Karykaturzysta Nowy Sącz – karykatury na żywo. Atrakcja na event, wesele

Karykaturzysta Nowy Sącz – znany karykaturzysta w Nowym Sączu

Organizujesz firmową imprezę albo uroczyste wesele? Nowy Sącz i okolice? Poszukujesz wyjątkowych atrakcji? Znany z mediów karykaturzysta eventowy, nazwany w Nowym Jorku „jednym z najszybszych karykaturzystów świata” może uświetnić Twoją imprezę.

karykaturzysta karykatury na żywo

Dlaczego karykatury na żywo?

1. To okazja, aby uczestnicy imprezy świetnie się bawili podczas Twojej imprezy.
2. Wrócą do domów z wyjątkową, sympatyczną pamiątką, która będzie im przypominać udział w tej imprezie.

Dlaczego Karykatury.com?

1. Wyjątkowo szybkie wykonane karykatury (wesołe portrety) na żywo. Powstanie więcej karykatur niż sądzisz.
2. Duża wydajność powoduje, że cena 1 karykatury jest atrakcyjna. Niższa niż u… zwykłych karykaturzystów.
3. Na planszy jedna, dwie, na życzenie także więcej osób.
3. Znany nie tylko w Polsce karykaturzysta którego nazwisko kojarzy z mediów część gości spowoduje, że wzrasta ranga imprezy.
4. Solidność. Niezawodny dojazd w uzgodnione miejsce, w uzgodnionym czasie.
5. Płacisz za czas pracy karykaturzysty. Dobry humor i uśmiech uczestników imprezy jest w cenie!

Karykatury na żywo karykaturzyści

Dodatkowe informacje

1. Osoby rysowane nie płacą, gdyż honorarium zapłaciła karykaturzyście osoba / firma, która go wynajęła.
2. Wynajęcie karykaturzysty na 4 lub więcej godzin. Aby koszt był niedużym obciążeniem finansowym, sugerujemy aby uczestników imprezy było kilkudziesięciu lub więcej.
3. Karykatury sympatyczne, oczywiście podobne do narysowanych osób powodują, że niemal każdy wybucha śmiechem na widok swojej podobizny. Także inni, którzy chętnie obserwują powstające na ich oczach karykatury.
4. Karykaturzysta jest przyjezdny i po imprezie musi wypocząć, dlatego należy zapewnić mu nocleg (lub zwrócić koszt noclegu).
5. Nasza firma jest solidna i działa od lat. Umowa, zaliczka, faktura vat.
6. Po akceptacji naszej wyceny, szczegóły uzgadniamy e-mailem i telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, aby wszystko przebiegło lepiej niż sądzisz.
7. Oczywiście karykatury rysujemy nie tylko w Nowym Sączu, ale w całej Polsce. Jeśli planujesz imprezę w innej miejscowości kraju, prosimy o kontakt.

Nie wiesz jeszcze, czy karykaturzysta eventowy na imprezie to dobry pomysł? Bo jeszcze nie współpracowałeś z Karykatury.com. Kilkaset zrealizowanych imprez, kilkadziesiąt tysięcy narysowanych osób – sprawdź sprawdzonych.

Jak zamówić?

Aby uzyskać wycenę i informację o dostępności terminu który Cię interesuje, w e-mailu który do nas wyślesz, podaj:

1) data imprezy, pora dnia
2) rodzaj i miejsce imprezy (przynajmniej miejscowość)
3) rodzaj imprezy
4) planowana liczba uczestników
5) na ile godzin wstępnie planujesz zaprosić karykaturzystę? 4? Więcej?

Uwaga, jak zwykle nie odpowiadamy na zapytania anonimowe!

