Atrakcja na event, wesele: karykatury na żywo – karykatury Katowice

Organizujesz firmową imprezę, event, uroczyste wesele? Katowice lub okolice? Poszukujesz wyjątkowych atrakcji? Znany z mediów, niewiarygodnie szybko rysujący karykaturzysta. Rysował w USA, Australii, Europie i w setkach miejsc w Polsce. Teraz swoją obecnością może uświetnić także Twoją imprezę.

Dlaczego karykatury?

1. To okazja, aby uczestnicy imprezy świetnie się bawili podczas Twojej imprezy.
2. Wrócą do domów z wyjątkową, sympatyczną pamiątką, która będzie im przypominać udział w tej imprezie.

karykaturzysta karykatury na żywo

Dlaczego Karykatury.com?

1. Wyjątkowo szybkie wykonanie karykatur (wesołych portretów) na żywo. Powstanie więcej karykatur niż sądzisz.
2. Duża wydajność powoduje, że cena 1 karykatury jest atrakcyjna. Niższa niż u… zwykłych karykaturzystów.
3. Na planszy jedna, dwie, na życzenie także więcej osób.
3. Znany nie tylko w Polsce karykaturzysta którego nazwisko kojarzy z mediów część gości spowoduje, że wzrasta ranga imprezy.
4. Solidność. Niezawodny dojazd w uzgodnione miejsce, w uzgodnionym czasie.
5. Płacisz za czas pracy karykaturzysty. Dobry humor i uśmiech uczestników imprezy jest w cenie!

Karykatury na żywo karykaturzyści

Dodatkowe informacje

1. Osoby rysowane nie płacą, gdyż honorarium zapłaciła karykaturzyście osoba / firma, która go wynajęła.
2. Wynajęcie karykaturzysty na 4 lub więcej godzin. Aby koszt był niedużym obciążeniem finansowym, sugerujemy aby uczestników imprezy było kilkudziesięciu lub więcej.
3. Karykatury sympatyczne, oczywiście podobne do narysowanych osób powodują, że niemal każdy wybucha śmiechem na widok swojej podobizny. Także inni, którzy chętnie obserwują powstające na ich oczach karykatury.
4. Karykaturzysta jest przyjezdny i po imprezie musi wypocząć, dlatego należy zapewnić mu nocleg (lub zwrócić koszt noclegu).
5. Nasza firma jest solidna i działa od lat. Umowa, zaliczka, faktura vat.
6. Po akceptacji naszej wyceny, szczegóły uzgadniamy e-mailem i telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, aby wszystko przebiegło lepiej niż sądzisz.
7. Oczywiście karykatury rysujemy nie tylko w Katowicach, ale w całej Polsce. Jeśli planujesz imprezę w innej miejscowości kraju, prosimy o kontakt.

Nie wiesz jeszcze, czy karykaturzysta eventowy na imprezie to dobry pomysł? Bo jeszcze nie współpracowałeś z Karykatury.com. Kilkaset zrealizowanych imprez, kilkadziesiąt tysięcy narysowanych osób. Sprawdź sprawdzonych.

Jak zamówić?

Aby uzyskać wycenę i informację o dostępności terminu który Cię interesuje, w e-mailu który do nas wyślesz, podaj:

1) data imprezy, pora dnia
2) rodzaj i miejsce imprezy (przynajmniej miejscowość)
3) rodzaj imprezy
4) planowana liczba uczestników
5) na ile godzin wstępnie planujesz zaprosić karykaturzystę? 4? Więcej?

Uwaga, jak zwykle nie odpowiadamy na zapytania anonimowe!

