Karykaturzysta na wesele. Atrakcje na weselu: profesjonalny karykaturzysta eventowy.

Nietypowe atrakcje weselne 2019: karykaturzysta na wesele

Cała Polska. Centrum informacyjne

karykatury wesele przykłady karykaturzysta na wesele atrakcje weselne

Poszukujesz wyjątkowej atrakcji, która wywoła radość i uśmiech wśród gości uroczystego wesela? Niewiarygodnie szybko rysujący karykaturzysta eventowy, nazywany w Nowym Jorku jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Także inni karykaturzyści, których znasz z prasy i TV

Dlaczego Karykatury.com?

Zapomnij o amatorach, dla których rysowanie to hobby, o przypadkowych artystach twierdzących, że umieją rysować karykatury, także o karykaturzystach, którzy na 1 karykaturę potrzebują aż 10 minut czasu.

Kontaktując się z nami, masz okazję przyjąć rozsądną finansowo, do tego atrakcyjną pod wieloma względami ofertę. Od 2004 r. uświetniliśmy ponad 700 imprez, nie tylko w Polsce.

Warto poświęcić 10 minut, aby przeczytać poniższej informacje

Karykaturzysta na wesele z Karykatury.com jest niezwykłym uzupełnieniem uroczystości, którą wszyscy zapamiętają na długo. Tym bardziej, że otrzymają wyjątkową pamiątkę – sympatyczną karykaturę. Wspólną – z mężem, narzeczonym, z kimś z najbliższej rodziny lub po prostu swoją karykaturę. Oczywiście i tak zatrudniasz fotografa (czasem też fotobudkę). Ale uwierz, to nie to samo.

Uwaga. Szereg terminów (zwykle soboty) mamy zajętych, nawet z 1,5-rocznym wyprzedzeniem. Aby mieć pewność, że termin który Cię interesuje wciąż mamy wolny – kontaktuj się z nami jak najwcześniej.

karykatury wesele przykłady karykaturzysta na wesele atrakcje weselne

Nasza oferta, to:

• Udział w uroczystości znakomitego karykaturzysty eventowego do 4. godzin (możliwość przedłużenia).
• Bardzo szybkie rysowanie, więc w tym czasie zostanie narysowanych zaskakująco duża liczba osób (niżej konkrety).
• Karykatury są podobne do konkretnych osób, są sympatyczne i zawierają duży ładunek komizmu. Nie oczekuj jednak wyjątkowo atrakcyjnych karykatur, jakie gdzieś widziałeś w Internecie. Taką karykaturę można zamówić ze zdjęć, jej wykonanie trwa wielokrotnie dłużej i kosztuje o wiele więcej.
• Karykatury są rysowane specjalnym ołówkiem na planszach formatu A4 (21×29,7 cm).
• Na planszy jedna, dwie, na życzenie więcej osób.
• Po wykonaniu karykatura jest wręczana osobie narysowanej na własność i NIE trzeba za nią dodatkowo płacić.
• Niezawodny dojazd w dowolne miejsce Polski, o uzgodnionej godzinie.
• Masz specjalne życzenia? Powiedz, doradzimy czy to dobry i możliwy do wykonania pomysł.
• Z uwagi na szereg okoliczności (np. koszt dojazdu), cenę kalkulujemy oddzielnie dla każdego wesela.

 

Karykaturadek

Aby szybko otrzymać wycenę, podaj:  
– Data wesela.
– Miejscowość.
– Orientacyjna liczba gości.
– Imię i nazwisko. Numer telefonu na pewno przyspieszy kontakt.
Uwaga, nie odpowiadamy na niepoważne zapytania anonimowe!

> Napisz e-maila

Rysujemy też podczas innych imprez prywatnych, np. uroczyste urodziny, rocznica ślubu, poprawiny. Oczywiście też na wszelkich imprezach firmowych. Wszędzie tam, gdzie jest potrzebny znakomity, doświadczony karykaturzysta eventowy.

Ile kosztuje karykaturzysta na wesele?

