Karykaturzysta na wesele. Atrakcje na weselu: profesjonalny karykaturzysta eventowy.

karykaturzysta na wesele karykaturzysta wesele karykatury na żywo

Nietypowe atrakcje weselne: karykaturzysta na wesele

Poszukujesz wyjątkowej atrakcji, która wywoła radość i uśmiech wśród gości uroczystego wesela? W Polsce wciąż nieodkrytą, rzadką atrakcją takich imprez jest karykaturzysta (karykaturzysta eventowy). Główny warunek sukcesu? Nie może to być ktoś przypadkowy. Zapomnij o tanich amatorach, dla których rysowanie to hobby, o przypadkowych artystach twierdzących, że umieją rysować karykatury, także o karykaturzystach, którzy na 1 karykaturę potrzebują aż 5 do 15 minut czasu, bo zamiast super-atrakcji będzie klapa.

Kontaktując się z Karykatury.com – karykaturzyści, których znasz z prasy i TV (nasza strona istnieje od 2004 r.) masz okazję przyjąć rozsądną finansowo, do tego atrakcyjną pod wieloma względami ofertę. Masz pewność, że wszystko odbędzie się nawet lepiej niż początkowo sądziłeś.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom doradzimy co zrobić, aby uatrakcyjnić przyjęcie weselne.

Karykaturzysta na wesele przez cały wieczór NIE może absorbować wszystkich swą obecnością, lecz być dodatkową atrakcją. Uzupełnieniem uroczystości którą wszyscy zapamiętają na długo. Tym bardziej, że otrzymają wyjątkową pamiątkę – karykaturę swoją lub wspólną – z mężem, narzeczonym lub kimś z najbliższej rodziny. Oczywiście i tak zatrudniasz fotografa i/lub operatora kamery. Ale uwierz, to nie to samo.

Uwaga, szereg terminów zawsze mamy zajętych z kilkumiesięcznym, a nawet rocznym wyprzedzeniem. Aby mieć pewność, że termin który cię interesuje wciąż mamy wolny – sugerujemy kontaktować się z nami możliwie jak najwcześniej.

karykatury wesele atrakcja weselna karykatury na żywo karykatura

Karykatury na weselu – najlepiej parami – np. mąż z żoną. To niezapomniana pamiątka.

Nasza oferta, to:

• Udział karykaturzysty przez 4 godziny uroczystości, z możliwością przedłużenia o godzinę lub dwie.
• Bardzo szybkie rysowanie, więc w tym czasie zostanie narysowanych zaskakująco duża liczba osób.
• Karykatury są oczywiście podobne do konkretnych osób, są sympatyczne i zawierają duży ładunek komizmu. Nie oczekuj jednak wyjątkowo atrakcyjnych karykatur, jakie gdzieś widziałeś w Internecie. Takie karykatury można zamówić ze zdjęć, ich wykonanie trwa wielokrotnie dłużej i kosztuje o wiele więcej.
• Karykatury są rysowane specjalnym ołówkiem na planszach formatu A4 (21×29,7 cm).
• Na planszy jedna, dwie, na życzenie nawet więcej osób.
• Po wykonaniu karykatura jest wręczana osobie narysowanej na własność i nie trzeba za nią dodatkowo płacić.
• Niezawodny dojazd w dowolne miejsce Polski, o uzgodnionej godzinie.
• Masz specjalne życzenia? Powiedz, doradzimy czy to dobry i możliwy do wykonania pomysł.
• Z uwagi na szereg okoliczności (np. koszt dojazdu), cenę kalkulujemy oddzielnie dla każdego wesela.

 

Karykaturadek

Aby szybko otrzymać wycenę, podaj:  
– Data wesela.
– Miejscowość.
– Orientacyjna liczba uczestników.
– Imię i nazwisko, a numer telefonu na pewno przyspieszy kontakt.
Uwaga, nie odpowiadamy na niepoważne zapytania anonimowe!

Napisz e-maila

Rysujemy też podczas innych imprez prywatnych, np. uroczyste urodziny, rocznica ślubu, poprawiny. Zdarza się, że poza Polską.

Ile kosztuje karykaturzysta na wesele?

Poniżej odpowiedzi na najczęściej stawiane pytania, ale od razu napiszemy: jeśli do honorarium dodasz koszta (np. dojazd), a łączną kwotę podzielisz przez liczbę uczestników – średnio wychodzi mniej więcej tyle, ile organizatorzy wesela wydają na (często banalne) prezenciki dla gości weselnych – malutkie maskotki, czekoladki, itp. Albo na tanią „fotobudkę”.

Karykatury na żywo

Dodatkowe informacje

• Pełna rezerwacja, to wpłata na konto zaliczki w ciągu 48 godzin od potwierdzenia wolnego terminu. Brak wpłaty może spowodować zwolnienie terminu dla innego klienta. Reszta kwoty w trakcie wesela.