Kontakt

karykatury wesele atrakcja weselna

> Tu więcej informacji

Rodzaje imprez, na których rysujemy karykatury na żywo:

– firmowe eventy
– szkolenia
– wyjazdy integracyjne
– kongresy
– konferencje
– targi
– wesele Katowice
– akcje promocyjne
– bale karnawałowe
– Wigilia firmowa
– jubileusz firmy
– inne

Wybrane hotele Katowice:

Hotel Plus Katowice – ul. Wojewódzka 12, 40-026 Katowice
Novotel Katowice Centrum – Al. Roździeńskiego 16, 40-202 Katowice
Hotel Monopol – ul. Dworcowa 5, 40-012 Katowice
Best Western Premier Hotel Forum Katowice – ul. Bytkowska 1A, 40-147 Katowice
Altus Hotel Prestige Katowice  – ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice
Angelo by Vienna House Katowice – ul. Sokolska 24, 40-086 Katowice
Hotel Diament Plaza Katowice – ul. Dworcowa 9, 40-012 Katowice
Park Hotel Diament Katowice – ul. Wita Stwosza 37, 40-042 Katowice
Quality Silesian Hotel – ul. Szybowcowa 1a, 40-502 Katowice
Hotel Diament Spodek – Aleja Korfantego 35, 40-005 Katowice
Campanile Katowice – ul. Sowinskiego 48, 40-018 Katowice
Economy Silesian Hotel – ul. Szybowcowa 1a, 40-502 Katowice
Hotel Katowice – Al. Korfantego 9, 40-951 Katowice
Załęże – ul. Gliwicka 106, 40-856 Katowice
Zajazd Sportowy – ul. Ceglana 67, 40-514 Katowice
Hotel Restauracja Kinga – ul. Zimowa 37, 40-318 Katowice
Karczma pod Młynem – ul. Gen. Hallera 71, 40-320 Katowice
Eurohotel Katowice – Nałkowskiej 10, 40-425 Katowice
Hotel Bażantowo Sport – ul. Pijarska 3, 40-750 Katowice

Nazwy i adresy powyższych hoteli znajdują się w ogólnodostępnych źródłach, podano je w celach informacyjnych. Chcesz, abyśmy dodali tu namiar do Twojego obiektu, z linkiem do www? Zaproś naszego znakomitego karykaturzystę na imprezę!

Katowice – 300-tysięczne miasto w południowej Polsce, siedziba władz województwa śląskiego. Jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i największe pod względem ludności miasto konurbacji górnośląskiej. Początki Katowic sięgają XVI wieku, a prawa miejskie Katowice uzyskały 11 września 1865 roku. Katowice leżą na trasie głównych szlaków krajowych i międzynarodowych zarówno drogowych, jak i kolejowych. W pobliskich Pyrzowicach działa międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Na terenie Katowic działają obecnie 3 kopalnie węgla kamiennego (KWK Wieczorek, KWK Wujek, KWK Murcki-Staszic) i dwie huty: Ferrum SA, BGH Polska (Edelstahl). W Katowicach odbywa się szereg targów, m.in. Międzynarodowe Targi górnictwa energetyki i metali, Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne, Międzynarodowe Targi techniki motoryzacyjnej, Międzynarodowe Targi spożywcze, Śląskie targi nieruchomości. W Katowicach funkcjonują m.in. Muzeum Śląskie, Muzeum Historii Katowic, Izba Śląska oraz… Muzeum Hansa Klossa. Mieszkańcy Katowic chętnie zamawiają karykatury w Karykatury.com. (na podstawie Wikipedii)

event karykatury na żywo karykaturzysta eventowy karykaturzysta na imprezę

Na ilustracji: porady szefa Karykatury.com można przeczytać m.in. w prasie branży eventowej i hotelarskiej

Wybrane informacje z naszego bloga

Karykaturzysta na imprezie firmowej
Ponieważ imprezy zamknięte, to zwykle spora liczba uczestników, organizatorowi imprezy zwykle zależy, aby jak najwięcej osób zostało narysowanych czyli dostało pamiątkę w postaci karykatury. Każdy karykaturzysta ma inne umiejętności, temperament i wypracowany przez lata sposób pracy, więc i określony limit karykatur, jakie może stworzyć w godzinę.
>> Cały tekst

Katowice. Karykaturzysta na wesele – którą ofertę wybrać?
Nieodpowiedni wybór potrafi rozłożyć nawet najlepszy pomysł. Jeśli karykaturzysta – to na pewno nie amator, którego nieudolne podobizny mogą wywołać zażenowanie u gości Twojego wesela, nawet jeśli z grzeczności nikt nie powie, że coś jest nie tak. Już wiesz, że 3/4 wszystkich ofert z internetu odpada. Przykłady marne czyli kiepski wyrobnik, nawet jeśli pisze, że jest tani, więc jego oferta jest „atrakcyjna” – lepiej sobie darować. Chyba, że jesteś osobą, którą wyłącznie niska cena przekonuje do decyzji, a potem jakoś to będzie.
>> Cały tekst