Poniżej odpowiedzi na najczęściej stawiane pytania związane z tematem „profesjonalny karykaturzysta na wesele”, ale od razu napiszemy: jeśli do honorarium dodasz koszta (np. dojazd), a łączną kwotę podzielisz przez liczbę uczestników – średnio wychodzi mniej więcej tyle, ile organizatorzy wesela wydają na (często banalne) prezenciki dla gości weselnych: malutkie maskotki, czekoladki. W porównaniu z całym kosztem wesela, jest to skromny wydatek. Ale to dzięki znakomitym karykaturom goście zawsze będą mile wspominać Twoje wesele.

karykatury na żywo wesele karykaturzysta karykatura

Błyskawicznie tworzone karykatury na żywo, to atrakcja wyjątkowych imprez, których uczestnicy mają się świetnie bawić

.
Dodatkowe informacje

• Pełna rezerwacja, to wpłata na konto zaliczki – po tym, jak potwierdzimy wolny termin i zaakceptujesz naszą ofertę. Reszta kwoty w trakcie wesela.

• W większości przypadków przyjeżdżamy z własnym oświetleniem.

• Za niedużą dopłatą zabezpieczymy gotowe karykatury przed uszkodzeniem i poplamieniem lub doradzimy.

• Jeśli karykaturzysta rysuje z dala od domu, a rysowanie kończy się o późnej porze, należy mu zapewnić nocleg lub zwrócić jego koszt.

• Podane przez nas kwoty są rozsądne i rynkowe. Chcesz się targować? OK, pod warunkiem, że chcesz zapłacić więcej niż zaproponowaliśmy.

• W przypadku nagłego zdarzenia losowego, które wcześniej nie można było przewidzieć, na wesele przyjedzie inny karykaturzysta niż początkowo planowaliśmy lub otrzymasz zwrot zaliczki w wysokości 100%.

• Jeśli interesują Cię także karykatury wykonane wcześniej, ze zdjęć – zapytaj o cennik.

• Nasz karykaturzysta jest dyskretny. Nie udziela brukowcom wypowiedzi po weselach VIP-ów, w których uczestniczył. A w ogóle to dodatkowy, sympatyczny gość wesela i dzięki niemu na Twoim weselu będzie jeszcze weselej!

Pytania i odpowiedzi

Co mamy zapewnić karykaturzyście?
W miarę ciche miejsce (jak najdalej od głośników), najlepiej obok sali weselnej. Trzy miejsca siedzące z oparciem (najlepiej krzesła), stolik, obok gniazdko z prądem do wpięcia naszej lampy. Także choćby skromny posiłek, gdyż głodny karykaturzysta to nie jest dobry pomysł.

Ile karykatur powstanie podczas wesela?
Cieszymy się, że coraz więcej osób kontakt zaczyna właśnie od tego pytania, a nie od pytania o cenę. Bo ceny usługi są podobne (niezależnie od miejsca zamieszkania karykaturzysty czy miejsca wesela), ale jeden podczas kilku godzin zrobi 20, drugi 40 karykatur, a my… Zdarzało się, że w ciągu 4 powstawało nawet 100 karykatur (niektórym trudno w to uwierzyć, ale wyjątkowo u nas to możliwe). To oznacza, że lepiej trafić nie mogłeś – szczególnie jeśli zależy Ci, aby jak najwięcej gości Twojego wesela otrzymało super-pamiątkę.

Kiedy początek rysowania?
Wejście na salę, główny posiłek, pierwszy taniec i zaraz po nim informujemy gości o tej niezwykłej atrakcji. Koniecznie chcesz później? Ten pomysł ma wyłącznie minusy – o których powiemy zainteresowanym.

Terminy

Do kiedy mam podjąć decyzję odnośnie zatrudnienia karykaturzysty?
Zdarza się po kilka zapytań na ten sam dzień. Coraz częściej musimy odmówić osobie już zdecydowanej, więc nie warto zwlekać z wysłaniem zapytania oraz z decyzją. Tylko wpłata zaliczki jest pełną rezerwacją terminu. Od tego czasu każdej osobie zainteresowanej tym samym terminem, grzecznie odmawiamy.

