, jest wyjątkowa pod wieloma względami. Oprócz kopii bodaj dwustu rysunków, można obejrzeć także oryginały (w tym te publikowane w "Szpilkach"). Rysunki skompilowane komputerowo na dużych planszach są niejako pretekstem do przeczytania znajdujących się obok anegdot oraz cytatów z wypowiedzi artysty na temat swojej twórczości i nie tylko. Niewątpliwą atrakcją dla fanów autora oraz komiksów, są nigdy nie prezentowane publicznie młodzieńcze plansze komiksowe Sadurskiego. Kolejne nieznane szerzej perełki, to reprodukcje realistycznych ołówkowych szkiców Sadurskiego z czasów, gdy uczył się w liceum plastycznym. Na ekspozycji jest debiutancki komiks Sadurskiego ze "świata Młodych" z 1979 r., gdy miał 14 lat. Jest też ciekawostka ze stanu wojennego, kiedy to sprytnie narysowany przez Sadurskiego rysunek przedstawiający postacie z kręgów podziemnej Solidarności (w tym Wałęsę) nieopatrznie przepuściła cenzura, wydrukował "Kurier Lubelski", po czym wywołał zamieszanie polityczne zakończone w gabinecie generała Jaruzelskiego. Są reprodukcje wybranych okładek "Szpilek" z rysunkami Sadurskiego oraz niektóre okładki miesięcznika "Dobry Humor".

Miasta w województwie podlaskim: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Dąbrowa Białostocka, Drohiczyn, Goniądz, Grajewo, Hajnówka, Jedwabne, Kleszczele, Knyszyn, Kolno, Lipsk, Łapy, Łomża, Mońki, Nowogród, Rajgród, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Stawiski, Suchowola, Supraśl, Suraż, Suwałki, Szczuczyn, Tykocin, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zabłudów, Zambrów.

karykaturzysta Chełm / karykaturzysta Zamość / karykaturzysta Lublin / karykaturzysta Radom