Gdy potrzebujesz kilku karykaturzystów na imprezie
Na imprezach na których rysowaliśmy (firmowe eventy, szkolenia, konferencje, targi, także bale, rodzinne pikniki, akcje promocyjne, itd), najczęściej zapewnialiśmy jednego lub dwóch karykaturzystów. Ale były też zamknięte imprezy, w których uczestniczyło nawet kilka tysięcy ludzi. Jest oczywiste, że jeden czy dwóch karykaturzystów, pracujących w najbardziej ekstremalnie stresujących warunkach (obok karykaturzysty wciąż kolejka, a raczej tłum trochę już zdenerwowanych ludzi, od wielu minut czekających aby usiąść wreszcie przed karykaturzystą) nie jest w stanie tego wszystkiego ogarnąć i uczestnicy imprezy nie będą tym zadowoleni.
>> Cały tekst

Katowice. Karykatury na żywo – cennik, czyli co wpływa na cenę
Ponieważ imprezy zamknięte, to zwykle spora liczba uczestników, organizatorowi imprezy zwykle zależy, aby jak najwięcej osób zostało narysowanych czyli dostało pamiątkę w postaci karykatury. Każdy karykaturzysta ma inne umiejętności, temperament i wypracowany przez lata sposób pracy, więc i określony limit karykatur, jakie może stworzyć w godzinę. Najczęściej jest to kilka, maksymalnie kilkanaście karykatur. Dla niżej podpisanego ponad 20 w godzinę nie jest problemem, choć konkretna ilość zależy to od wielu czynników, na które niekoniecznie mam wpływ.
>> Cały tekst

Bal karnawałowy atrakcje: karykaturzysta
Bal karnawałowy uzupełniony o karykaturzystę w pierwszej chwili może się wydać dziwnym pomysłem. Ale tylko w pierwszej chwili. Przecież organizujemy bal nie tylko po to, aby tańczyć. Po to, aby zapewnić uczestnikom dobrą rozrywkę, aby każdy był zadowolony i uśmiechnięty. Dobry karykaturzysta świetnie wpisuje się w te założenia organizatorów bali karnawałowych. Błyskawicznie stworzone przez niego podobizny są w stanie rozweselić każdego ponuraka, wprawiają w dobry humor nie tylko osobę narysowaną.
>> Cały tekst

Karykaturzysta na targi Katowice
Dla firmy wynajmującej karykaturzystę na targi, podobnie jak na inne podobne imprezy, ważnych jest kilka spraw. Ma powstać jak najwięcej wesołych portretów, mają być sympatyczne (niektórych można łatwo urazić!), podobne do narysowanych osób i mają mieć to „coś”, czego prace amatorów nie mają. Zatrudnienie amatora tylko dlatego, bo był nieznacznie tańszy od profesjonalisty, może okazać się katastrofalnym błędem. Co tu dużo mówić, karykatura to wizerunek, a karykaturzysta i jego dzieła mają dobrze działać na wizerunek firmy, która go zatrudnia.
>> Cały tekst

Osoby które tu były, szukały także: sale weselne Katowice, wesele Katowice, restauracja Katowice, atrakcje na event Katowice, eventy Katowice.

 

Karykaturadek podróżuje

karykaturzysta Gdańsk karykatury

Karykaturadek odwiedza m.in. Gdańsk, Poznań, Kraków, Katowice…

Klaun Karykaturadek – maskotka Karykatury.com nieustannie podróżuje po Polsce, towarzysząc naszemu karykaturzyście.

Jesteś przedstawicielem hotelu lub innego obiektu organizującego imprezy (firmowe eventy, wesela, konferencje, itp?). Jeśli chcesz osobiście poznać Karykaturadka i zobaczyć błyskawicznie rysowanie, śmieszne karykatury? Zaproś go na imprezę! Karykaturadek chętnie sfotografuje się przed Twoim hotelem, a foto umieścimy na Karykatury.com. Będziesz miał sympatyczną reklamę, a konkurencja zzielenieje z zazdrości. Zobacz, gdzie ostatnio był Karykaturadek. Do zobaczenia!

