Karykaturadek listopad 2019

karykaturzysta Nowy Sącz karykatury

Narysowany kiedyś klaun imieniem Karykaturadek od dawna towarzyszy karykaturzystom z Karykatury.com w ich podróżach. Jest z nami w miejscach, gdzie jesteśmy zapraszani na eventy, podczas których uświetniamy mniej lub bardziej poważne uroczystości. Dziś podsumowujemy listopad 2019

Listopad to miesiąc, w którym wcześniej robi się ciemno, już około godziny 16-ej. Tym bardziej, że przesunęliśmy zegary do przodu. To oznacza, że gdy docieramy na wieczorne imprezy, jest już ciemno. Do tego coraz częściej jest  około zera stopni Celsjusza, więc i zdjęcia nie wychodzą najlepiej. A Karykaturadek lubi, gdy jest widno i gdy nie jest zimno!

W listopadzie uświetniliśmy kilka imprez w Warszawie. Była wieczorna impreza międzynarodowej firmy na stadionie Legii. Impreza podsumowująca kolejny rok działalności, w dodatku przedświąteczna z choinką, choć to koniec listopada. Rysowaliśmy także w hotelu Hilton, gdzie odbywała się międzynarodowa konferencja. Organizowała ją duża firma eventowa z Anglii. Ponieważ chodziło o błyskawicznie rysującego, doświadczonego karykaturzystę polskiego, nie dziwimy się, że współpracę zaproponowano właśnie Karykatury.com. Szef Karykatury.com uświetnił też imprezę urodzinową znanego jubilata, odbywającą się w znanej instytucji. Była też impreza pod Warszawą – towarzystwo międzynarodowe (więc można było z karykaturzystą pożartować po angielsku), choć firma spoza Polski, lecz działająca w dużej mierze w naszym kraju.

karykaturzysta Kazimierz Dolny karykatury

Słynna kamienica na rynku w Kazimierzu Dolnym i Karykaturadek

Dwukrotnie, w kolejnych tygodniach listopada, odwiedziliśmy Nowy Sącz. W dobrym hotelu zorganizowano tu dwie wyjątkowe imprezy andrzejkowe z tańcami, bufetem i szybkim karykaturzystą eventowym. Byliśmy też po raz nie wiadomo który we Wrocławiu.

Jak pisaliśmy na wstępie, nie prezentujemy dziś zdjęć „nocnych”. Na górze Karykaturadek przed ratuszem w Nowym Sączu, gdzie trafiliśmy już rano, po imprezie. Ten tekst ilustruje też foto z Kazimierza Dolnego z imprezy sprzed kilku miesięcy, który znów odwiedzimy na początku grudnia.

Przed nami jak zwykle wyjątkowo pracowity grudzień. To okres Wigilii firmowych. Kilka razy odwiedzimy Poznań, będziemy rysować w Warszawie, Ostrołęce i nie tylko. W dodatku znów nie odpoczywamy w święta i w Sylwestra. Szykujemy się do wyjazdów w styczniu, mamy już zajęte Walentynki (to mocno obstawiane coroczne święto, więc przewidujący organizatorzy organizują atrakcje z odpowiednim wyprzedzeniem). Wkrótce na naszym blogu kolejne ciekawostki z działalności najlepszych karykaturzystów eventowych w Polsce.

Tekst: (c) Karykatury.com

Ciekawostki o różnych miastach
> Ciechocinek
> Karpacz
> Biała Podlaska
> Bydgoszcz