Kontakt

karykatury wesele atrakcja weselna karykatury na żywo karykatura

Karykatury czyli wesołe portrety – atrakcja na event i wesele w Nowym Sączu i nie tylko

> Tu więcej informacji

Rodzaje imprez, na których rysujemy karykatury na żywo:

– firmowe eventy
– szkolenia
– wyjazdy integracyjne Nowy Sącz
– kongresy
– konferencje
– targi
– wesele Nowy Sącz
– akcje promocyjne
– bale karnawałowe
– Wigilia firmowa
– jubileusz firmy Nowy Sącz
– inne

Wybrane hotele – Nowy Sącz i okolice:

Hotel Panorama – ul. Romanowskiego 4a, 33-300 Nowy Sącz
Hotel Piano – ul. Szurmiaka 25, 33-300 Nowy Sącz
Hotel Cynamon – ul. Kamienna 4, 33-300 Nowy Sącz
Hotel Beskid – ul. Limanowskiego 1, 33-300 Nowy Sącz
Miasteczko Galicyjskie – ul. Lwowska 226, 33-300 Nowy Sącz
Ibis Styles Nowy Sącz – ul. Pierwszej Brygady 2A, 33-300 Nowy Sącz
Keisa – ul. Władysława Barbackiego 89, 33-300 Nowy Sącz
Hotel Rypsówka – ul. Graniczna 95, 33-300 Nowy Sącz
Heron Live Hotel – ul.Sienna 104, 33-318 Gródek Nad Dunajcem
Lemon Resort Spa – Gródek nad Dunajcem 83, 33-318 Gródek Nad Dunajcem
Koszarka Venue & SPA – Gródek nad Dunajcem 24, 33-318 Gródek Nad Dunajcem
Hotel Łaziska – ul. Kolonia 4, 32-860 Czchów

Nazwy i adresy powyższych hoteli znajdują się w ogólnodostępnych źródłach, podano je w celach informacyjnych.

Nowy Sącz – ponad 80-tysięczne miasto w województwie małopolskim, siedziba ziemskiego powiatu nowosądeckiego. Trzecie pod względem liczby mieszkańców i powierzchni miasto w województwie małopolskim. Węzeł komunikacyjny, główny ośrodek turystyczny Sądecczyzny. Jedno z najstarszych miast w Małopolsce – lokowane w 1292 roku. Nowy Sącz położony jest w płaskim dnie Kotliny Sądeckiej, w widłach rzek Dunajca i Kamienicy Nawojowskiej. Nowy Sącz położony jest u podnóża masywów górskich: na południu znajduje się Beskid Sądecki, na zachodzie Beskid Wyspowy, na wschodzie wcina się wąskim klinem Beskid Niski, a od północy przylega Pogórze Rożnowskie. W niewielkiej odległości znajduje się Jezioro Rożnowskie. W Nowym Sączu lubią wesołe portrety czyli karykatury wykonane przez karykaturzystów z Karykatury.com.

event karykatury na żywo karykaturzysta eventowy karykaturzysta na imprezę

Na ilustracji: porady karykaturzysty – szefa Karykatury.com można przeczytać w prasie branży eventowej i hotelarskiej

Karykaturzysta na blogu:

Nowy Sącz. Karykaturzysta na imprezie firmowej
Ponieważ imprezy zamknięte, to zwykle spora liczba uczestników, organizatorowi imprezy zwykle zależy, aby jak najwięcej osób zostało narysowanych czyli dostało pamiątkę w postaci karykatury. Każdy karykaturzysta ma inne umiejętności, temperament i wypracowany przez lata sposób pracy, więc i określony limit karykatur, jakie może stworzyć w godzinę.
>> Cały tekst

Karykaturzysta Nowy Sącz na wesele
Nieodpowiedni wybór potrafi rozłożyć nawet najlepszy pomysł. Jeśli karykaturzysta – to na pewno nie amator, którego nieudolne podobizny mogą wywołać zażenowanie u gości Twojego wesela, nawet jeśli z grzeczności nikt nie powie, że coś jest nie tak. Już wiesz, że 3/4 wszystkich ofert z internetu odpada. Przykłady marne czyli kiepski wyrobnik, nawet jeśli pisze, że jest tani, więc jego oferta jest „atrakcyjna” – lepiej sobie darować. Chyba, że jesteś osobą, którą wyłącznie niska cena przekonuje do decyzji, a potem jakoś to będzie.
>> Cały tekst

