Nasza eventowa mapa Polski – karykaturzyści Zakopane

Walentynki ciekawostki Karykaturzysta Zakopane karykatury karykaturzyści Zakopane

Karykaturzyści Zakopane i Podhale

W minionych kilkunastu latach karykaturzyści serwisu Karykatury.com wielokrotnie przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz, rysując karykatury na żywo podczas kilkuset imprez i tworząc kilkadziesiąt tysięcy karykatur. Rysowaliśmy w dużych miastach oraz w małych miejscowościach, we wszystkich regionach kraju. Hotele, dworki, pałace i inne miejsca. Ponieważ najważniejszy jest profesjonalizm czyli wypełnienie podpisanej umowy, nie dokumentowaliśmy naszych wyjazdów zdjęciami. Ale z naszych podróży artystycznych wiele zapamiętaliśmy. W cyklu „Nasza eventowa mapa Polski” wymieniamy, czasem też subiektywnie opisujemy miasta i miejsca, do których dotarliśmy. Dziś Zakopane i polskie góry, głównie Tatry.

Południe Polski, od Krakowa i Katowic w dół, również co jakiś czas odwiedzamy.

Zakopane

nie jest bardzo rozległe, można się przespacerować i nacieszyć wzrok widokami. Ostatnio nie przyjeżdżamy tu własnym samochodem, ale pociągiem lub autobusem. Rysowaliśmy w kilku hotelach w Zakopanem, także w tym najbardziej znanym – Hotel Mercure Kasprowy.

Wisła

Zdarzają się też imprezy w innych miejscach, nazwijmy je umownie: Tatry i Podhale. Swojego czasu dosyć często rysowaliśmy w Wiśle, najczęściej na imprezach (niekoniecznie jednodniowych) w wielkim Hotelu Gołębiewski (raz rysowaliśmy na basenie tego hotelu!). Ale na nocleg (poza jednym noclegu w Gołębiewskim) wybieramy tańsze oraz spokojniejsze miejsca położone w pobliżu, do których można przejść się na piechotę. Dlatego poznaliśmy kilka hoteli w Wiśle. Im bliżej stacji kolejowej – tym lepiej, bo rano, nawet wcześnie, jest odjazd pociągu do Warszawy. Do Wisły najczęściej trafiamy w zimie, więc mamy okazję podziwiać zaśnieżone okoliczne szczyty oraz grzęznąć w zaspach, jeśli akurat pada śnieg.

Nie tylko Zakopane i Wisła

Jakie miejsca w polskich górach odwiedziliśmy? Szczyrk: Hotel Klimczok, Ustroń: Centrum Sportowo-Rekreacyjne Zawodzie, Jantar – Gościniec Ryterski (Rytro) i jeszcze inne miejscowości na Podhalu, np. Szczawnica.

W następnym odcinku naszego cyklu napiszemy o Mazurach.

Karykatury na żywo karykaturzyści

Jeśli organizujesz imprezę, którą mógłby uatrakcyjnić szybko rysujący karykaturzysta (firmowy event, spotkanie integracyjne, szkolenie, kongres, itp.) – prosimy o kontakt. Chętnie przyjedziemy, aby dać radość uczestnikom spotkania, którzy wrócą do domów z wyjątkową pamiątką w postaci profesjonalnej karykatury wykonanej przez znanego karykaturzystę. Umowa, zaliczka, faktura vat.

Przeczytaj też:

Karykaturzysta w Zakopanem. Nie tylko Krupówki

 

Tekst i foto: (c) Karykatury.com
Na zdjęciu: Zakopane, góra Giewont