Nasze karykatury podczas Dell Technologies Forum

EXPO Warszawa Prądzyńskiego targi DELL

11 września w Warszawie (EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego) odbyło się Dell Technologies Forum 2018

– Czwarta rewolucja przemysłowa zmienia podejście do biznesu oraz funkcjonowanie przedsiębiorstw. Nowe technologie, takie jak Data analytics czy sztuczna inteligencja, w ciągu najbliższej dekady zmienią nasze codzienne życie, styl pracy i prowadzenia firmy – powiedział osobom zaproszonym Michael Dell – szef korporacji będącej jedną z wiodących firm technologicznych świata.

Michael Dell, który w 1984 roku założył firmę produkującą komputery osobiste, znane na świecie pod marką Dell. Obecnie Dell z siedzibą w Teksasie, zatrudnia ponad 100 tysięcy osób w wielu krajach.

EXPO Warszawa Prądzyńskiego targi DELL

Karykaturadek, maskotka Karykatury.com przed budynkiem EXPO XXI

Spieszymy donieść, że podczas Forum karykatury na żywo rysowało siedmiu doborowych karykaturzystów z Karykatury.com. Artystów bardzo doświadczonych (średnia wieku sporo ponad 50 lat), znanych (nie tylko) z publikacji w prasie. Większość z nich specjalnie przyjechała tego dnia do Warszawy z różnych zakątków Polski, aby swoim talentem wesprzeć organizatorów i dać uśmiech uczestnikom.

Sześciu karykaturzystów w sześciu salach, w których specjaliści z branży IT przekazywali słuchaczom ciekawe informacje, siódmy na stoisku jednego z partnerów Forum. Tworzyliśmy karykatury uczestników Forum, a wszyscy prelegenci otrzymali swoje oprawione w ramkę karykatury, tworzone na żywo, w trakcie ich wystąpień.

Karykatury.com, jedyna firma świadcząca w Polsce tego typu usługi, dziękuje organizatorom za zaufanie.

Tekst: (c) Szczepan Sadurski / karykatury.com