Karykaturzyści atrakcja na event

Profesjonalni karykaturzyści eventowi – atrakcja na event. Cała Polska

Karykatury.com – karykaturzyści, których znasz z prasy i TV

Jeśli przygotowujesz mniejszy lub większy (od 200 osób wzwyż) event i poszukujesz jednego lub więcej karykaturzystów eventowych, rysujących karykatury na żywo – świetnie trafiłeś. Taką atrakcję nasza firma zapewnia od lat.

karykatura Lech Wałęsa karykatury

Prezydent Lech Wałęsa też lubi karykatury

Doświadczeni karykaturzyści eventowi

W minionych kilkunastu latach nasi karykaturzyści uświetnili ponad 600 eventów. Stworzyliśmy na żywo kilkadziesiąt tysięcy karykatur, nie tylko w Polsce. Rysowaliśmy na balach biznesu w pałacach i najdroższych hotelach, ale też na małych imprezach firmowych. Znamy specyfikę wszelkich eventów. Konferencje, targi, imprezy integracyjne, akcje promocyjne, pikniki, Wigilie firmowe, i tak dalej.

Nasi karykaturzyści rysowali także na eventach z kilkoma tysiącami uczestników. Rysowaliśmy karykatury na żywo dla najbardziej wymagających klientów i najbardziej znanych podmiotów branży eventowej. Jesteśmy też zatrudniani bezpośrednio przez firmy. Ze swojego zadania wywiązujemy się tak, jak uzgodniono w podpisanej umowie, a czasem nawet lepiej.

karykaturzysta na wesele karykaturzyści

Najlepsi karykaturzyści, to atrakcje każdego eventu

Kim jesteśmy i dlaczego rysujemy tak szybko

Rysujemy karykatury na żywo na eventach, których organizatorom zależy, aby narysować jak najwięcej osób w jak najkrótszym czasie. Którzy chcą zapewnić uczestnikom eventu świetną zabawę i wyjątkową pamiątkę po imprezie. Nasi karykaturzyści mają ogromne doświadczenie, kulturę osobistą, wykonują swą pracę sumiennie. W dodatku ich twórczość i nazwiska są znane z polskich mediów (m.in. prasy). Ich karykatury były pokazywane na wystawach, zdobywali nagrody na konkursach, występują w programach telewizyjnych.

Nie współpracujemy z amatorami, przypadkowymi plastykami i tanimi karykaturzystami. Jeśli nie chcesz wpadki, nie lubisz pracy w stresie, cenisz współpracę z wielokrotnie sprawdzonymi profesjonalistami i akceptujesz nasze standardowe stawki – na pewno będziemy współpracować.

karykatury wesele przykłady karykaturzysta na wesele atrakcje weselne

Dowcipna karykatura, to miła pamiątka po evencie

Zapłać jak najmniej

Zawsze doradzamy klientom, aby wszystko przebiegło jak najlepiej, a kwota wydana na karykaturzystów była rozsądna. Dlaczego zatrudniać dużą liczbę karykaturzystów i wydawać większą kwotę niż to konieczne? Lepiej np. zatrudnić trzech szybko rysujących karykaturzystów eventowych niż 9. powoli rysujących, niedoświadczonych karykaturzystów. Taniej będzie zapłacić za przejazd i noclegi dla trzech fachowców niż dla 9 amatorów. Do tego honorarium za rysowanie trzech na pewno będzie mniejsze niż honorarium dziewięciu „tanich” karykaturzystów.

Chętnie doradzimy

Podobnych porad mamy więcej, więc jeśli jeszcze nie miałeś okazji z nami współpracować z nami – chętnie doradzimy aby wszystko przebiegło jak najlepiej. Zaproponujemy też rozwiązania, aby nasze karykatury od chwili wykonania pracowały na Twoją markę czyli dla Ciebie zarabiały.

My wiemy, że najlepsze firmy współpracują z najlepszymi karykaturzystami.

Inne oferty

* Jeśli masz inne pomysły związane z zatrudnieniem profesjonalnych karykaturzystów i rysowników – doradzimy.
* Jeśli poszukujesz dodatkowej, wyjątkowej atrakcji eventu nie związanej z karykaturami na żywo – zaproponujemy coś, o czym jeszcze nie słyszałeś. Co to będzie – zależy od specyfiki eventu, miejsca, liczby uczestników i tego kim są uczestnicy.

targi atrakcje karykaturzysta

Szybkie formalności i mniej zmartwień

Wszystkie rozmowy i uzgodnienia aż po podpisanie umowy z nami zajmie ci 1 do 2 godzin (nawet krócej, jeśli jesteś zdecydowany). Jedną umową załatwiasz komplet karykaturzystów na twój event, wszystkie sprawy uzgadniasz z jedną osobą. Nie z pośrednikiem, lecz bezpośrednio z jednym z karykaturzystów. O logistykę (przejazdy, noclegi) dbamy my, chyba że uzgodniono inaczej.

Terminy

Pamiętaj, że zawsze część terminów mamy zarezerwowanych, nawet ze sporym wyprzedzeniem. O możliwości zatrudnienia profesjonalnych karykaturzystów eventowych postaraj się pomyśleć możliwie wcześnie.

KONTAKT
O wielu sprawach związanych z działalnością karykaturzystów eventowych piszemy na bieżąco na naszym blogu

karykaturzysta Gdańsk Amberexpo kongres targi atrakcje karykatury

Szczepan Sadurski

Powyższy tekst napisał Szczepan Sadurski – znany z mediów rysownik prasowy i karykaturzysta, szef Karykatury.com. Autor ponad 50.000 karykatur portretowych, w Nowym Jorku okrzyknięty „jednym z najszybszych karykaturzystów świata”. Jego rysunki od lat oglądasz w ogólnopolskiej prasie i nie tylko.

Osoby które tu były, szukały również: atrakcje na eventy firmowe, karykaturzyści warszawa, atrakcja na event, atrakcje na imprezy dla firm, atrakcje na spotkanie firmowe, pomysł na imprezę integracyjną.

karykaturadek podróże karykatury Polska karykaturzysta

Na mapce zaznaczono część miejsc, w których rysowaliśmy karykatury w ostatnim roku.