Karykaturadek – styczeń 2018

karykaturzysta Łódź karykatury atrakcja na event

Każdego miesiąca podsumowujemy nasze podróże po Polsce, ilustrując je zdjęciami Karykaturadka, maskotki Karykatury.com. Karykaturadek towarzyszy nam w wyjazdach, na których jako karykaturzyści eventowi, rysujemy karykatury na żywo, podczas różnego rodzaju imprez. Dziś podsumowanie stycznia 2018

Nasza trzyosobowa ekipa jednego dnia odwiedziła Tomaszów Mazowiecki i Opoczno. Dwa po-mikołajkowe eventy dla dużej firmy na pewno spodobały się dzieciakom. Nie tylko dlatego, bo zorganizowano je w czasie ferii, ale też dlatego, bo atrakcji była cała masa. Te eventy zapamiętają też ich rodzice, którzy tym chętniej tu przybyli, bo sobota jest dniem wolnym od pracy. Zdjęcie Karykaturadka zrobione tuż przy scenie, podczas występu gwiazdy sceny muzycznej, która wystąpiła wtedy na obu eventach, pokażemy przy innej okazji.

Dawno nie byliśmy w Bydgoszczy, więc szef Karykatury.com chętnie tu przyjechał. Zdjęcie pstryknął obok hotelu, w którym odbywała się wieczorna impreza firmowa (niestety nie było tyle czasu, aby pospacerować po centrum). Bawili się przedstawiciele firmy, którzy zjechali tu z całej Polski. Wśród atrakcji imprezy były m.in. kabaret, fotobudka, barman i oczywiście też karykaturzysta.

karykaturzysta Opoczno karykatury atrakcje na event

Zamek w Opocznie

Trzecie zdjęcie zrobiliśmy w Łodzi, na Piotrkowskiej. Obok choinki (na początku stycznia w wielu miejscach Polski choinki wciąż cieszą wzrok). A raczej obok kościoła Zesłania Ducha Świętego, tuż przy placu Wolności. Mieszkańcom Łodzi nie musimy wyjaśniać, gdzie to jest. Już raz w naszym comiesięcznym cyklu pokazaliśmy foto z eventu w Łodzi, jednak wtedy nie było nawet czasu zajrzeć na Piotrkowską.

Jak było do przewidzenia, styczeń był dla nas wyjątkowo spokojny. A już na pewno w porównaniu z grudniem, kiedy to uświetniliśmy aż 20 imprez firmowych w wielu miejscach kraju.

Chcesz zobaczyć na własne oczy Karykaturadka? Chcesz dowcipne, w błyskawicznym tempie narysowane karykatury? Organizujesz firmowy event, wesele lub inną imprezę? Zapraszamy do kontaktu.

karykaturzysta Bydgoszcz karykatury atrakcje na event

Karykaturadek przed eventem w Bydgoszczy

Atrakcje dla imprezy dla firm

Kilkukrotnie zdarzało się w Karykatury.com, że firmom eventowym musieliśmy odmówić. Komplet naszych karykaturzystów miał już zapewnioną pracę na konkretny wieczór czyli były umowy, z których musieliśmy się wywiązać. Na nic błagania i zachęta („Zapłacimy 2 razy więcej niż zwykle!”) Jesteśmy solidną firmą, mającą renomę i działającą na eventowym rynku od wielu lat. Do tego doskonale znamy rynek karykaturzystów eventowych (amatorów nie znamy i na event nikomu nie polecamy zatrudniania niesolidnych amatorów z dowolnej specjalności).

> Fragment niedawnego tekstu na naszym blogu. Tu cały tekst