Kontakt

Hotele i hotelarstwo

Hotel – obiekt wchodzący w skład infrastruktury turystycznej, w którym świadczone są odpłatnie usługi noclegowe (przede wszystkim krótkookresowe). W myśl polskich standardów, hotele muszą dysponować liczbą co najmniej 10 pokoi, w większości jedno- i dwuosobowych. Jednocześnie powinny oferować szeroki zakres usług związanych z pobytem turystów. Termin „hotel” (obiekt hotelowy) bywa często mylony z szerszym pojęciem – „obiekt hotelarski”. Najstarszym na świecie działającym nieprzerwanie hotelem i równocześnie najstarszą firmą na świecie jest Hōshi w Japonii, założony w 718 roku czyli 13 wieków temu. Ze względu na wiele czynników (m.in. standard usług, lokalizację czy wyposażenie), hotelom przyznawane są kategorie (tzw. „gwiazdki”). Duże sieci czy konsorcja hotelowe, w oparciu o kategorie hotelowe, rozgraniczają marki swoich obiektów. Jednym z kryteriów kategoryzacji obiektów noclegowych jest zakres usług. Na tej podstawie można wyróżnić następujące hotele: turystyczne (ekonomiczne), średniej klasy i luksusowe. Innym kryterium podziału hoteli może być ich przeznaczenie determinowane lokalizacją i zakresem programu obsługowego: hotele miejskie (biznesowe), hotele tranzytowe, hotele kongresowe, hotele wypoczynkowe (turystyczne), hotele uzdrowiskowe (SPA), hotele apartamentowe (aparthotele). Decyzję o zaszeregowaniu hotelu do odpowiedniej kategorii, wydaje Marszałek Województwa (art.38 ustawy o usługach turystycznych).

Hotelarstwo – społecznie zorganizowana działalność, polegająca na udzielaniu gościny przyjezdnym w przeznaczonych do tego obiektach bazy noclegowej. Zaspokaja potrzebę wypoczynku, noclegu, wyżywienia, utrzymania higieny osobistej, ochrony zdrowia i mienia, łączności z otoczeniem oraz rozrywek kulturalnych. Jest podstawową branżą turystyki jako gałęzi gospodarki narodowej.

Baza noclegowa – jeden z podstawowych elementów zagospodarowania turystycznego, w skład którego wchodzą różnego rodzaju obiekty noclegowe i urządzenia towarzyszące, pozwalające turystom na przebywanie poza miejscem stałego zamieszkania w warunkach zbliżonych do ich stałych upodobań. Bazę noclegową tworzą obiekty noclegowe, w których świadczone są różnego rodzaju usługi związane z pobytem turysty. W obrębie obiektów noclegowych, zgodnie z polskim prawem, wyróżnia się obiekty hotelarskie charakteryzujące się: podziałem na pokoje, liczbą pokoi przekraczającą określone w przepisach minimum oraz świadczeniem usług hotelarskich (słanie łóżek, sprzątanie, usługi żywieniowe). Podział wg Ustawy o usługach turystycznych: hotele, motele, pensjonaty, kempingi, domy wycieczkowe, schroniska młodzieżowe, schroniska, pola biwakowe. Podział według Głównego Urzędu Statystycznego: motele, pensjonaty, inny obiekt hotelowy, domy wycieczkowe, schroniska, schroniska młodzieżowe, szkolne schroniska młodzieżowe, ośrodki wczasowe, ośrodki kolonijne, ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe, domy pracy twórczej, zespoły ogólnodostępnych domków turystycznych, kempingi, pola biwakowe, ośrodki wypoczynku sobotnio-niedzielnego i świątecznego, od 2009 roku zastąpione przez hostele, zakłady uzdrowiskowe, pozostałe niesklasyfikowane. Kategoryzacja bazy noclegowej służy określeniu jakości usług turystycznych oferowanych przez poszczególne obiekty hotelarskie. (na podstawie Wikipedii)