Express

Karykatura express?

Szukasz ekspresowej karykatury?

Przeczytaj, zanim wyślesz zapytanie.

Są sytuacje, gdy potrzebujesz karykatury jak najszybciej. Albo późno zostałeś zaproszony na uroczystość i właśnie szukasz extra prezentu, albo jesteś gapa i na to, że karykatura to znakomity prezent i chcesz ją zamówić, wpadasz niemal w ostatniej chwili. Na szczęście jest serwis Karykatury.com.

karykatura na prezent karykatury na zamówienie

Jeśli nie mamy akurat wyjazdów zawodowych czyli jesteśmy na miejscu (a konkretnie: w Warszawie), możemy odłożyć zaplanowane do wykonania karykatury i w pierwszej kolejności wykonać Twoją. Zapłacisz nieco więcej niż inni, ale otrzymasz wymarzony prezent poza kolejnością.

W Warszawie odbiór osobisty. Inne miejsce Polski – wysyłka firmą kurierską (otrzymasz nazajutrz po wysłaniu).

Ponieważ osoby szukające świetnej karykatury „na ostatnią chwilę” też umieją liczyć i podejmują rozsądne decyzje, najpierw upewnij się, czy cena Ci odpowiada. Bo choć nie mamy cen najwyższych, na pewno cenami nie konkurujemy z tanimi amatorami. Wciąż wielu osobom wydaje się, że profesjonalna, pracochłonna karykatura, w dodatku zrobiona w expressowym tempie, to skromny wydatek porównywalny z ceną kwiatka czy kilku piw. Jeśli tak uważasz – nie trać czasu i wykonawcy szukaj gdzieś indziej.

Z uwagi na krótki termin oraz nasze ceny powiększone o dopłatę za express, sugerujemy nie wybierać formatów największych oraz dużej liczby osób na planszy! Chyba, że cena jaką chcesz zapłacić za naszą pracę, jest nieistotna.

Przy okazji dodamy, że rozpoczęcie pracy uzależniamy od wpłaty na konto. W przypadku odbioru osobistego w Warszawie – niekoniecznie.

Karykaturadek

W sytuacjach wyjątkowych możesz uzyskać szybkie informacje, telefonując (numer na dole z prawej), o rozsądnej porze dnia. Nie udało się połączyć? Nie nagrywaj się, tylko wyślij SMS-a – w jak najkrótszym czasie odezwiemy się. Możesz też od razu wysłać e-maila, załączając zdjęcia. (Uwaga, nie przyjmujemy MMS-ów wysłanych na telefon!). To od zdjęć zależy sukces! – przeczytaj nasz poradnik. Jeśli nie dojdzie do wykonania zlecenia – zdjęcia po prostu skasujemy.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze podstawowych informacji na temat zamawiania karykatury ze zdjęć – zrób to teraz.

Dodatkowe informacje

• Ponieważ na wykonanie karykatury kolorowej jest raczej mało czasu, proponujemy zamówić nie mniej efektowną (i trochę tańszą) karykaturę, w technice: czarno-biała grafika. Mix przykładów poniżej. Jak widać, to sympatyczne rysunki, a nie zdeformowane, wykoślawione twarze z wielki uszami i nosami, jak w wielu karykaturach. To sympatyczny, wesoły portret.

karykatury czarno-białe

• Każdą karykaturę wkładamy w antyramę (jest w cenie), zwykle też mamy jakąś odpowiednią ramkę (za dopłatą). Otrzymasz efektowny prezent gotowy do wręczenia (pod szybą, do powieszenia na ścianie) i nie musisz biegać po sklepach, żeby kupić ją samemu i własnoręcznie wkładać obrazek w ramkę.

• Pomysł każdej karykatury (to co zostanie narysowane) jest unikalny i uzgodniony z klientem. Chyba, że chcesz zamówić  karykaturę samej twarzy.

• Niektórzy klienci zamawiający u nas karykaturę ekspresową cieszą się, że znaleźli właśnie naszą ofertę. Powód? „Przed chwilą rozmawiałem z innym karykaturzystą. Najwcześniej może zrobić za 2 tygodnie, a ja muszę mieć karykaturę na jutro!”. Ponieważ lubimy osoby które lubią karykatury, jeśli to będzie możliwe – pomożemy 🙂

karykatura ślubna dla rodziców

Karykatura express dla dociekliwych – wybrane znaczenia słowa „ekspres” (express, ekspress)
Ekspres – urządzenie elektryczne służące do parzenia kawy czyli ekspres do kawy.
Ekspres – szybszy pociąg osobowy o wysokim standardzie poruszający się między dużymi miastami.
Ekspres – pośpieszna przesyłka pocztowa, którą dostarcza się od razu po nadejściu do urzędu pocztowego.
Ekspres – sposób wykonania usługi szybciej niż zwykle, ale za wyższą opłatą.
Odmiana słowa (liczba pojedyncza / mnoga)
mianownik: ekspres / ekspresy
dopełniacz: ekspresu / ekspresów
celownik: ekspresowi / ekspresom
biernik: ekspres / ekspresy
narzędnik: ekspresem / ekspresami
miejscownik: ekspresie / ekspresach
wołacz: ekspresie / ekspresy
Wyrazy pokrewne: rzeczownik: espresso, przymiotnik: ekspresowy, przysłówek: ekspresowo
Źródło: Wikipedia

karykatura express ekspresowa karykatura

karykatura express – ekspresowa karykatura

Osoby które tu trafiały, szukały także: karykatura ze zdjęcia, karykatura online, karykatura na zamówienie, karykatura na rocznicę ślubu, karykatura na prezent, karykatura prezent ślubny, karykatura urodzinowa, karykatura zamówienie.

karykaturzysta poczucie humoru

Potrzebna ekspresowa karykatura? Z karykatury.com to możliwe.