Gdy potrzebujesz kilku karykaturzystów na imprezie
Na imprezach na których rysowaliśmy (firmowe eventy, szkolenia, konferencje, targi, także bale, rodzinne pikniki, akcje promocyjne, itd), najczęściej zapewnialiśmy jednego lub dwóch karykaturzystów. Ale były też zamknięte imprezy, w których uczestniczyło nawet kilka tysięcy ludzi. Jest oczywiste, że jeden czy dwóch karykaturzystów, pracujących w najbardziej ekstremalnie stresujących warunkach (obok karykaturzysty wciąż kolejka, a raczej tłum trochę już zdenerwowanych ludzi, od wielu minut czekających aby usiąść wreszcie przed karykaturzystą) nie jest w stanie tego wszystkiego ogarnąć i uczestnicy imprezy nie będą tym zadowoleni.
>> Cały tekst

Karykatury na żywo – cennik, czyli co wpływa na cenę
Ponieważ imprezy zamknięte, to zwykle spora liczba uczestników, organizatorowi imprezy zwykle zależy, aby jak najwięcej osób zostało narysowanych czyli dostało pamiątkę w postaci karykatury. Każdy karykaturzysta ma inne umiejętności, temperament i wypracowany przez lata sposób pracy, więc i określony limit karykatur, jakie może stworzyć w godzinę. Najczęściej jest to kilka, maksymalnie kilkanaście karykatur. Dla niżej podpisanego ponad 20 w godzinę nie jest problemem, choć konkretna ilość zależy to od wielu czynników, na które niekoniecznie mam wpływ.
>> Cały tekst

Bal karnawałowy atrakcje: karykaturzysta Nowy Sącz
Bal karnawałowy uzupełniony o karykaturzystę w pierwszej chwili może się wydać dziwnym pomysłem. Ale tylko w pierwszej chwili. Przecież organizujemy bal nie tylko po to, aby tańczyć. Po to, aby zapewnić uczestnikom dobrą rozrywkę, aby każdy był zadowolony i uśmiechnięty. Dobry karykaturzysta świetnie wpisuje się w te założenia organizatorów bali karnawałowych. Błyskawicznie stworzone przez niego podobizny są w stanie rozweselić każdego ponuraka, wprawiają w dobry humor nie tylko osobę narysowaną.
>> Cały tekst

Osoby które tu były, szukały także: sale weselne Nowy Sącz, wesele Nowy Sącz, restauracja Nowy Sącz, atrakcje na event Nowy Sącz, eventy Nowy Sącz.

 

Karykaturadek podróżuje

karykaturzysta Gdańsk karykatury

Karykaturadek odwiedza m.in. Gdańsk i Jelenią Górę

Klaun Karykaturadek – maskotka Karykatury.com nieustannie podróżuje po Polsce, towarzysząc naszemu karykaturzyście.

Jesteś przedstawicielem hotelu lub innego obiektu organizującego imprezy (firmowe eventy, wesela, konferencje, itp?). Chcesz osobiście poznać Karykaturadka i zobaczyć błyskawicznie rysowanie, śmieszne karykatury? Zaproś go na imprezę! Karykaturadek chętnie sfotografuje się przed Twoim hotelem, a foto umieścimy na Karykatury.com. Będziesz miał sympatyczną reklamę, a konkurencja zzielenieje z zazdrości. Zobacz, gdzie ostatnio był Karykaturadek. Do zobaczenia!

Kontakt

 

Pomysł na imprezy integracyjne
Wyjazdy integracyjne to najczęściej imprezy od kilkunastu do kilkudziesięciu osób i zwykle rysujemy karykatury na żywo w porze wieczornej. Spotkania krótkie lub będące fragmentem, atrakcją np. 2-dniowego wyjazdu na szkolenie firmowe albo wyjazd integracyjny. (…) Dosyć sztampowe rysowanie karykatur uczestników spotkania integracyjnego to nie jedyna możliwość skorzystania z talentu i doświadczenia karykaturzysty z Karykatury.com.
>> Cały tekst

