Karykaturadek – czerwiec 2017

Prusice karykaturzysta hotel riviera karykatury

Miniony miesiąc był rekordowym, jeśli chodzi chodzi o zrealizowane przez Karykatury.com zlecenia, związane z rysowaniem karykatur na żywo podczas imprez. Można by napisać śmiało, że co 3 dni jakaś impreza, ale to tylko statystyka, ponieważ jednego dnia nasi karykaturzyści eventowi rysowali aż na trzech imprezach. Od Lubelszczyzny (Kazimierz Dolny), przez środkową Polskę (Włocławek), po zielonogórskie. Może któregoś miesiąca osiągniemy wynik dwucyfrowy?

Kilka razy rysowaliśmy w Warszawie lub pod Warszawą (tu od zawsze realizujemy najwięcej imprez), do tego imprezy na Bałutach w Łodzi, w Prusicach blisko Wrocławia (mieliśmy tam jeszcze jedno zaproszenie, niestety terminy się pokrywały) oraz znów w Ostrołęce.

Łódź karykaturzysta karykatury piknik

Karykaturadek podgląda przygotowania do firmowego pikniku na Bałutach w Łodzi

Cieszymy się, że coraz więcej klientów poszukujących szybko rysujących karykaturzystów na eventy, decyduje się na współpracę z najlepszymi profesjonalistami, w dodatku proponującymi rozsądne stawki. Cieszymy się, że w Polsce coraz częściej doceniana jest sztuka karykatury w dobrym wydaniu, a nie amatorskie „karykaturki” – bo takich określeń, niby to żartobliwych, niektórzy lekceważąco używają.

Jak zwykle na naszym blogu co miesiąc, trzy zdjęcia z trzech kolejnych miejsc w Polsce, które odwiedziliśmy. A wraz z nami uśmiechnięty klaun Karykaturadek, którego widać na zdjęciach. Na samej górze pamiątka z Rynku w Prusicach (woj. dolmośląskie), powyżej foto z Łodzi, a na dole zdjęcie z okolic Zielonej Góry.

Za miesiąc zdjęcia z kolejnych miejsc w Polsce, które odwiedziliśmy!
> A tu komplet podróży Karykaturadka

karykaturzysta Zielona Góra karykatury

Karykatury rysowaliśmy blisko tego miejsca w woj. zielonogórskim

Jak zaprosić na własne oczy oryginalnego Karykaturadka, podczas pozowania do swojej dowcipnej karykatury? Oczywiście zaprosić naszego karykaturzystę eventowego na kolejną imprezę.

> Tu więcej informacji

Wybrane wpisy z naszego bloga

Atrakcje na piknik: karykaturzysta
Na karykaturzystów podczas pikniku niemal zawsze jest ogromne zapotrzebowanie – non stop, od początku do końca imprezy. Gdy chcesz mieć na pikniku tę super-atrakcję, lepiej oszczędź na niesprawdzonych atrakcjach, a postaw na świetnych zawodowych karykaturzystów eventowych, którzy narysują dużą liczbę uczestników pikniku. Aby było w sam raz i wielu uczestników pikniku miało szansę na karykaturę, na każdych 150-200. uczestników pikniku…
>> Cały tekst

Eventy. Artysta estradowy czy karykaturzysta?
Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy biznes eventów miał się dobrze, choć wciąż w Polsce raczkował, nie było karykaturzystów specjalizujących się w rysowaniu karykatur na eventach. Kandydatów na rysowanie szukano na rożne sposoby (powstawały dopiero pierwsze strony www takich artystów). Ale nawet obecnie nie jest lepiej i w wielu agencjach eventowych wciąż nie słyszano o tym, że na event można zaprosić karykaturzystę.
>> Cały tekst

Rocznica ślubu i urodziny – karykatury na żywo
Honorarium dla karykaturzysty liczone jest od ilości godzin, podczas których rysuje na imprezie (najczęściej 4 – to zależy od uzgodnień i liczby uczestników imprezy). Do tej kwoty dojdzie koszt dojazdu i noclegu – w zależności od odległości jaką musi przejechać na imprezę i pory dnia (zwykle to imprezy wieczorne, więc czasem potrzebny jest też nocleg). Chyba, że do domu ma blisko. Dodajmy przy okazji, że rysujemy w całej Polsce, więc jeśli termin mamy wolny i zaakceptujesz nasze standardowe stawki – wkrótce się spotkamy!
>> Cały tekst

Marketing bankowy i karykaturzysta
– Poszedłem do banku, a (niezależnie od sprawy którą tam miałem załatwić) wróciłem do domu z sympatyczną, niespodziewaną pamiątką. Dla klienta banku to miłe i na pewno zostanie przez niego pozytywnie zapamiętane. Dla banku – jedna z wielu okazji, aby dotrzeć z pozytywnym przekazem oraz z ofertą do klientów.
>> Cały tekst

Profesjonalny karykaturzysta czy miejscowy plastyk?
Część klientów decyduje się na zatrudnienie niedoświadczonego amatora o skromnym talencie, mozolnie rysującego ledwie kilka karykatur w godzinę tylko dlatego, bo… mieszka bliżej miejscowości, w której organizowana jest impreza. Dla decydentów niektórych firm miejsce zamieszkania karykaturzysty jest ważniejsze niż poziom artystyczny wykonywanych karykatur i liczby osób które mogą zostać narysowane.
>> Cały tekst