Jak szybko powinienem podjąć decyzję, po otrzymaniu oferty?
Nikogo nie namawiamy do szybkich decyzji, ale dwa przykłady:
A) Ktoś przez 2 dni korespondował, zastanawiał się, zadając kolejne pytania. Gdy trzeciego dnia podjął decyzję – okazało się, że 2 godziny wcześniej otrzymaliśmy na konto zaliczkę od drugiego klienta, na ten sam wieczór. Ten – zaraz po otrzymaniu oferty zatelefonował, zadał kilka pytań, a po 10 minutach zapytał o wpłatę zaliczki.
B) Zaraz po otrzymaniu oferty ktoś z północnej Polski zatelefonował, porozmawialiśmy i poprosił o konto do wpłaty zaliczki. Gdyby szybko się nie zdecydował, kwadrans później otrzymaliśmy e-maila od osoby z południowej Polski, na ten sam wieczór.

Dlatego jeśli uznasz, że nasza oferta jest atrakcyjna i termin mamy jeszcze wolny – warto podjąć dobrą decyzję. Bo tego samego dnia w Polsce odbywa się dużo wesel i firmowych eventów. Nie Ty jeden mogłeś wpaść na pomysł, aby zaprosić znakomitego karykaturzystę.

Kiedy powinienem się zgłosić, aby mieć pewność, że macie jeszcze wolny termin?
Jest szereg „atrakcyjnych” dat w kalendarzu, szczególnie sobót. Na część terminów mamy po kilka zapytań i czasem w słuchawce telefonu słyszymy rozczarowanie: „Szkoda, że tak późno się z wami kontaktuję, na pewno bym skorzystał”. Nie ma jednak reguły, więc niektóre terminy czekają na zainteresowanych, nawet na miesiąc przed weselem. Ale są też terminy, które mamy zarezerwowane na ponad rok przed weselem.

Co, jeśli macie już zajęty termin?
Niektóry zapraszają naszego karykaturzystę (szefa karykatury.com) na poprawiny – to też warto rozważyć. W części przypadków na wesele możemy zaproponować innego solidnego karykaturzystę.

karykatura ślubna karykatura na prezent ślubny

Wykonujemy także karykatury ślubne. Prezent ślubny dla nowożeńców, karykatury od państwa młodych dla rodziców, świadków

Gdzie rysujecie karykatury?

Karykatury na żywo rysujemy na wyjątkowych weselach w całej Polsce. Zarówno w dużych miastach (m.in. Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Lublin, Szczecin, Katowice, Rzeszów, Bydgoszcz, Kielce, Opole, Olsztyn, Białystok), jak i w małych miejscowościach. Jeśli rozważasz taką atrakcję na swoim weselu i chcesz zaprosić znakomitego fachowca – chętnie odpowiemy na pytania e-mailem i telefonicznie, pod warunkiem, że mamy jeszcze wolny termin.

Rysujemy w pałacach, hotelach, salach weselnych. Wszędzie tam, gdzie organizatorzy wesela uznali, że znakomity, szybki karykaturzysta eventowy za rozsądną cenę, to duża atrakcja na wesele 2019.

Kto korzysta z usług znakomitego karykaturzysty z Karykatury.com?
Osoby, dla których priorytetem jest zorganizowanie wyjątkowego wesela i świetna zabawa oraz zadowolenie gości. Państwo młodzi, rodzice, świadkowie – czyli organizatorzy wesela lub goście, którzy uznali, że usługa karykaturzysty to świetny prezent dla Państwa młodych.

Naprawdę karykaturzysta przyjedzie do mnie specjalnie kilkaset kilometrów?
Odległość to nie problem, jeśli zapłacisz za dojazd. Nie zawężaj swoich poszukiwań tylko do lokalnie działających plastyków mieszkających blisko miejscowości, gdzie planujesz wesele. Tym bardziej, że jak już wspomnieliśmy, różnice w cenach są nieduże, a w umiejętnościach – bywają ogromne. To ty decydujesz, jakiego karykaturzystę zatrudnić. Za podobną cenę możesz zaprosić blisko mieszkającego i kiepsko rysującego plastyka, który może zepsuć „najważniejszy dzień życia” lub doświadczonego profesjonalistę z Karykatury.com.

