Karykatury Donalda Trumpa

Donald Trump karykatury

Turecki e-magazyn satyryczny Fenamizah opublikował w Internecie piąte, specjalne wydanie. Jego tematem jest Donald Trump. W numerze znaleźć można 130 karykatur przedstawiających niedawno wybranego prezydenta USA. Ich autorami jest 63. karykaturzystów z wielu krajów, od Europy po Chiny, Brazylię i Kubę. Wśród autorów karykatur jest jeden karykaturzysta z Polski, Szczepan Sadurski, szef Karykatury.com.

Na ilustracji: fragment tytułowej strony

 

Inne, wybrane wpisy z naszego bloga

Karykaturzysta – główna atrakcja wieczoru

Różnego rodzaju mniejsze eventy, niekoniecznie organizowane są przez firmy eventowe. Często organizują je firmy dla siebie – dla swoich pracowników, dla kontrahentów. To one decydują o wszystkim, a wybór konkretnego karykaturzysty jako atrakcji wieczoru, w większości jest świadomy i nieprzypadkowy. Firma nie zatrudnia więc amatora tylko dlatego, bo był powiedzmy 200 złotych tańszy od dobrej klasy karykaturzysty eventowego.
>> Cały tekst

Pomysł na imprezy integracyjne

Miejsce w Polsce nie ma dla nas znaczenia. Może to być Warszawa, województwo mazowieckie lub dowolne miejsce Polski. Warto dołożyć co nieco na dojazd i nocleg, aby mieć świadomość zatrudnienia świetnego karykaturzysty eventowego. Po to, aby spotkanie integracyjne było jak najbardziej udane, a stworzone karykatury były wyjątkową pamiątką. Najczęściej wpasowujemy się w już istniejący scenariusz i pomysł imprezy integracyjnej.
>> Cały tekst

Atrakcje na jubileusz firmy – na przykład  karykaturzysta

Zatrudniają nas firmy eventowe czyli firmy, które organizacją takich uroczystości zajmują się od A do Z, ale także bezpośrednio firmy organizujące spotkania dla swoich pracowników lub kooperantów. Wiele firm nie ma świadomości, że możliwe jest zatrudnienie karykaturzystów eventowych. Jeśli już ktoś wpadnie na ten pomysł oraz bierze pod uwagę ewentualność zatrudnienia karykaturzysty – nie wie, czy to atrakcja która spodoba się  uczestnikom eventu.
>> Cały tekst

Karykatury w Centrum Handlowym

Nieduży, ale atrakcyjny dla klientów event, niekoniecznie zorganizowany z okazji wyjątkowego święta w kalendarzu, można zorganizować w oparciu o uznanego artystę i bynajmniej nie będzie to duża kwota, jak na taką atrakcję. Tymczasem firmy eventowe organizujące w centrach handlowych często robią eventy z jak największą liczbą tanich wykonawców. A może faktycznie osoby odwiedzający galerie handlowe tego właśnie oczekują – dużo jakichkolwiek atrakcji, na marnym poziomie?
>> Cały tekst

karykatura na prezent karykatury na zamówienie

Zobacz też:
> Dowcipy o Amerykanach
> 70 ciekawostek o USA