5 najgorszych sposobów na zdobycie dziewczyny

jak zdobyć dziewczynę

W dobie Tindera w naszym życiu nie ma miejsca na autentyczny romans. Ludzie rzadko spotykają się w realnym świecie, preferując wpisywanie płaskich żartów z bezdusznymi symbolami.

A co mają zrobić ci, którzy zdecydują się iść pod prąd i zdobyć dziewczynę, którą lubią w staroświecki sposób, aby wyróżnić się na tle szarej masy innych zalotników? Tego nie wiemy. Ale napiszemy czego nie powinieneś robić, aby zrobić dobre wrażenie na potencjalnej ukochanej.

Metoda 1 – Serenada pod oknem

Ta metoda była doskonała na podryw kilka wieków temu, ale dziś rzadko która dziewczyna odbierze ją pozytywnie. Sąsiedzi raczej nie będą zadowoleni z dźwięku muzyki za oknem, gdy będą kłaść dziecko do łóżka lub odpoczywać po ciężkim dniu pracy.

Jeśli chcesz jej zaimponować muzyką – wyślij jej ulubioną piosenkę i zobacz, jak zareaguje.

Sposób 2 – Karykatura

Jeśli umiesz rysować i chcesz podbić serce wybranki, postaw na klasyczne portrety. Karykatura jest humorystycznym przedstawieniem czegoś, a każdy ma inne poczucie humoru.

Oczywiście, rysując jej twarz z komicznymi uwagami, możesz trafić do serca, jednak taki wynik jest mało prawdopodobny. Lepiej jest grać bezpiecznie i kupić dziewczynie kawę, nawet jeśli ta metoda nie od razu ujawni cię jako kreatywną osobę.

Metoda 3 – Parkour, breakdance

Wszelkie próby popisania się doskonałą formą fizyczną prawdopodobnie spowodują raczej odrzucenie Twojej persony, niż zwrócenie na nią uwagi. Nikt nie lubi pychy, więc lepiej ukryć bicepsy pod koszulką.

Nieszczęśliwy upadek podczas skakania z jednego płotu na drugi, to zbyt wysoka cena za zdobycie serca damy.

Metoda 4 – Blackjack i inne gry hazardowe

Chcesz pokazać, jakie masz szczęście? Kup M&M’s i spróbuj znaleźć draskę z dwoma orzeszkami. Nie rozkładaj przed nieznajomą dziewczyną kart, pokazując jednocześnie, jak szybko umiesz tasować talię.

Jest mało prawdopodobne, że dziewczyna będzie zachwycona kimś, kto lubi hazard i spędza dużo czasu na twinspin.pl, próbując znaleźć nowy bonus bez depozytu. Jeśli to robisz, lepiej rób to samemu, w wolnym czasie od romansów.

Metoda 5 – Beatbox

Jeśli uważasz, że możesz zdobyć dziewczynę wykonując mocne bity ustami, to lepiej poświęć cały swój wolny czas na ćwiczenie muzyki, a nie na randki. Nikt nie lubi beatboxu na żywo, również ze względu na ilość chlapania z odległości metra!

1081 / zawsz