Karykaturadek grudzień 2019 – styczeń 2020

karykaturzysta atrakcje weselne Szklarska Poręba karykatury hotel Bornit samochody parking

Atrakcje weselne Bydgoszcz, Szklarska Poręba, Wrocław. Atrakcje na event, atrakcja weselna

Praca karykaturzysty eventowego, to ciągłe wyjazdy w Polskę. Tam, gdzie jest potrzebny, a raczej gdzie są potrzebne efekty jego artystycznej pracy. Nie należy się dziwić, że znani karykaturzyści z Karykatury.com wciąż gdzieś podróżują i prezentują swój talent na rozmaitych imprezach. Towarzyszy nam Karykaturadek – nasza maskotka, czyli narysowany kiedyś wesoły klaun, którego fotografujemy podczas naszych podróży.

Tym razem na naszym blogu podsumowujemy dwa miesiące, z prostego powodu: przełom roku, to jak zwykle dużo wyjazdów i mniej czasu na siedzenie przy komputerze. To nie tylko imprezy wigilijne i końcoworoczne, organizowane dla pracowników firm. Imprezy są też organizowane w święta Bożego Narodzenia i w Sylwestra. Do tego dochodzą imprezy karnawałowe, już od pierwszych dni stycznia.

Karykatury na żywo w grudniu

W grudniu kilka razy odwiedziliśmy Poznań i Wrocław, do tego imprezy przedświąteczne w Warszawie i bliskich okolicach. Rysowaliśmy na przykład na wielkim evencie dla 2 tys. osób, na którym bawili się pracownicy znanego międzynarodowego koncernu branży technologicznej.

Po raz kolejny byliśmy (tym razem na krótko) w Kazimierzu Dolnym. Także w Ostrołęce (impreza mikołajkowa w centrum handlowym) oraz w Zagłębiu – w Bytomiu.

karykaturzysta Ostrołęka karykatury

Karykaturadek w świątecznej atmosferze, w centrum handlowym w Ostrołęce

Jak zwykle żałujemy, gdy terminy imprez pokrywają się. To oznacza, że co jakiś czas musimy odmawiać. Po raz kolejny apelujemy: jeśli imprezę ma uświetnić dobrej klasy karykaturzysta, prosimy kontaktować się z karykatury.com możliwie wcześnie. Jest większa szansa, że termin jest jeszcze wolny.

Karykatury na żywo w styczniu

Kiedyś styczeń był miesiącem odpoczynku po wytężonej pracy pod koniec roku. Nie tym razem. Może niektóre firmy przeniosły swe imprezy na początek roku? A może po prostu chętniej wybierają okres karnawału?

karykaturzysta Warszawa karykatury

Karykaturadek na dużej imprezie w Warszawie. Na scenie zespół Wilki

W Bydgoszczy (nie po raz pierwszy) odwiedziliśmy hotel Słoneczny Młyn, rysując na imprezie jubileuszowej pewnej firmy. Potem (też nie po raz pierwszy) byliśmy w Szklarskiej Porębie, na wieczornej, luźnej imprezie po poważnej konferencji odbywającej się w hotelu Bornit (patrz górne zdjęcie). Znów odwiedziliśmy też pałac Borynia w Jastrzębiu-Zdroju.To oczywiście nie wszystkie miejsca, które w styczniu odwiedzili profesjonalni karykaturzyści eventowi z popularnego serwisu karykatury.com.

Tekst ilustrują zdjęcia z Karykaturadkiem z trzech wybranych miejsc Polski, z naszych niedawnych podróży. Już szykujemy się do wyjazdów w lutym. A to miesiąc m.in. imprez walentynkowych czyli jednego z najpopularniejszych okresów roku, jeśli chodzi o eventy.

Atrakcje weselne Szklarska Poręba: (c) Karykatury.com