Karykaturadek – listopad 2016

karykaturzysta Lublin karykatury Lublin firmowy event atrakcje eventy

Dla karykaturzystów z Karykatury.com każda końcówka roku jest wyjątkowo pracowita. W tym roku ta „końcówka roku” zaczęła się już w listopadzie. Wystarczy napisać, że w ostatnim tygodniu miesiąca rysowaliśmy karykatury aż na sześciu imprezach. I już wiadomo, że nie gorzej będzie w grudniu. Bo jest coraz więcej firm, które jeśli już zatrudniają karykaturzystów na firmowe eventy i inne imprezy firmowe – to zatrudniają tych najlepszych.

Karykaturadek – czyli narysowany clown, maskotka towarzysząca nam wszędzie gdzie rysujemy karykatury, w listopadzie zrobił z nami kilka tysięcy kilometrów. Nie wspominamy o Warszawie (jak zwykle rysowaliśmy także w stolicy), Karykaturadek aż 2 razy odwiedził Lublin. Był w Płocku, Wrocławiu, Legnicy i w Żarkach (Jura Krakowsko-Częstochowska). Podróżował dwoma samochodami, metrem, pociągami i taksówkami. Odwiedził co najmniej sześć hoteli i stacji kolejowych. Nie straszny mu śnieg i mróz!

karykaturzysta Wrocław karykatury Wrocław

Obok, jak zwykle co miesiąc, zdjęcia Karykaturadka z trzech miejsc w Polsce. Tym razem musieliśmy poważnie zastanowić się, z których podróży pokazać zdjęcia. Wybraliśmy Płock (foto przed zamkiem na dole), Lublin (foto przed Bramą Krakowską, najsłynniejszym miejscem tego miasta) oraz wrocławski Rynek (powyżej), gdzie jak co roku już pod koniec listopada odbywa się duży, bożonarodzeniowy kiermasz.

Za miesiąc pokażemy kolejne miejsca, w których był z nami Karykaturadek.

Jak zaprosić Karykaturadka?

Na firmową imprezę (np. jubileusz firmy, firmową Wigilię, akcję promocyjną, itp.) zaprosić naszego karykaturzystę eventowego, który uczestnikom błyskawicznie wykona sympatyczne karykatury na żywo. Kontakt.

Zobacz też: gdzie Karykaturadek był przed miesiącem

karykaturzysta Płock karykatury Płock

Wybrane wpisy z naszego bloga:

Karykatury na żywo – cennik, czyli co wpływa na cenę
Ponieważ imprezy zamknięte, to zwykle spora liczba uczestników, organizatorowi imprezy zwykle zależy, aby jak najwięcej osób zostało narysowanych czyli dostało pamiątkę w postaci karykatury. Każdy karykaturzysta ma inne umiejętności, temperament  i wypracowany przez lata sposób pracy, więc i określony limit karykatur, jakie może stworzyć w godzinę. Najczęściej jest to kilka, maksymalnie kilkanaście karykatur. Dla niżej podpisanego ponad 20 w godzinę nie jest problemem, choć konkretna ilość zależy to od wielu czynników, na które niekoniecznie mam wpływ.
>> Cały tekst

Jak znaleźć karykaturzystę w Warszawie?
Zamówienie karykatury w największym polskim mieście, w stolicy Polski, jest nie lada wyzwaniem. W pierwszej chwili człowiek myśli tak: „Kiedyś widziałem karykaturzystę na Starówce. To najlepsze miejsce, gdzie w Warszawie zamówię karykaturę. Nic innego nie przychodzi mi do głowy”. Tak pewnie uważają osoby starsze. Naturalnym odruchem osób młodych w sytuacji gdy coś jest potrzebne, jest znalezienie tego w Internecie. I słusznie, bo jak mówią: „jeśli nie ma cię w Internecie, znaczy nie ma cię wcale”. Zakładając, że masz więcej czasu niż godzinę na dotarcie do karykaturzysty i wykonanie przez niego karykatury, na pewno skorzystasz z wyszukiwarki…
>> Cały tekst

Gdy potrzebujesz kilku karykaturzystów na imprezie
Na imprezach na których rysowaliśmy (firmowe eventy, szkolenia, konferencje, targi, także bale, rodzinne pikniki, akcje promocyjne, itd), najczęściej zapewnialiśmy jednego lub dwóch karykaturzystów. Ale były też zamknięte imprezy, w których uczestniczyło nawet kilka tysięcy ludzi. Jest oczywiste, że jeden czy dwóch karykaturzystów, pracujących w najbardziej ekstremalnie stresujących warunkach (obok karykaturzysty wciąż kolejka, a raczej tłum trochę już zdenerwowanych ludzi, od wielu minut czekających aby usiąść wreszcie przed karykaturzystą) nie jest w stanie tego wszystkiego ogarnąć i uczestnicy imprezy nie będą tym zadowoleni.
>> Cały tekst