Karykatury w Centrum Handlowym
Przykład z Ostrołęki pokazuje, że karykaturzysta wcale nie musi być jedną z wielu atrakcji eventu, z założenia wycenianych przez firmy eventowe podobnie skromnie jak hostessy, młode dziewczyny malujące dzieciakom „buźki” i innych niewykwalifikowanych, młodych ludzi pomagających przy eventach. Pokazuje, że na event do galerii handlowej można zaprosić nie tylko najtańszych karykaturzystów-amatorów.
>> Cały tekst

Karykaturzysta – atrakcja na jubileusz firmy
Zwykle są także atrakcje przygotowane dla uczestników, w tym także występy artystyczne. Czasem jest specjalna scenografia, oświetlenie i scena, są oficjalne przemówienia szefostwa firmy. Karykaturzyści eventowi serwisu Karykatury.com na wielu takich imprezach byli gośćmi. Rysowaliśmy karykatury uczestników takich spotkań, organizowanych w różnych miejscach Polski.
>> Cały tekst

Karykatury w Nowym Sączu i Starym Sączu

* W lutym 2011 r. w w Galerii Sokół, przy Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” (Nowy Sącz, ul. Długosza 3) otwarto zbiorową wystawę karykatury i rysunku satyrycznego „Teatr”. Wystawa była plonem ogólnopolskiego konkursu z 2009 r.
* W tym samym miejscu we wrześniu 2012 r. wystawę „Klatka po klatce” otworzył W. Zięba. Wystawę rysownika tworzącego rysunki do filmów rysunkowych, karykaturzysty, autora plakatów i scenografii, otwarto przy okazji 2. Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży KinoJazda.
* Pod koniec kwietnia  2001 r. w sali „Pod rurami” restauracji Ratuszowa w Nowym Sączu otwarto ekspozycję karykatur Szczepana Sadurskiego oraz spotkanie z autorem. Była to również okazja do zaprezentowania dodatku podhalańsko-sądeckiego, jaki ukazał się w całym nakładzie ogólnopolskiego pisma satyrycznego Twój Dobry Humor. W tym 4-stronicowym dodatku opublikowano teksty, rysunki i karykatury satyryków z Podhala i Nowosądeczyzny.
* „gAlicja w krainie czarów” – to tytuł wystawy karykatur K.Olszaka – grafika, nauczyciela wychowania plastycznego z Krakowa. Wystawę otwarto w Galerii Pod Piątką w Starym Sączu.
* Edmund Cieczkiewicz. Melancholia – to tytuł wystawy otwartej w Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu. Na wystawie artysty (1872-1958) pokazano jego pejzaże, portrety, rysunki, a także karykatury.
* Na jednej ze stron miesięcznika Kurier Starosądecki z grudnia 2002 nauczycielka K.Kozieńska pisze o utalentowanym uczniu szóstej klasy Łukaszu, szkicującym karykatury nauczycieli, umieszczane w szkolnej gazetce. Trafiły ona nawet na wystawę w remizie strażackiej OSP w Moszczenicy Wyżnej, z okazji Dnia  Dziecka.
* Wystawę w Nowym Sączu miał S.Mikawoz – taką informację znaleźliśmy na jednym z portali umieszczona w 2005 roku; nie poinformowano jednak czy chodzi o wystawę jego karykatur czy malarstwa.
* W grudniu 2010 r. na imprezie „Mikołajkowej” w jednym z supermarketów Nowego Sącza karykatury na żywo tworzył przyjezdny karykaturzysta. W 8 godzin narysował około 60 karykatur czyli 7 karykatur w ciągu godziny.
Tyle informacji udało nam się wyszukać w sieci, a propos sztuki karykatury w Nowym Sączu. Serwis Karykatury.com ma nadzieję, że w przyszłości podobnych informacji będzie więcej. Może kolejna wystawa karykatury, a może kolejna wizyta karykaturzysty w Nowym Sączu? Warto, bo jak wiemy – śmiech to zdrowie, a każdy (nie tylko w Nowym Sączu), chętnie ogląda i śmieje się z dowcipnych portretów czyli karykatur. Szczególnie, jeśli są wykonane przez profesjonalnych karykaturzystów.

