Nasza eventowa mapa Polski: Olsztyn i Mazury

karykaturzysta Olsztyn karykatury

W minionych kilkunastu latach karykaturzyści serwisu Karykatury.com wielokrotnie przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz, rysując karykatury na żywo podczas kilkuset imprez i tworząc kilkadziesiąt tysięcy karykatur. Rysowaliśmy w dużych miastach oraz w małych miejscowościach, we wszystkich regionach kraju. Hotele, dworki, pałace i inne miejsca. Ponieważ najważniejszy jest profesjonalizm czyli wypełnienie podpisanej umowy, nie dokumentowaliśmy naszych wyjazdów zdjęciami. Ale z naszych podróży artystycznych wiele zapamiętaliśmy. W cyklu „Nasza eventowa mapa Polski” wymieniamy, czasem też subiektywnie opisujemy miasta i miejsca, do których dotarliśmy. Dziś Mazury czyli województwo warmińsko-mazurskie.

Mazury, to jeden z kilku

najczęstszych kierunków naszych zawodowych wypadów. Rysowaliśmy tu w różnych mniej lub bardziej znanych miejscach i miejscowościach. Ponieważ niemal zawsze są to imprezy wieczorne oraz dojeżdżamy tu swoim samochodem, wynajmujemy niedrogie hotele jak najbliżej miejsc, w których rysujemy. Na przykład rysowaliśmy na odrestaurowanym nie tak dawno krzyżackim zamku w mieście Ryn (kto jest tu pierwszy raz, jest zaskoczony wielkimi drzwiami, otwierającymi się… na fotokomórkę). Rysowaliśmy w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, w Bartoszycach (Hotel Bartis). Byliśmy w Iławie, Szczytnie, Kętrzynie, Działdowie i nie tylko. Oczywiście także w stolicy województwa, Olsztynie.

Polecamy: karykatury Olsztyn. W kolejnym, ostatnim odcinku naszego cyklu: Śląsk i inne miejsca kraju.

Karykatury na żywo karykaturzyści

Jeśli organizujesz imprezę, którą mógłby uatrakcyjnić szybko bardzo rysujący karykaturzysta eventowy (firmowy event, wyjazd integracyjny, szkolenie, kongres, itp.) – prosimy o kontakt. Chętnie przyjedziemy, aby dać radość uczestnikom spotkania, do tego wrócą do domów z wyjątkową pamiątką w postaci profesjonalnej karykatury wykonanej przez znanego karykaturzystę. Umowa, zaliczka, faktura vat.

Tekst i foto: (c) karykatury.com –
Na zdjęciu: zamek w Nidzicy

Osoby które tu były, szukały także: karykaturzysta Olsztyn, karykatury Olsztyn, rysowanie karykatur olsztyn, wyjazdy integracyjne mazury, imprezy firmowe mazury, szkolenia mazury, imprezy firmowe olsztyn, imprezy firmowe atrakcje. 

karykaturzysta Olsztyn karykatury na żywo

Karykaturadek, nasza maskotka przed zamkiem w Olsztynie, gdzie niedawno w jednym z hoteli rysowaliśmy karykatury na żywo