Karykaturadek – maj 2017

karykaturzysta Jastrzębie Zdrój karykatury

To już tradycja, że po każdym miesiącu podsumowujemy nasze podróże związane z rysowaniem karykatur na żywo podczas różnego rodzaju imprez. Podsumowujemy krótką informacją oraz zdjęciami z trzech miejsc, które odwiedzili szybko rysujący karykaturzyści eventowi z Karykatury.com. Jesteś ciekawy, gdzie rysowaliśmy w maju 2017?

Nasza ekipa trafiła do Krakowa. W Ogrodzie Doświadczeń im. Stanisława Lema odbywał się duży, zamknięty piknik dla pracowników banku. Uświetniliśmy też firmowy piknik we Wrocławiu. W ekskluzywnym hotelu w Polanicy-Zdroju (woj. dolnośląskie), tworzyliśmy karykatury wypoczywających tu gości. Rysowaliśmy na miłej imprezie w pałacu w Jastrzębiu-Zdroju (woj. śląskie, obok granicy z Czechami – widać go na górnym zdjęciu). Nazajutrz, po pokonaniu ponad 500 kilometrów, byliśmy już przy granicy z Białorusią, na Podlasiu. Trafiliśmy też w okolice Ostrowca Świętokrzyskiego (woj. świętokrzyskie), gdzie widzieliśmy… dinozaury (!) oraz do hotelu w okolicach Krakowa.

Tam, gdzie karykaturzyści z Karykatury.com – tam nasza maskotka, imieniem Karykaturadek. Uśmiechnięty klaun, którego widać na każdym z załączonych zdjęć. Osoby, które pozują do karykatur, najczęściej mają okazję go poznać. Zawsze wzbudza pozytywna energię oraz śmiech, a o to właśnie chodzi!

Jak zaprosić Karykaturadka na imprezę? Zaproś naszego karykaturzystę (lub karykaturzystów) na imprezę firmową lub prywatną. Najlepiej na taką, której uczestnikom chcesz zapewnić jak najwięcej zabawy i uśmiechu. Uczestnicy imprezy otrzymają sympatyczną pamiątkę w postaci dowcipnej karykatury, wykonanej przez polskich mistrzów ostrej kreski, znanych z prasy i telewizji.

> Tu więcej informacji

karykaturzysta Rudnik zamek Tenczynek karykatury Małopolska

Rudnik na Małopolsce, malownicze ruiny zamku Tenczynek. Polecamy, jeśli wybierasz się w te okolice

Poniżej linki do kilku informacji z naszego bloga. Opisujemy w nich nasze spostrzeżenia oraz porady związane z rysowaniem karykatur na żywo podczas eventów.

Atrakcje na piknik: karykaturzysta
Na karykaturzystów podczas pikniku niemal zawsze jest ogromne zapotrzebowanie – non stop, od początku do końca imprezy. Gdy chcesz mieć na pikniku tę super-atrakcję, lepiej oszczędź na niesprawdzonych atrakcjach, a postaw na świetnych zawodowych karykaturzystów eventowych, którzy narysują dużą liczbę uczestników pikniku. Aby było w sam raz i wielu uczestników pikniku miało szansę na karykaturę, na każdych 150-200. uczestników pikniku…
>> Cały tekst

Eventy. Artysta estradowy czy karykaturzysta?
Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy biznes eventów miał się dobrze, choć wciąż w Polsce raczkował, nie było karykaturzystów specjalizujących się w rysowaniu karykatur na eventach. Kandydatów na rysowanie szukano na rożne sposoby (powstawały dopiero pierwsze strony www takich artystów). Ale nawet obecnie nie jest lepiej i w wielu agencjach eventowych wciąż nie słyszano o tym, że na event można zaprosić karykaturzystę.
>> Cały tekst

Rocznica ślubu i urodziny – karykatury na żywo
Honorarium dla karykaturzysty liczone jest od ilości godzin, podczas których rysuje na imprezie (najczęściej 4 – to zależy od uzgodnień i liczby uczestników imprezy). Do tej kwoty dojdzie koszt dojazdu i noclegu – w zależności od odległości jaką musi przejechać na imprezę i pory dnia (zwykle to imprezy wieczorne, więc czasem potrzebny jest też nocleg). Chyba, że do domu ma blisko. Dodajmy przy okazji, że rysujemy w całej Polsce, więc jeśli termin mamy wolny i zaakceptujesz nasze standardowe stawki – wkrótce się spotkamy!
>> Cały tekst

Marketing bankowy i karykaturzysta
– Poszedłem do banku, a (niezależnie od sprawy którą tam miałem załatwić) wróciłem do domu z sympatyczną, niespodziewaną pamiątką. Dla klienta banku to miłe i na pewno zostanie przez niego pozytywnie zapamiętane. Dla banku – jedna z wielu okazji, aby dotrzeć z pozytywnym przekazem oraz z ofertą do klientów.
>> Cały tekst

Profesjonalny karykaturzysta czy miejscowy plastyk?
Część klientów decyduje się na zatrudnienie niedoświadczonego amatora o skromnym talencie, mozolnie rysującego ledwie kilka karykatur w godzinę tylko dlatego, bo… mieszka bliżej miejscowości, w której organizowana jest impreza. Dla decydentów niektórych firm miejsce zamieszkania karykaturzysty jest ważniejsze niż poziom artystyczny wykonywanych karykatur i liczby osób które mogą zostać narysowane.
>> Cały tekst

> Tu komplet informacji o podróżach Karykaturadka

karykaturzysta Kraków karykatury

Do Krakowa częściej trafiamy pociągami niż samochodami. Także Wigilia firmowa Kraków

karykaturadek podróże karykatury Polska karykaturzysta

Więcej zdjęć z podróży Karykaturadka