Nasza eventowa mapa Polski: Szczecin

karykaturzysta Szczecin karykatury

W minionych kilkunastu latach karykaturzyści serwisu Karykatury.com wielokrotnie przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz, rysując karykatury na żywo podczas kilkuset imprez i tworząc kilkadziesiąt tysięcy karykatur. Rysowaliśmy w dużych miastach oraz w małych miejscowościach, we wszystkich regionach kraju. Hotele, dworki, pałace i inne miejsca. Ponieważ najważniejszy jest profesjonalizm czyli wypełnienie podpisanej umowy, nie dokumentowaliśmy naszych wyjazdów zdjęciami. Ale z naszych podróży artystycznych wiele zapamiętaliśmy. W cyklu „Nasza eventowa mapa Polski” wymieniamy, czasem też subiektywnie opisujemy miasta i miejsca, do których dotarliśmy. Dziś Szczecin.

Atrakcje na eventy Szczecin

Szczecin dla mieszkańców Warszawy i Polski wschodniej, to niemal koniec świata. Kilkaset kilometrów (tylko raz odważyliśmy się pojechać swoim samochodem), więc czas dojazdu długi, a koszta dojazdu też spore. Z Warszawy taniej jest wybrać się tu pociągiem, a na miejscu korzystać z taksówek lub komunikacji miejskiej. Dlatego dosyć często firmy pytające nas o karykaturzystów potrzebnych na imprezach w Szczecinie i okolicach, najprawdopodobniej z powodu dodatkowych kosztów dojazdu oraz noclegu, często rezygnowały i szukały u kogoś innego. Ale mamy też jednego karykaturzystę mieszkającego bliżej, więc w tym przypadku koszt dojazdu jest mniejszy.

Tym niemniej, w ostatnim czasie coraz częściej bywamy w Szczecinie i to nawet w dwójkę lub trójkę karykaturzystów. Rysowaliśmy tu w kilku miejscach, m.in. w hali Azoty Arena, w otwartej  w 2014 r. Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza, uznanej za jeden z najładniejszych architektonicznie budynków w Polsce. To miejsce eleganckie, a impreza była na najwyższym poziomie, także kulinarnym, bo dania serwował znanych z telewizji, jeden z najpopularniejszych mistrzów sztuki kulinarnej.

W Szczecinie odwiedziliśmy Hotel Radisson, Hotel Silver, Centrum Handlowe Stara Cegielnia i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Rysowaliśmy też karykatury w Szczecinku i Wałczu.

W następnym odcinku naszego cyklu: Łódź i Gdańsk.

Karykatury na żywo karykaturzyści

Jeśli organizujesz imprezę

którą mógłby uatrakcyjnić szybko rysujący karykaturzysta (firmowy event, spotkanie integracyjne, szkolenie, kongres, itp.) – prosimy o kontakt.
Chętnie przyjedziemy, aby dać radość uczestnikom spotkania, którzy wrócą do domów z wyjątkową pamiątką w postaci profesjonalnej karykatury wykonanej przez znanego karykaturzystę. Umowa, zaliczka, faktura vat.

Tekst i foto: (c) karykatury.com
Na zdjęciu: Szczecin

Osoby które tu były, szukały także: karykaturzysta Szczecin, atrakcje eventy szczecin, eventy firmowe szczecin, szczecin karykatury, karykatury szczecin, eventy firmowe szczecin.