A może zamiast przez 2-3 minuty każdego rysować przez 5-10 minut, więc będą ładniejsze karykatury?
Pamiętaj, że płacisz za CZAS pracy karykaturzysty. Jeśli będzie rysował wolniej niż zwykle, narysuje mniej osób i pozostali będą mocno zawiedzeni, bo nie dostali karykatury. Poza tym chcesz, żeby sporo osób stało w długiej kolejce przez kilkadziesiąt minut i denerwowało się, zamiast bawić się i tańczyć? Szybkie rysowanie, to krótkie pozowanie i krótkie oczekiwanie na swoją karykaturę. Jeśli chcesz, aby było inaczej niż zwykle, inaczej niż zawsze się sprawdziło – zrobimy tak, jak sobie życzysz. Zdecydowanie jednak odradzamy. Wciąż nie przekonany? > Przeczytaj

Od czego zależy cena?

Czy nie jest za drogo?
Nasza cena jest w finansowym zasięgu chyba każdej rodziny organizującej wesele. Przeznaczającej tyle pieniędzy, ile wydaje się na statystyczne polskie wesele. Chyba, że ktoś oszczędza na wszystkim, więc każdy dodatkowy wydatek powodujący, że goście wesela lepiej się bawią i lepiej będą wspominać wesele – uznaje za zbędny.

Czy cena jest zależna od liczby gości wesela?
Nieważne czy na weselu będzie 50 czy 200 gości. Płacisz za czas pracy karykaturzysty, nie za liczbę wykonanych karykatur lub liczbę gości wesela.

Czy mogę zamówić karykaturzystę na mniej niż standardowe 4 godziny?
W wyjątkowych przypadkach to możliwe, ale nieekonomiczne. Za 2 lub 3 godziny zapłacisz niewiele mniej niż za 4 godziny, a osób narysowanych będzie znacznie mniej. Odradzamy.

Dlaczego macie takie ceny, a nie inne?
Każdy karykaturzysta (profesjonalista i amator) ma swoją stawkę, zależną od wielu spraw, m.in. od jego umiejętności i renomy. Nasze stawki NIE są najwyższe, dlatego nasza oferta jest tak atrakcyjna i mamy dużo zamówień. Jeśli wybierając karykaturzystę chcesz się kierować wyłącznie niską ceną (oraz niską jakością rysunków) – na pewno bez trudu znajdziesz odpowiedniego kandydata.

karykaturzysta wesele karykatury

Nawet 100 narysowanych gości wesela. Z Karykatury.com to możliwe

.
Może karykaturzysta przyjedzie na własny koszt i każdy narysowany będzie mu płacił za karykaturę?
Nie pobieramy pieniędzy od uczestników wesela, chyba że któryś uzna, że to co zostało narysowane, chce wynagrodzić dodatkowo. Jeśli o tym pomyślałeś, może jest szansa na zatrudnienie amatora. Jednak nie słyszeliśmy, aby nawet jakiś amator chciał zgodzić się na taką ewentualność.

A może rozliczymy się od liczby wykonanych karykatur?
Nigdy tego nie robimy, poza tym odradzamy. Przy naszej szybkości rysowania zapłacisz znacznie więcej niż rozliczając się od czasu pracy (liczby godzin). Naprawdę tego chcesz?

Chciałabym, aby karykatury które powstaną na weselu, były kolorowe i bardzo dokładne. Albo żeby to były portrety.
Fajnie, ale po co męczyć uczestników wesela długim pozowaniem (kilkadziesiąt minut zamiast dwóch minut)? Otrzymanie karykatury ma się wiązać z fajną zabawą i miłymi wspomnieniami z wesela, a nie z nużącym oczekiwaniem gości weselnych w długiej kolejce i długim pozowaniem. Na weselu wszyscy mają się bawić! Pamiętaj: czy będzie jak zwykle (szybkie, sympatyczne karykatury) czy inaczej (bo chcesz efektowne, długo wykonywane karykatury) – w Karykatury.com płacisz za czas karykaturzysty. Za tę samą kwotę karykaturzysta narysuje 100 albo 20 gości wesela (więc pozostali będą zawiedzeni), więc czy to faktycznie dobry pomysł?

