Karykaturzyści atrakcja na event

Karykatury.com – karykaturzyści, których znasz z prasy i TV

Jeśli przygotowujesz większy event (od 200 osób wzwyż) i poszukujesz więcej niż jednego karykaturzystę eventowego, rysującego karykatury na żywo – informujemy, że taką atrakcję nasza firma zapewnia od lat.

karykatury karykatura karykaturzysta

Doświadczenie

W minionych kilkunastu latach zrealizowaliśmy ponad 500 imprez. Stworzyliśmy na żywo kilkadziesiąt tysięcy karykatur. Rysowaliśmy na balach biznesu w pałacach i najdroższych hotelach, ale też na małych imprezach firmowych.

Nasi karykaturzyści rysowali nawet na eventach z kilkoma tysiącami uczestników. Rysowaliśmy karykatury na żywo dla najbardziej wymagających klientów i najbardziej znanych podmiotów branży eventowej. Jesteśmy też zatrudniani bezpośrednio przez firmy. Ze swojego zadania zawsze wywiązywaliśmy się tak jak uzgodniono w podpisanej umowie, a czasem nawet lepiej.

Kim jesteśmy i dlaczego rysujemy tak szybko

Rysujemy karykatury na żywo na eventach, których organizatorom zależy aby narysować jak najwięcej osób w jak najkrótszym czasie. Którzy chcą zaprosić szybko rysujących karykaturzystów eventowych. Którzy mają ogromne doświadczenie, kulturę osobistą, wykonują swą pracę sumiennie, do tego ich twórczość i nazwiska są znane z polskich mediów (m.in. prasy). Ich karykatury były pokazywane na wystawach, zdobywali nagrody na konkursach. Zatem artyści nieprzypadkowi.

Nie współpracujemy z amatorami, tanimi karykaturzystami i nieznanymi w branży autorami karykatur. Jeśli nie chcesz wpadki, nie lubisz pracy w stresie, cenisz luksus współpracy z profesjonalistami i akceptujesz nasze standardowe stawki – na pewno będziemy współpracować.

Karykatury na żywo karykaturzyści

Zapłać jak najmniej

Zawsze doradzamy klientom, aby wszystko przebiegło jak najlepiej, a kwota wydana na karykaturzystów była rozsądna. Dlaczego zatrudniać dużą liczbę karykaturzystów i wydawać większą kwotę niż to konieczne? Lepiej np. zatrudnić trzech szybko rysujących karykaturzystów eventowych niż 8-9 powoli rysujących, niedoświadczonych karykaturzystów. Taniej będzie zapłacić za przejazd i noclegi dla trzech fachowców niż dla 9 amatorów, do tego honorarium za rysowanie trzech na pewno będzie mniejsze niż honorarium dziewięciu „tanich” karykaturzystów.

Chętnie doradzimy

Podobnych porad mamy więcej, więc jeśli jeszcze nie miałeś okazji współpracować z nami – chętnie doradzimy aby wszystko przebiegło lepiej niż początkowo Ci się wydawało. Zaproponujemy też rozwiązania, aby nasze karykatury od chwili wykonania pracowały na Twoją markę czyli dla Ciebie zarabiały, aby szybko nie uległy zniszczeniu, itd.

Inne oferty

* Jeśli masz inne pomysły związane z zatrudnieniem profesjonalnych karykaturzystów i rysowników prasowych – doradzimy.
* Jeśli poszukujesz dodatkowej, wyjątkowej atrakcji eventu nie związanej z karykaturami na żywo – zaproponujemy coś, o czym jeszcze nie słyszałeś. Co to będzie – zależy od specyfiki eventu, miejsca, liczby uczestników i tego kim są uczestnicy.

targi atrakcje karykaturzysta

Szybkie formalności i mniej zmartwień

Wszystkie rozmowy i uzgodnienia aż po podpisanie umowy z nami zajmie ci 1 do 2 godzin (nawet krócej, jeśli jesteś zdecydowany). Jedną umową załatwiasz komplet karykaturzystów na twój event, wszystkie sprawy uzgadniasz z jedną osobą. Nie z pośrednikiem, lecz bezpośrednio z jednym z karykaturzystów. O logistykę (przejazdy, noclegi) dbamy my, chyba że uzgodniono inaczej.

Terminy

Pamiętaj, że zawsze część terminów mamy zarezerwowanych, nawet ze sporym wyprzedzeniem. O możliwości zatrudnienia profesjonalnych karykaturzystów eventowych postaraj się pomyśleć możliwie wcześnie.

KONTAKT
O wielu sprawach związanych z działalnością karykaturzystów eventowych piszemy na bieżąco na naszym blogu
Powyższy tekst napisał Szczepan Sadurski – znany z mediów rysownik prasowy i karykaturzysta. Autor 40.000 karykatur portretowych, w Nowym Jorku okrzyknięty „jednym z najszybszych karykaturzystów świata”.

karykaturadek podróże karykatury Polska karykaturzysta

Na mapce zaznaczono część miejsc, w których rysowaliśmy karykatury w ostatnim roku.

Osoby które tu były, szukały również: atrakcje na eventy firmowe, karykaturzyści warszawa, atrakcja na event, atrakcje na imprezy dla firm, atrakcje na spotkanie firmowe, pomysł na imprezę integracyjną.