• W większości przypadków przyjeżdżamy z własnym oświetleniem.

• Za niedużą dopłatą na kartoniku wykonamy okolicznościowy nadruk. Lub doradzimy inny sposób oznakowania.

• Za niedużą dopłatą zabezpieczymy gotowe karykatury przed uszkodzeniem lub doradzimy.

• Jeśli karykaturzysta rysuje z dala od domu, a rysowanie kończy się o późnej porze, należy mu zapewnić nocleg lub pokryć jego koszt.

• Podane przez nas kwoty są rozsądne i rynkowe. Chcesz się targować? OK, pod warunkiem, że chcesz zapłacić więcej niż zaproponowaliśmy.

• W przypadku nagłego zdarzenia losowego, które wcześniej nie można było przewidzieć (jeszcze nie było takiego przypadku!), na wesele przyjedzie inny karykaturzysta niż początkowo planowaliśmy lub otrzymasz zwrot zaliczki w wysokości 100%.

• Jeśli interesują Cię też karykatury wykonane wcześniej, ze zdjęć – zapytaj o cennik.

• Ważne. Nasz karykaturzysta jest dyskretny. Nie udziela brukowcom wypowiedzi po weselach VIP-ów, w których uczestniczył. A w ogóle to dodatkowy, sympatyczny gość wesela i dzięki niemu na Twoim weselu będzie jeszcze weselej!

Przeczytaj też: Karykaturzysta na wesele – którą ofertę wybrać?

karykaturzysta na wesele karykatury

Pytania i odpowiedzi

Co mamy zapewnić karykaturzyście?
W miarę ciche miejsce na sali weselnej, albo lepiej – obok niej. 3 miejsca siedzące z oparciem, stolik oraz gniazdko 220V do wpięcia naszej lampy. Także choćby skromny posiłek, gdyż głodny karykaturzysta to nie jest dobry pomysł.

Ile karykatur powstanie podczas wesela?
Cieszymy się, że coraz więcej osób kontakt z karykaturzystą zaczyna właśnie od tego pytania, a nie od pytania o cenę. Bo ceny usługi są podobne (niezależnie od miejsca zamieszkania karykaturzysty), ale jeden podczas kilku godzin zrobi 20, drugi 40 karykatur, a my… Zdarzało się, że w ciągu 4-5 godzin powstawało nawet 100 karykatur (niektórzy nie uwierzą, ale u nas to możliwe!). To oznacza, że lepiej trafić nie mogłeś.

Do kiedy mam podjąć decyzję odnośnie zatrudnienia karykaturzysty?
Ponieważ zdarza się po kilka zapytań na ten sam termin (czasem nawet tego samego dnia) i niektórym osobom musimy odmówić, nie warto zwlekać z decyzją. Tylko wpłata zaliczki jest pełną rezerwacją terminu. Od tego czasu każdej osobie zainteresowana tym samym terminem, grzecznie odmawiamy.

karykatura ślubna karykatura na prezent ślubny

Wykonujemy także karykatury ślubne. Prezent ślubny dla nowożeńców, karykatury dla rodziców, świadków

Nie wiem, czy karykaturzysta na wesele, to dobry pomysł. A co jeśli prawie nikt nie będzie chciał karykatury?
To Twoja rodzina i znajomi. Możesz oczywiście sądzić, że to sztywniaki oraz smutasy i martwić się, że Twoje wesele będzie wyjątkowo nudne, więc nawet karykaturzysta nie uratuje zbliżającej się klęski. Ale dlaczego jesteś aż takim pesymistą?

Gdzie rysujecie karykatury?

Karykatury na żywo rysujemy na wyjątkowych weselach w całej Polsce. Zarówno w dużych miastach (m.in. Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Lublin, Szczecin, Katowice, Rzeszów, Bydgoszcz, Kielce, Opole, Olsztyn, Białystok), jak i w małych miejscowościach. Jeśli rozważasz taką atrakcję na swoim weselu – chętnie odpowiemy na pytania e-mailem i telefonicznie.

karykaturadek podróże karykatury Polska karykaturzysta

Zaznaczono część miejsc, w których rysowaliśmy karykatury w ostatnim roku.

Naprawdę karykaturzysta przyjedzie do mnie specjalnie kilkaset kilometrów?
Odległość to nie problem, jeśli zapłacisz za dojazd. Nie zawężaj swoich poszukiwań tylko do lokalnie działających plastyków mieszkających blisko miejscowości, gdzie planujesz wesele. Tym bardziej, ze jak już wspomnieliśmy, różnice w cenach są nieduże, a w umiejętnościach – mogą być ogromne. To ty decydujesz, jakiego karykaturzystę zatrudnić. Za podobną cenę możesz zaprosić blisko mieszkającego i kiepsko rysującego plastyka lub doświadczonego profesjonalistę z Karykatury.com.

