Nasza eventowa mapa Polski: Gdańsk i Łódź

karykaturzysta Gdańsk karykatury

W minionych kilkunastu latach karykaturzyści serwisu Karykatury.com wielokrotnie przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz, rysując karykatury na żywo podczas kilkuset imprez i tworząc kilkadziesiąt tysięcy karykatur. Rysowaliśmy w dużych miastach oraz w małych miejscowościach, we wszystkich regionach kraju. Hotele, dworki, pałace i inne miejsca. Ponieważ najważniejszy jest profesjonalizm czyli wypełnienie podpisanej umowy, nie dokumentowaliśmy naszych wyjazdów zdjęciami. Ale z naszych podróży artystycznych wiele zapamiętaliśmy. W cyklu „Nasza eventowa mapa Polski” wymieniamy, czasem też subiektywnie opisujemy miasta i miejsca, do których dotarliśmy. Dziś Łódź oraz Gdańsk i Trójmiasto.

Łódź

Byliśmy to nieraz, rysując karykatury na imprezach o różnym charakterze. Do Łodzi w Warszawy blisko, ale połączenia kolejowe też są korzystne. Gdyby jeszcze szybko zakończyli wciąż przebudowywany dworzec Łódź Fabryczna, z którego najbliżej do Piotrkowskiej i centrum miasta. Bo to oczywiście tu ma miejsce najwięcej imprez, na których rysujemy. Blisko Piotrkowskiej mamy też ulubiony hotel. Dlatego, bo ma korzystną cenę, a my trafiamy tu o późnej porze po imprezach, aby rano opuścić pokój i wracać. W Łodzi rysowaliśmy dwukrotnie na imprezach w Hotelu Andels, także w Orbis Cassino i jeszcze w kilku innych miejscach.

W województwie łódzkim rysowaliśmy m.in. w Wieluniu (Centrum Rozrywki Black i nie tylko tu), odwiedziliśmy Piotrków Trybunalski (Centrum Handlowe Echo oraz Focus Mall, Bronisławów (Hotel Magellan), Gminny Ośrodek Kultury w Dzierżąznej, Hotel-Zamek i Hotel Wodnik (Bełchatów), a w Spale byliśmy w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich. Odwiedziliśmy też Kutno i Skierniewice.

Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Raz rysowaliśmy karykatury w oddziale pewnego banku (chyba w Gdyni), ale głównie uczestniczymy w imprezach na terenie Gdańska. W zależności od sytuacji, przyjeżdżamy tu swoim samochodem lub pociągiem lub autobusem. Do Gdańska trafiamy tu także całkiem prywatnie, a także dlatego, bo kilkukrotnie otwieraliśmy tu wystawy karykatury podczas Festiwalu Dobrego Humoru. Poza Gdańskiem i Trójmiastem na trasie naszych wizyt związanych z rysowaniem karykatur były też: Kościerzyna, Pruszcz Gdański, Słupsk (Galeria Słupsk), Stegna, Jurata, Jastrzębia Góra i Krynica Morska.

W następnym odcinku naszego cyklu: Zakopane i Tatry.

Karykatury na żywo karykaturzyści

Jeśli organizujesz imprezę, którą mógłby uatrakcyjnić szybko rysujący karykaturzysta (firmowy event, spotkanie integracyjne, szkolenie, kongres, itp.) – prosimy o kontakt. Chętnie przyjedziemy, aby dać radość uczestnikom spotkania, którzy wrócą do domów z wyjątkową pamiątką w postaci profesjonalnej karykatury wykonanej przez znanego karykaturzystę. Umowa, zaliczka, faktura vat.

Tekst i foto: (c) karykatury.com
Na zdjęciu: Gdańsk

Osoby które tu były, szukały także: gdańsk eventy, gdańsk imprezy firmowe, gdańsk imprezy integracyjne, imprezy integracyjne kaszuby, imprezy firmowe gdańsk, łódź imprezy firmowe, wyjazdy integracyjna łódź.