Czy czas, jaki karykaturzysta spędza na dojazd, ma wpływ na cenę?
To, ile czasu zajmie karykaturzyście dojazd na wesele, jest zmartwieniem karykaturzysty i nie ma wpływu na to ile płacisz. Działamy w branży eventowej. Pewnie słyszałeś o zespołach muzycznych lub kabaretach wciąż gdzieś występujących w Polsce? Artyści dostają pieniądze tylko za występ i za nieuniknione koszta (dojazd, nocleg), a nie za czas jaki muszą poświęcić na dojazd.

event karykatury na żywo karykaturzysta eventowy karykaturzysta na imprezę

Nasze porady można przeczytać w prasie branży eventowej, weselnej i hotelarskiej

Czy karykaturzysta na wesele to faktycznie atrakcja?

Do stanowiska karykaturzysty z Karykatury.com co chwila siada kolejna para, aby wybuchnąć śmiechem na widok swoich zabawnych karykatur. Wokół rodzina i znajomi kibicują karykaturzyście i głośno komentują powstający właśnie obrazek. Potem kolejna para i kolejny wspólny wybuch śmiechu oraz inne spontaniczne, pozytywne reakcje. Tak jest najczęściej. Jeśli chcesz sprawić gościom wesela frajdę – na Twoim weselu będzie podobnie.

Zła atrakcja będzie tylko wtedy, gdy zatrudnisz taniego amatora. Wtedy mało kto będzie miał ochotę otrzymać karykaturę w jego wykonaniu, bo nikt nie lubi nieudolnie rysowanych karykatur. Jeśli ktoś twierdzi, że karykaturzysta na wesele to słaba atrakcja – to znaczy, że był na weselu, gdzie zatrudniono taniego amatora lub powoli rysującego plastyka.

Nie wiem, czy karykaturzysta na wesele, to dobry pomysł. A co jeśli prawie nikt nie będzie chciał karykatury?
To Twoja rodzina i znajomi. Możesz oczywiście sądzić, że to sztywniaki oraz smutasy i martwić się, że Twoje wesele będzie wyjątkowo nudne, więc nawet karykaturzysta nie uratuje zbliżającej się klęski. Ale dlaczego jesteś aż takim pesymistą?

Co z noclegiem dla karykaturzysty?
Jeśli wesele kończy się o późnej porze, a karykaturzysta przyjechał z daleka, należy zapewnić mu nocleg lub zwrócić mu koszt noclegu. Masz pewność, że na wesele zatrudniasz świetnego karykaturzystę eventowego.

Mieszkam poza Polską, jestem zainteresowany. Czy wszystko szybko załatwimy?
Mamy też klientów mieszkających za granicą, biorących ślub w Polsce. Jeśli mamy wolny termin i cena została zaakceptowana, telefonują z innych krajów, aby uzgadniać o szczegóły. Zdarza się, że nasz karykaturzysta rysuje na weselu poza Polską.

Na weselu będzie 150 osób, ale chciałabym, żeby karykaturzysta był przez 2 godziny i narysował najwyżej 40-50 gości.
Fatalny pomysł. To tak, jakbyś zaprosił 150 gości, ale tylko 50-ciu gościom zapewnił posiłki i miejsca przy stołach. Jak wyjaśnić tym, którzy chcieli karykaturę, stali w kolejce, już się cieszyli że ją dostaną i nagle kończy się druga lub trzecia godzina zegarowa oznaczająca, że rysowanie definitywnie zakończone? Że są gorszymi, mniej ważnymi gośćmi Twojego wesela? Byliśmy już w takiej sytuacji, Pan Młodych chciał zapłacić za kolejną godzinę, błagał, jednak było to niemożliwe. Nie mogliśmy spóźnić się na drugie tego wieczora wesele.

Czy karykaturę mogę potem pokazać na mojej stronie www albo moim profilu na Facebooku, Instagramie?
Oczywiście. Sporo osób zadowolonych ze swojej karykatury, już to zrobiło.

Gdzie w Internecie mogę zobaczyć film, jak wasz karykaturzysta rysuje karykaturę na żywo na weselu?

Szanujemy prywatność rysowanych osób, a na takim filmie musiałyby być uwiecznione również one. Najlepszym sposobem zobaczenia na własne oczy jak to wygląda, jest zaproszenie naszego znakomitego karykaturzysty na wesele.

