Karykaturzysta poszukiwany w Internecie

poszukiwany tani karykaturzysta poszukuję karykaturzysty

Poszukujesz karykaturzysty? Jedni korzystają z wyszukiwarki (tu znalezienie dobrego karykaturzysty to dosłownie chwila), inni wolą poradzić się  znajomych, jeszcze inni spytać nieznajomych z Internetu i czekać z nadzieją, że ktoś szybko odpowie. Poniżej wybrane wpisy znalezione w Internecie, związane z poszukiwaniem karykaturzysty.

 

* Nidzica. Poszukuję dobrego karykaturzysty. Czy możecie kogoś polecić, kto szybko wykona karykaturę? (Facebook)

* Poszukuję karykaturzysty bądź rysownika, który będzie rysował portrety lub karykatury gości na żywo na weselu. Moja mama była na weselu, na którym był rysownik i mówiła, że to świetna pamiątka. (portal ślubny)

* Poszukiwany karykaturzysta, który będzie pracować na festynie karykatury na tablecie. (Facebook)

* Poszukuję karykaturzysty na wesele w Poznaniu, może znacie jakiegoś? Bardzo pilnie potrzebuję! (forum internetowe)

* Pilnie poszukuję karykaturzysty do pracy na weekend (…) października. (forum internetowe)

* Szukam dobrego rysownika karykaturzysty, który zrobiłby karykaturę ze zdjęcia. (Serwis ogłoszeniowy, Stalowa Wola)

* Poszukiwany karykaturzysta do wykonania karykatury jednej osoby na czwartek. (Serwis ogłoszeniowy, Białystok)

* Bydgoszcz. Szukam rysownika-karykaturzysty, który mógłby na moim weselu rysować szybkie karykatury gości. Praca przez około 6-7 godzin. (forum internetowe)

karykatura karykaturzysta karykatury

* Gdzie znaleźć karykaturzystę w okolicy Poznania? Byłam na weselu pod Poznaniem, gdzie był zaproszony karykaturzysta. Rysował karykatury gościom weselnym. Było dużo śmiechu i zabawy. Ustawiła się do niego dość długa kolejka chętnych. (forum internetowe)

* Poszukuję karykaturzysty, który wykona portret na prezent ślubny (forum, Ostrowiec Świętokrzyski)

* Interesuje mnie wynajęcie karykaturzysty na wesele. Termin: xx czerwca, miejsce imprezy: Chlewiska pod Siedlcami. (serwis ogłoszeniowy)

* Mrągowo. Poszukuję karykaturzysty na małe przyjęcie weselne. W zakres usługi wchodzi wykonanie karykatur dla 30 osób. (serwis ogłoszeniowy)

* Szukam rysownika lub karykaturzysty. Może zna ktoś kogoś takiego w Radomiu, który zrobi portrecik ze zdjęcia. Chodzi o coś podobnego do tego, co robią artyści na Rynku w Kazimierzu, Warszawie i Krakowie. (forum internetowe)

* Do kiedy na ul. Długiej i koło Motławy można spotkać karykaturzystę? (forum, Trójmiasto)

* Szukam osoby, która wykonuje karykatury ze zdjęć. Chciałabym połączyć 5 osób na jednym obrazku z różnych fotografii. (Facebook)

* Poszukuję karykaturzysty na wesele, które odbędzie się w okolicach Wrocławia. Będę wdzięczna za przedstawienie oferty wraz z uwzględnieniem oferty cenowej. (serwis ogłoszeniowy)

* Czy ktoś jest zorientowany, gdzie w Trójmieście (najlepiej w Gdańsku) można znaleźć karykaturzystę? (serwis ogłoszeniowy)

* Gdzie można w Trójmieście, najlepiej w Gdańsku, znaleźć karykaturzystę? (forum internetowe)

* Pilnie szukam karykaturzystę z Torunia bądź okolic do wykonania karykatur nowożeńców. Sprawa na wczoraj, przeszukałam cały internet i niestety nikogo takiego nie znalazłam. (forum internetowe)

* Wraz z narzeczoną poszukujemy osoby, która wykona nam 2 karykatury po 4 osoby jako podziękowanie dla naszych rodziców. (forum internetowe)

Podsumowanie

Z powyższych cytatów wnioskujemy, że na forach i w mediach społecznościowych głównie poszukiwani są karykaturzyści rysujący na żywo na weselach, a także rysujący karykatury ze zdjęć. Często termin jest pilny, a równocześnie prawie nikt na takie zapytania nie odpowiada. Często są to poszukiwania lokalne, zawężone do konkretnego miasta.

karykatura na prezent karykatury na zamówienie

Przykłady karykatur zamawianych przez klientów Karykatury.com

Czy taka forma poszukiwania karykaturzysty jest skuteczna? Cóż, poszukiwanie przez fora i media społecznościowe jest bardzo rzadkie lub wręcz sporadyczne. Na ten krok decydują się nieliczni, zapewne szukający jakiegokolwiek wykonawcy „za parę groszy”. Raczej na zasadzie „może się uda”. Zresztą karykaturzyści w wyszukiwarce zleceń nie szukają. Podejrzewamy że po nieudanej próbie szybkiego znalezienia karykaturzysty, potencjalni klienci korzystają z ofert i ogłoszeń, bezpośrednio zwracając się do karykaturzystów. Tych jest w internecie wystarczająco dużo i są to usługi na każdą kieszeń. Jeśli wierzyć, czasami w okazjonalnych, wręcz symbolicznych cenach. Tylko czy są to oferty poważne?

Jeśli i te poszukiwania szybko nie zakończą się sukcesem (czas płynie, a wykonawcy karykatury nie ma) – zostaje to, od czego należało zacząć bez niepotrzebnej straty czasu. Wizyta na stronach internetowych karykaturzystów, których każdy łatwo znajdzie w Internecie. Bezpośrednie zapytanie u profesjonalistów lub osób ze smykałką do rysowania, okazjonalnie rysujących karykatury.

Osoby, które naprawdę chcą zamówić karykaturę, sprawy związane z zamówieniem przeprowadzą nawet w ciągu godziny (od wysłania pierwszego e-maila, przez niezbędne uzgodnienia telefoniczne, po wpłatę). Tak właśnie jest w Karykatury.com. Oczywiście pod warunkiem, że te osoby mają już przygotowane wystarczającej jakości pliki – zdjęcia osób, dla których chcą zamówić karykaturę.

> Tu zamówisz karykaturę

Tekst: (c) Karykatury.com