Hotele i hotelarstwo – informacje i ciekawostki

Hotel – obiekt wchodzący w skład infrastruktury turystycznej, w którym świadczone są odpłatnie usługi noclegowe (przede wszystkim krótkookresowe). W myśl polskich standardów, hotele muszą dysponować liczbą co najmniej 10 pokoi, w większości jedno- i dwuosobowych. Jednocześnie powinny oferować szeroki zakres usług związanych z pobytem turystów. Termin „hotel” (obiekt hotelowy) bywa często mylony z szerszym pojęciem – „obiekt hotelarski”. Najstarszym na świecie działającym nieprzerwanie hotelem i równocześnie najstarszą firmą na świecie jest Hōshi w Japonii, założony w 718 roku czyli 13 wieków temu. Ze względu na wiele czynników (m.in. standard usług, lokalizację czy wyposażenie), hotelom przyznawane są kategorie (tzw. „gwiazdki”). Duże sieci czy konsorcja hotelowe, w oparciu o kategorie hotelowe, rozgraniczają marki swoich obiektów. Jednym z kryteriów kategoryzacji obiektów noclegowych jest zakres usług. Na tej podstawie można wyróżnić następujące hotele: turystyczne (ekonomiczne), średniej klasy i luksusowe. Innym kryterium podziału hoteli może być ich przeznaczenie determinowane lokalizacją i zakresem programu obsługowego: hotele miejskie (biznesowe), hotele tranzytowe, hotele kongresowe, hotele wypoczynkowe (turystyczne), hotele uzdrowiskowe (SPA), hotele apartamentowe (aparthotele). Decyzję o zaszeregowaniu hotelu do odpowiedniej kategorii, wydaje Marszałek Województwa (art.38 ustawy o usługach turystycznych).

Hotelarstwo – społecznie zorganizowana działalność, polegająca na udzielaniu gościny przyjezdnym w przeznaczonych do tego obiektach bazy noclegowej. Zaspokaja potrzebę wypoczynku, noclegu, wyżywienia, utrzymania higieny osobistej, ochrony zdrowia i mienia, łączności z otoczeniem oraz rozrywek kulturalnych. Jest podstawową branżą turystyki jako gałęzi gospodarki narodowej.

Baza noclegowa – jeden z podstawowych elementów zagospodarowania turystycznego, w skład którego wchodzą różnego rodzaju obiekty noclegowe i urządzenia towarzyszące, pozwalające turystom na przebywanie poza miejscem stałego zamieszkania w warunkach zbliżonych do ich stałych upodobań. Bazę noclegową tworzą obiekty noclegowe, w których świadczone są różnego rodzaju usługi związane z pobytem turysty. W obrębie obiektów noclegowych, zgodnie z polskim prawem, wyróżnia się obiekty hotelarskie charakteryzujące się: podziałem na pokoje, liczbą pokoi przekraczającą określone w przepisach minimum oraz świadczeniem usług hotelarskich (słanie łóżek, sprzątanie, usługi żywieniowe). Podział wg Ustawy o usługach turystycznych: hotele, motele, pensjonaty, kempingi, domy wycieczkowe, schroniska młodzieżowe, schroniska, pola biwakowe. Podział według Głównego Urzędu Statystycznego: motele, pensjonaty, inny obiekt hotelowy, domy wycieczkowe, schroniska, schroniska młodzieżowe, szkolne schroniska młodzieżowe, ośrodki wczasowe, ośrodki kolonijne, ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe, domy pracy twórczej, zespoły ogólnodostępnych domków turystycznych, kempingi, pola biwakowe, ośrodki wypoczynku sobotnio-niedzielnego i świątecznego, od 2009 roku zastąpione przez hostele, zakłady uzdrowiskowe, pozostałe niesklasyfikowane. Kategoryzacja bazy noclegowej służy określeniu jakości usług turystycznych oferowanych przez poszczególne obiekty hotelarskie. (na podstawie Wikipedii)