Byłem na weselu, na którym rysował karykaturzysta i goście nie byli zadowoleni.
Na pewno nie był to karykaturzysta z Karykatury.com. Niektórzy za wszelką cenę chcą oszczędzić niedużą kwotę i na wesele zapraszają amatorów o skromnym talencie i doświadczeniu, rysujących powoli. Zdarza się, że narysowane twarze są niepodobne, a goście zamiast uczestniczyć w weselu, przez godzinę-dwie czekają w długiej kolejce. Taki amator potrafi rozłożyć dobrze zapowiadającą się imprezę. Warto o tym pamiętać, gdy wybierasz karykaturzystę na swoje wesele.

Czy współpracujecie z wedding plannerami, agencjami ślubnymi, hotelami?
Tak, z najlepszymi organizatorami, którzy chcą mieć w swojej ofercie najlepszych karykaturzystów eventowych, w dodatku pracujących za rozsądne stawki. Ponieważ jednak niektórzy stosują spore prowizje – wolą oferować swoim klientom gorszej jakości artystów, bo są nieco tańsi. Dlatego warto skontaktować się z nami bezpośrednio.

Czy macie pomysł co zrobić, aby karykatury po wręczeniu nie pogniotły się i nie poplamiły? Albo co zrobić aby każdy pamiętał, że karykatura powstała akurat podczas mojego wesela? Albo jak z wykonanych karykatur bez dopłaty zrobić dodatkową atrakcję, która rozweseli wszystkich?
Mamy! Chętnie o tym powiemy, gdy będziemy uzgadniać szczegóły.

Wyślij do nas zapytanie – odpowiemy szybciej niż sądzisz

rysowanie karykatur karykaturzysta

Karykaturzysta z Karykatury.com  – Twoje wesele będzie jeszcze bardziej wesołe!

Pomysł na prezent ślubny
Będziesz gościem wesela (np. rodzina, świadek) i nie masz pomysłu na super-prezent? Zaproszenie karykaturzysty z Karykatury.com coraz częściej jest… oryginalnym prezentem od jednego z gości dla pary nowożeńców.

Podziękowanie dla rodziców
A może karykaturzysta jako oryginalne podziękowanie dla rodziców od Państwa Młodych, z którego skorzystają także inni goście wesela?

Przeczytaj też:
Kto zaprasza karykaturzystę na wesele?
Karykaturzysta na wesele – czy to już moda?

 

Referencje
„Dzięki Pana wysiłkowi nasze wesele było przepełnione śmiechem i jesteśmy Panu ogromnie wdzięczni!” – to jedna z wielu opinii młodych ludzi, którzy na swoje wesele zaprosili karykaturzystę z Karykatury.com.

* * *

Karykatury na żywo rysujemy w całej Polsce. Między innymi: Poznań, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Lublin, Olsztyn, Kraków, Rzeszów, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Radom, Włocławek, Białystok, Zielona Góra, Kielce, Opole…

* * *

Polskie ciekawostki weselne
* 84% Polaków bierze ślub w wieku 18-30 lat.
* Ponad 80% ślubów i wesel odbywa się w sobotę.
* W 2016 r. zawarto 193 tys. związków małżeńskich. 1/3 była ślubami cywilnymi. Liczba zawieranych ślubów spada, w porównaniu do lat ubiegłych.

* 25 procent par pożycza pieniądze, aby wyprawić wesele. Połowa z nich bierze kredyt bankowy, druga połowy woli pożyczyć od kogoś z rodziny.
* Wesele dla 50 osób kosztuje 15 tys. do 43 tys. zł.
* 31 proc. młodych par na organizację wesela planuje wydać mniej niż 20 tys. zł.
* Ślub kościelny zawiera 86 proc. młodych par.
* Ok. 40% par zaprasza na wesele 50-100 gości, 35% par 100-200 gości.
* 63% par wyjeżdża w podróż poślubną.
* Najpopularniejsze atrakcje weselne, to: fotobudka, pokaz barmański, serwowanie dziczyzny i czekoladowa fontanna.
* Najgorszy prezent ślubny? Ankietowani wymieniają m.in.: ręczniki, pościel, wazon, zestaw garnków, różaniec, tanie wino, pusta koperta.

Osoby które tu były, szukały także: karykaturzysta na wesele cena, karykatura na wesele, karykaturzysta warszawa, atrakcje na wesele, karykatury na weselu, wesele atrakcje, nietypowe atrakcje weselne, atrakcje weselne 2018, ekskluzywne wesele.