Nasza eventowa mapa Polski: Szczecin

karykaturzysta Szczecin karykatury

W minionych kilkunastu latach karykaturzyści serwisu Karykatury.com wielokrotnie przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz, rysując karykatury na żywo podczas kilkuset imprez i tworząc kilkadziesiąt tysięcy karykatur. Rysowaliśmy w dużych miastach oraz w małych miejscowościach, we wszystkich regionach kraju. Hotele, dworki, pałace i inne miejsca. Ponieważ najważniejszy jest profesjonalizm czyli wypełnienie podpisanej umowy, nie dokumentowaliśmy naszych wyjazdów zdjęciami. Ale z naszych podróży artystycznych wiele zapamiętaliśmy. W cyklu „Nasza eventowa mapa Polski” wymieniamy, czasem też subiektywnie opisujemy miasta i miejsca, do których dotarliśmy. Dziś Szczecin.

Atrakcje na eventy Szczecin

Szczecin dla mieszkańców Warszawy i Polski wschodniej, to niemal koniec świata. Kilkaset kilometrów (tylko raz odważyliśmy się pojechać swoim samochodem), więc czas dojazdu długi, a koszta dojazdu też spore. Z Warszawy taniej jest wybrać się tu pociągiem, a na miejscu korzystać z taksówek lub komunikacji miejskiej. Dlatego dosyć często firmy pytające nas o karykaturzystów potrzebnych na imprezach w Szczecinie i okolicach, najprawdopodobniej z powodu dodatkowych kosztów dojazdu oraz noclegu, często rezygnowały i szukały u kogoś innego. Ale mamy też jednego karykaturzystę mieszkającego bliżej, więc w tym przypadku koszt dojazdu jest mniejszy.

Tym niemniej, w ostatnim czasie coraz częściej bywamy w Szczecinie i to nawet w dwójkę lub trójkę karykaturzystów. Rysowaliśmy tu w kilku miejscach, m.in. w hali Azoty Arena, w otwartej  w 2014 r. Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza, uznanej za jeden z najładniejszych architektonicznie budynków w Polsce. To miejsce eleganckie, a impreza była na najwyższym poziomie, także kulinarnym, bo dania serwował znanych z telewizji, jeden z najpopularniejszych mistrzów sztuki kulinarnej.

W Szczecinie odwiedziliśmy Hotel Radisson, Hotel Silver, Centrum Handlowe Stara Cegielnia i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Rysowaliśmy też karykatury w Szczecinku i Wałczu.

W następnym odcinku naszego cyklu: Łódź i Gdańsk.

Karykatury na żywo karykaturzyści

Jeśli organizujesz imprezę

którą mógłby uatrakcyjnić szybko rysujący karykaturzysta (firmowy event, spotkanie integracyjne, szkolenie, kongres, itp.) – prosimy o kontakt.
Chętnie przyjedziemy, aby dać radość uczestnikom spotkania, którzy wrócą do domów z wyjątkową pamiątką w postaci profesjonalnej karykatury wykonanej przez znanego karykaturzystę. Umowa, zaliczka, faktura vat.

Tekst i foto: (c) karykatury.com
Na zdjęciu: Szczecin

Osoby które tu były, szukały także: karykaturzysta Szczecin, atrakcje eventy szczecin, eventy firmowe szczecin, szczecin karykatury, karykatury szczecin, eventy firmowe szczecin.

atrakcje na eventy firmowe

Karykaturzysta na wesele. Poradnik
Zasada jest taka, że karykaturzysta przybywając na wesele, ma zagwarantowane honorarium. Osoba, która go zaprasza, płaci za jego wynajęcie. Konkretnie: za czas pracy (liczbę godzin rysowania), w sporadycznych przypadkach – za liczbę wykonanych karykatur.
>> Cały tekst

Atrakcje na piknik: karykaturzysta
Na karykaturzystów podczas pikniku niemal zawsze jest ogromne zapotrzebowanie – non stop, od początku do końca imprezy. Gdy chcesz mieć na pikniku tę super-atrakcję, lepiej oszczędź na niesprawdzonych atrakcjach, a postaw na świetnych zawodowych karykaturzystów eventowych, którzy narysują dużą liczbę uczestników pikniku. Aby było w sam raz i wielu uczestników pikniku miało szansę na karykaturę, na każdych 150-200. uczestników pikniku…
>> Cały tekst

Eventy. Artysta estradowy czy karykaturzysta?
Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy biznes eventów miał się dobrze, choć wciąż w Polsce raczkował, nie było karykaturzystów specjalizujących się w rysowaniu karykatur na eventach. Kandydatów na rysowanie szukano na rożne sposoby (powstawały dopiero pierwsze strony www takich artystów). Ale nawet obecnie nie jest lepiej i w wielu agencjach eventowych wciąż nie słyszano o tym, że na event można zaprosić karykaturzystę.
>> Cały tekst

Rocznica ślubu i urodziny – karykatury na żywo
Honorarium dla karykaturzysty liczone jest od ilości godzin, podczas których rysuje na imprezie (najczęściej 4 – to zależy od uzgodnień i liczby uczestników imprezy). Do tej kwoty dojdzie koszt dojazdu i noclegu – w zależności od odległości jaką musi przejechać na imprezę i pory dnia (zwykle to imprezy wieczorne, więc czasem potrzebny jest też nocleg). Chyba, że do domu ma blisko. Dodajmy przy okazji, że rysujemy w całej Polsce, więc jeśli termin mamy wolny i zaakceptujesz nasze standardowe stawki – wkrótce się spotkamy!
>> Cały tekst

Marketing bankowy i karykaturzysta
– Poszedłem do banku, a (niezależnie od sprawy którą tam miałem załatwić) wróciłem do domu z sympatyczną, niespodziewaną pamiątką. Dla klienta banku to miłe i na pewno zostanie przez niego pozytywnie zapamiętane. Dla banku – jedna z wielu okazji, aby dotrzeć z pozytywnym przekazem oraz z ofertą do klientów.
>> Cały tekst

Profesjonalny karykaturzysta czy miejscowy plastyk?
Część klientów decyduje się na zatrudnienie niedoświadczonego amatora o skromnym talencie, mozolnie rysującego ledwie kilka karykatur w godzinę tylko dlatego, bo… mieszka bliżej miejscowości, w której organizowana jest impreza. Dla decydentów niektórych firm miejsce zamieszkania karykaturzysty jest ważniejsze niż poziom artystyczny wykonywanych karykatur i liczby osób które mogą zostać narysowane.
>> Cały tekst