Karykaturadek – kwiecień 2017

karykaturzysta Toruń karykatury

Kolejny miesiąc i kolejne podróże po Polsce karykaturzystów z Karykatury.com. Na początku miesiąca odwiedziliśmy Toruń (foto z Karykaturadkiem na górze), rysując karykatury w centrum handlowym podczas promocji pewnej stacji telewizyjnej. Tego samego dnia trzeci karykaturzysta rysował w Warszawie.

Pod koniec miesiąca dwóch naszych karykaturzystów rysowało w ekskluzywnym hotelu w Polanicy-Zdroju (Sudety, przy granicy z Czechami – patrz foto na dole), trzeci na Mazurach. Rysowaliśmy też w Poznaniu, podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich na stoisku producenta lakierów do paznokci, więc powstawały głównie karykatury pań. Do tego impreza w Supraślu, obok Białegostoku (foto poniżej).

Supraśl karykaturzysta Białystok podlaskie karykatury

Karykaturadek – tym razem w Supraślu, blisko Białegostoku

W kwietniu pokonaliśmy spore odległości (samochody, pociągi, autobusy) aby dać radość kilkuset kolejnym osobom. I znów były to kolejne, ciekawe miejsca na mapie Polski.

Za miesiąc pokażemy zdjęcia naszej uśmiechniętej maskotki czyli Karykaturadka, w trzech kolejnych miejscach Polski. Organizatorzy imprez już na nas czekają, ale nie napiszemy jeszcze, gdzie się wybieramy! Przed nami kolejny, jak zwykle pracowity miesiąc.

Zobacz też: gdzie Karykaturadek był przed miesiącem

Jak osobiście poznać Karykaturadka?

Wystarczy zaprosić naszego karykaturzystę eventowego (jednego lub więcej) na firmową imprezę (np. jubileusz firmy, bal karnawałowy, konferencja, wyjazd integracyjny, targi, itp.). Karykaturzysta wszystkim zainteresowanym uczestnikom imprezy błyskawicznie wykona sympatyczne karykatury na żywo. Tu kontakt.

karykaturzysta Polanica-Zdrój karykatury

Nasi karykaturzyści rysowali karykatury także w Polanicy-Zdroju, niedaleko uwiecznionej tu Pijalni wód w Parku Zdrojowym

.
Wybrane wpisy z naszego bloga

Karykaturzysta na wesele. Poradnik
Zasada jest taka, że karykaturzysta przybywając na wesele, ma zagwarantowane honorarium. Osoba, która go zaprasza, płaci za jego wynajęcie. Konkretnie: za czas pracy (liczbę godzin rysowania), w sporadycznych przypadkach – za liczbę wykonanych karykatur.
>> Cały tekst

Atrakcje na piknik: karykaturzysta
Na karykaturzystów podczas pikniku niemal zawsze jest ogromne zapotrzebowanie – non stop, od początku do końca imprezy. Gdy chcesz mieć na pikniku tę super-atrakcję, lepiej oszczędź na niesprawdzonych atrakcjach, a postaw na świetnych zawodowych karykaturzystów eventowych, którzy narysują dużą liczbę uczestników pikniku. Aby było w sam raz i wielu uczestników pikniku miało szansę na karykaturę, na każdych 150-200. uczestników pikniku…
>> Cały tekst

Marketing bankowy i karykaturzysta
– Poszedłem do banku, a (niezależnie od sprawy którą tam miałem załatwić) wróciłem do domu z sympatyczną, niespodziewaną pamiątką. Dla klienta banku to miłe i na pewno zostanie przez niego pozytywnie zapamiętane. Dla banku – jedna z wielu okazji, aby dotrzeć z pozytywnym przekazem oraz z ofertą do klientów.
>> Cały tekst

Eventy. Artysta estradowy czy karykaturzysta?
Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy biznes eventów miał się dobrze, choć wciąż w Polsce raczkował, nie było karykaturzystów specjalizujących się w rysowaniu karykatur na eventach. Kandydatów na rysowanie szukano na rożne sposoby (powstawały dopiero pierwsze strony www takich artystów). Ale nawet obecnie nie jest lepiej i w wielu agencjach eventowych wciąż nie słyszano o tym, że na event można zaprosić karykaturzystę.
>> Cały tekst

Rocznica ślubu i urodziny – karykatury na żywo
Honorarium dla karykaturzysty liczone jest od ilości godzin, podczas których rysuje na imprezie (najczęściej 4 – to zależy od uzgodnień i liczby uczestników imprezy). Do tej kwoty dojdzie koszt dojazdu i noclegu – w zależności od odległości jaką musi przejechać na imprezę i pory dnia (zwykle to imprezy wieczorne, więc czasem potrzebny jest też nocleg). Chyba, że do domu ma blisko. Dodajmy przy okazji, że rysujemy w całej Polsce, więc jeśli termin mamy wolny i zaakceptujesz nasze standardowe stawki – wkrótce się spotkamy!
>> Cały tekst

Profesjonalny karykaturzysta czy miejscowy plastyk?
Część klientów decyduje się na zatrudnienie niedoświadczonego amatora o skromnym talencie, mozolnie rysującego ledwie kilka karykatur w godzinę tylko dlatego, bo… mieszka bliżej miejscowości, w której organizowana jest impreza. Dla decydentów niektórych firm miejsce zamieszkania karykaturzysty jest ważniejsze niż poziom artystyczny wykonywanych karykatur i liczby osób które mogą zostać narysowane.
>> Cały tekst