A może aż tak się nie spieszyć i zamiast przez 2-3 minuty każdego rysować przez 5-10 minut, więc będą ładniejsze karykatury?
Pamiętaj, że płacisz za CZAS pracy karykaturzysty. Jeśli będzie rysował wolniej niż zwykle, narysuje mniej osób i pozostali będą mocno zawiedzeni, bo nie dostali super-pamiątki. Co im wtedy powiesz? Że karykaturzysta mógł narysować 2 razy mniej osób niż był w stanie, bo ty tak sobie zażyczyłeś/aś? Poza tym chcesz, żeby sporo osób stało w długiej kolejce przez kilkadziesiąt minut i denerwowało się, zamiast bawić się i tańczyć? Szybkie rysowanie, to krótkie oczekiwanie na swoją karykaturę. Jeśli chcesz, aby było inaczej niż zwykle, inaczej niż zawsze się sprawdziło – zrobimy tak, jak sobie życzysz. Zdecydowanie jednak odradzamy.

Dlaczego macie takie ceny, a nie inne?
Każdy karykaturzysta (profesjonalista i amator) ma swoją stawkę, zależną od wielu spraw, m.in. od jego umiejętności i renomy. Nasze stawki bynajmniej NIE są najwyższe, dlatego nasza oferta jest tak atrakcyjna i mamy dużo zamówień. Jeśli wybierając karykaturzystę chcesz się kierować wyłącznie niską ceną (oraz niską jakością rysunków) – na pewno znajdziesz odpowiedniego kandydata.

karykaturzysta wesele karykatury

Nawet 100 narysowanych osób! Z Karykatury.com to możliwe.

A może karykaturzysta przyjedzie na własny koszt i każdy narysowany będzie mu płacił za karykaturę?
Nie pobieramy pieniędzy od uczestników wesela, chyba że któryś uzna, że to co zostało narysowane, chce wynagrodzić dodatkowo. Jeśli o tym pomyślałeś, może jest jakaś szansa na zatrudnienie jakiegoś amatora. Jednak nie słyszeliśmy dotychczas, aby nawet jakiś amator chciał zgodzić się na taką ewentualność.

A może rozliczymy się od liczby wykonanych karykatur?
Nigdy tego nie robimy, poza tym odradzamy. Przy naszej szybkości rysowania zapłacisz znacznie więcej niż rozliczając się od czasu pracy (liczby godzin. Naprawdę tego chcesz?

Czy zdarzyło się, że na wesele nie przyjechaliście?
Dotychczas nie było żadnej niemiłej niespodzianki.

Czy karykaturzysta na wesele to faktycznie atrakcja?

Do stanowiska karykaturzysty z Karykatury.com co chwila siada kolejna para, aby wybuchnąć śmiechem na widok swoich zabawnych karykatur. Wokół rodzina i znajomi kibicują karykaturzyście i głośno komentują powstający właśnie obrazek. Potem kolejna para i kolejny wspólny wybuch śmiechu. Tak jest najczęściej. Jeśli chcesz sprawić gościom wesela frajdę – na Twoim weselu będzie podobnie.

Czy karykaturę mogę potem pokazać na mojej stronie www albo moim profilu na Facebooku?
Nie ma problemu. Sporo osób zadowolonych ze swojej karykatury, już to zrobiło.

Chciałabym, aby karykatury które powstaną na weselu, były kolorowe i bardzo dokładne. Albo żeby to były portrety.
Fajnie, ale po co dręczyć uczestników wesela długim pozowaniem (kilkadziesiąt minut zamiast dwóch minut)? Otrzymanie karykatury ma się wiązać z fajną zabawą i miłymi wspomnieniami z wesela, a nie z nużącym oczekiwaniem gości weselnych w długiej kolejce. Na weselu wszyscy mają się bawić!

Czy macie pomysł co zrobić, aby karykatury po wręczeniu nie pogniotły się i nie poplamiły? Albo co zrobić aby każdy pamiętał, że karykatura powstała akurat podczas mojego wesela? Albo jak z wykonanych karykatur bez dopłaty zrobić dodatkową atrakcję, która rozweseli wszystkich?
Mamy! Zapytaj o to, pisząc do nas e-maila.

Wyślij do nas zapytanie – odpowiemy szybciej niż sądzisz

rysowanie karykatur karykaturzysta

Karykaturzysta z Karykatury.com i Twoje wesele będzie wesołe!

 

Osoby które tu były, szukały także: karykaturzysta na wesele cena, karykaturzysta na wesele wrocław, karykaturzysta na wesele warszawa, karykatura na wesele, karykaturzysta warszawa, karykaturzysta na wesele kraków, karykatury na weselu.

Karykatury na żywo rysujemy w całej Polsce. Między innymi: Poznań, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Lublin, Olsztyn, Kraków, Rzeszów, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Radom, Włocławek, Białystok, Zielona Góra, Opole…