Karykaturadek – grudzień 2016

karykaturzysta Poznań karykatury

Końcówka roku, a szczególnie grudzień, to dla karykaturzystów z Karykatury.com ogrom pracy. Nie inaczej było w 2016 roku, głównie za sprawą firm z różnych branż, organizujących Wigilię firmową i inne eventy podsumowujące mijający rok.

Swoją obecnością uświetniliśmy takie imprezy głównie w Warszawie, ale też we Wrocławiu i Poznaniu. Wiele osób śmiało się na widok swoich dowcipnie narysowanych twarzy, głośno komentowało gotowe karykatury i chętnie pokazywało je innym. Nasze błyskawicznie narysowane karykatury wiele osób wprawiły w dobry humor i teraz pewnie wiszą w ramkach na ścianach – w biurach i prywatnych domach. Tak przynajmniej deklarowało zaraz po otrzymaniu karykatury wiele zadowolonych osób.

Rysowaliśmy w świątecznie udekorowanych salach w restauracjach i hotelach, w salach bankietowych, a nawet w siedzibach i w biurach firm. Na tych przedświątecznych spotkaniach uczestniczyło od 30. do 150. pracowników firm. Oczywiście towarzyszył nam Karykaturadek – nasza rysunkowa maskotka, przedstawiająca żonglującego klauna z szeroko uśmiechniętą buzią. W grudniu jego buzię zobaczyło mnóstwo osób pozujących do rysowanych przez nas karykatur. Wygląd Karykaturadka i jego mina po prostu prowokują do uśmiechu. Łatwiej nam wtedy rysować te uśmiechnięte twarze!

Poza wymienionymi już: Warszawą, Poznaniem i Wrocławiem, w grudniu Karykaturadek odwiedził także Siedlce i Kołobrzeg. Jak co miesiąc, prezentujemy tylko 3 zdjęcia, z trzech miejsc Polski. Tym razem są to: Poznań, Kołobrzeg i Siedlce. Także dlatego, bo zdjęcia Karykaturadka w tych miastach jeszcze nie pokazywaliśmy.

karykaturzysta Kołobrzeg karykatury

Karykaturadek w Kołobrzegu

Mamy już szereg podpisanych umów na styczeń i będą to nowe miejsca Polski. To oznacza, że za miesiąc fani i klienci Karykatury.com zobaczą Karykaturadka uwiecznionego na zdjęciach w nowych miejscach kraju.

Jak poznać Karykaturadka?

Oczywiście zaprosić nas na kolejną imprezę. Firmowe spotkanie integracyjne, rocznica działalności firmy, branżowe targi, bal karnawałowy, otwarcie nowej hali czy biura firmy, spotkanie z kontrahentami i współpracownikami, konferencja – tych i innych potencjalnych okazji do spotkania z nami oraz otrzymania sympatycznego upominku jakim jest karykatura, jest wiele. Wciąż jednak nie każdy wpada na pomysł, aby uświetnić wieczór świetnym karykaturzystą eventowym. Sporo organizatorów imprez nie zdaje sobie sprawę, jaką frajdą jest otrzymanie swojego dowcipnie narysowanego wizerunku, wykonanego przez profesjonalnych karykaturzystów eventowych z Karykatury.com.

Kontakt

karykaturzysta Siedlce karykatury

Karykaturadek w Siedlcach

 

Wybrane wpisy z naszego bloga:

Karykatury na żywo – cennik, czyli co wpływa na cenę
Ponieważ imprezy zamknięte, to zwykle spora liczba uczestników, organizatorowi imprezy zwykle zależy, aby jak najwięcej osób zostało narysowanych czyli dostało pamiątkę w postaci karykatury. Każdy karykaturzysta ma inne umiejętności, temperament i wypracowany przez lata sposób pracy, więc i określony limit karykatur, jakie może stworzyć w godzinę. Najczęściej jest to kilka, maksymalnie kilkanaście karykatur. Dla niżej podpisanego ponad 20 w godzinę nie jest problemem, choć konkretna ilość zależy to od wielu czynników, na które niekoniecznie mam wpływ.
>> Cały tekst

Jak znaleźć karykaturzystę w Warszawie?
Zamówienie karykatury w największym polskim mieście, w stolicy Polski, jest nie lada wyzwaniem. W pierwszej chwili człowiek myśli tak: „Kiedyś widziałem karykaturzystę na Starówce. To najlepsze miejsce, gdzie w Warszawie zamówię karykaturę. Nic innego nie przychodzi mi do głowy”. Tak pewnie uważają osoby starsze. Naturalnym odruchem osób młodych w sytuacji gdy coś jest potrzebne, jest znalezienie tego w Internecie. I słusznie, bo jak mówią: „jeśli nie ma cię w Internecie, znaczy nie ma cię wcale”. Zakładając, że masz więcej czasu niż godzinę na dotarcie do karykaturzysty i wykonanie przez niego karykatury, na pewno skorzystasz z wyszukiwarki…
>> Cały tekst

Gdy potrzebujesz kilku karykaturzystów na imprezie
Na imprezach na których rysowaliśmy (firmowe eventy, szkolenia, konferencje, targi, także bale, rodzinne pikniki, akcje promocyjne, itd), najczęściej zapewnialiśmy jednego lub dwóch karykaturzystów. Ale były też zamknięte imprezy, w których uczestniczyło nawet kilka tysięcy ludzi. Jest oczywiste, że jeden czy dwóch karykaturzystów, pracujących w najbardziej ekstremalnie stresujących warunkach (obok karykaturzysty wciąż kolejka, a raczej tłum trochę już zdenerwowanych ludzi, od wielu minut czekających aby usiąść wreszcie przed karykaturzystą) nie jest w stanie tego wszystkiego ogarnąć i uczestnicy imprezy nie będą tym zadowoleni.
>> Cały tekst