Janusz, Grażyna, Seba i karykaturzysta na wesele

Janusz Grażyna Seba karykaturzysta na wesele

Każdy lubi karykatury, także Janusz i jego rodzina. Coraz więcej osób zaprasza też na wesele karykaturzystów, aby rysowali gości wesela. Dlatego nasz karykaturzysta ma swoje (i nie tylko swoje) spostrzeżenia a propos Januszów karykatury na weselu (i nie tylko na weselu). Oto one:

1. Janusz zna się na sztuce
Każda koślawie narysowana podobizna twarzy podoba się Januszowi. Wie co to profesjonalna karykatura, bo w szkole 2 razy rysował karykaturę nauczyciela matmy.

2. Janusz wie wszystko o karykaturze
Janusz sądzi, że polscy karykaturzyści występują wyłącznie w Zakopanem. Bo dwa razy był na Krupówkach i dwa razy byli.

3. Janusz jest łatwowierny
Janusz cieszy się, gdy spotka na Allegro ofertę rysowania karykatur na weselu za złotówkę. Dlatego uważa, że zatrudnienie dziesięciu karykaturzystów na weselu jego syna Seby, to zajebisty pomysł.

4. Janusz jest sprytny
W ciągu kilku minut Janusz chcący zatrudnić karykaturzystę na wesele, wysyła karykaturzyście kilka e-maili o identycznej treści. Dzięki temu jest większa szansa, że na choć jeden karykaturzysta mu odpowie.

5. Janusz – superstar
Janusz nie podpisuje się pod swoim e-mailem. Karykaturzysta na pewno domyśli się, że napisał do niego Janusz.

6. Janusz jest patriotą lokalnym
Najważniejszym powodem wyboru karykaturzysty na wesele jest fakt, że karykaturzysta mieszka jak najbliżej. I kupuje dresy w tym samym mini-markecie. Nieważne czy karykaturzysta umie rysować i ile bierze za wesele – Janusz chce swojaka.

7. Janusz ma rodzinę
Na każdym weselu jest jakiś mały Seba, który chce, żeby hurtowo rysować jego karykatury. Dlatego wyrywa co chwilę kogoś z rodziny i ciągnie go do karykaturzysty. Będzie mieć wspólną karykaturę z każdym członkiem bliższej i dalszej rodziny, aż w końcu ktoś da mu klapa w dupę. Dzięki sprytnemu Sebie wielu chętnych nie zostanie narysowanych albo Janusz będzie musiał zapłacić karykaturzyście za dodatkową godzinę.

karykatury wesele atrakcja weselna karykatury na żywo karykatura

Dobry karykaturzysta na wesele = dobry pomysł

8. Janusz zna się na modzie
Janusz po kilku głębszych nie zauważa, że kolor dresu Seby nie pasuje do sukni ślubnej jego wybranki. Ale ze wstrętem zwraca uwagę karykaturzyście, że do czarnych spodni założył ciemnobrązowe skarpetki.

9. Grażyna – urodzona modelka
Żona Janusza zamiast pozować, rozgląda się wokół i wierci się jakby miała hemoroidy, a po 15 sekundach pyta karykaturzystę: – Już pan skończył?

10. Grażyna – flirciara
Grażyna odwracając wzrok i rumieniąc się, wstydliwie pyta karykaturzystę: – Czy ma pan GUMKĘ?

11. Janusz jest dowcipny
Janusz głaszcze się po swojej łysinie i z uśmiechem pyta karykaturzystę: – Czy ma pan łysą kredkę?

12. Janusz oszczędza czas
Janusz zanim usiądzie przed karykaturzystą, pyta: – Ile to będzie trwało? Po otrzymaniu odpowiedzi, że maksymalnie 2 minuty, tłumaczy się: – Szkoda, nie mam tyle czasu.

13. Janusz jest troskliwy
Janusz pyta karykaturzystę, czy po kilku godzinach rysowania nie boli go ręka i może chciałby zrobić sobie przerwę. Nie czekając na odpowiedź, siada i zaczyna pozować.

Powyższy tekst nie powstał po to, aby kogokolwiek obrażać lub zniechęcać do zapraszania artysty z Karykatury.com na wesele. Ma pełnić walory edukacyjne. Bo pomimo naszych wielu porad, wciąż wiele osób popełnia elementarne błędy związane z dobrą decyzją o zaproszeniu karykaturzysty na wesele. A potem, na weselu…

Tekst: (c) Karykatury.com