Express

Karykatura express?
Szukasz ekspresowej karykatury?

Przeczytaj, zanim wyślesz zapytanie.

Są sytuacje, gdy potrzebujesz karykatury jak najszybciej. Albo późno zostałeś zaproszony na uroczystość i właśnie szukasz extra prezentu, albo jesteś gapa i na to, że karykatura to znakomity prezent i chcesz ją zamówić, wpadasz niemal w ostatniej chwili. Na szczęście jest serwis Karykatury.com.

karykatura na prezent karykatury na zamówienie

Jeśli nie mamy akurat wyjazdów zawodowych czyli jesteśmy na miejscu (a konkretnie: w Warszawie), możemy odłożyć zaplanowane do wykonania karykatury i w pierwszej kolejności wykonać Twoją. Zapłacisz nieco więcej niż inni, ale otrzymasz wymarzony prezent poza kolejnością.

W Warszawie odbiór osobisty, możliwa wysyłka firmą kurierską (odbiór na 95 procent nazajutrz po wysłaniu).

Ponieważ osoby szukające świetnej karykatury „na ostatnią chwilę” też umieją liczyć i podejmują rozsądne decyzje, najpierw upewnij się, czy cena Ci odpowiada. Bo choć nie mamy cen najwyższych, na pewno cenami nie konkurujemy z tanimi amatorami. Wciąż wielu osobom wydaje się, że profesjonalna, pracochłonna karykatura, w dodatku zrobiona w expressowym tempie, to skromny wydatek porównywalny z ceną kwiatka czy kilku piw. Jeśli tak uważasz – nie trać czasu i wykonawcy szukaj gdzieś indziej.

Z uwagi na krótki termin, pracochłonną technikę w jakiej wykonujemy karykatury oraz nasze ceny powiększone o dopłatę za express, sugerujemy nie wybierać formatów największych oraz dużej liczby osób na planszy! Chyba, że cena jaką chcesz zapłacić za naszą pracę, jest nieistotna.

Karykaturadek

W sytuacjach wyjątkowych możesz uzyskać szybkie informacje, telefonując (numer na dole z prawej), o rozsądnej porze dnia. Nie udało się połączyć? Nie nagrywaj się, tylko wyślij SMS-a – w jak najkrótszym czasie odezwiemy się. Możesz też od razu wysłać e-maila, załączając zdjęcia. (Uwaga, nie przyjmujemy MMS-ów wysłanych na telefon!). To od zdjęć zależy sukces! – przeczytaj nasz poradnik. Jeśli nie dojdzie do wykonania zlecenia – skasujemy je i na pewno nie posłużą do czegoś niezgodnego z prawem i dobrymi obyczajami.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze podstawowych informacji na temat zamawiania karykatury ze zdjęć – zrób to teraz.

Dodatkowe informacje

• Ponieważ na wykonanie karykatury kolorowej jest raczej mało czasu, proponujemy zamówić nie mniej efektowną (i trochę tańszą) karykaturę, w technice: czarno-biała grafika. Mix przykładów poniżej. Jak widać, to sympatyczne rysunki, a nie zdeformowane, wykoślawione twarze z wielki uszami i nosami, jak w wielu karykaturach. To sympatyczny, wesoły portret.

karykatury czarno-białe

• Każdą karykaturę wkładamy w antyramę (jest w cenie), zwykle też mamy jakąś odpowiednią ramkę (za dopłatą). Otrzymasz efektowny prezent gotowy do wręczenia (pod szybą, do powieszenia na ścianie) i nie musisz biegać po sklepach, żeby kupić ją samemu i własnoręcznie wkładać obrazek w ramkę.

• Niektórzy klienci zamawiający u nas karykaturę ekspresową cieszą się, że znaleźli właśnie naszą ofertę. Powód? „Przed chwilą rozmawiałem z innym karykaturzystą. Najwcześniej może zrobić za 2 tygodnie, a ja muszę mieć  karykaturę na jutro!”. Ponieważ lubimy osoby które lubią karykatury, jeśli to będzie możliwe – pomożemy 🙂

karykatura ślubna dla rodziców

Karykatura express dla dociekliwych – wybrane znaczenia słowa „ekspres” (express, ekspress)
Ekspres – urządzenie elektryczne służące do parzenia kawy czyli ekspres do kawy.
Ekspres – szybszy pociąg osobowy o wysokim standardzie poruszający się między dużymi miastami.
Ekspres – pośpieszna przesyłka pocztowa, którą dostarcza się od razu po nadejściu do urzędu pocztowego.
Ekspres – sposób wykonania usługi szybciej niż zwykle, ale za wyższą opłatą.
Odmiana słowa (liczba pojedyncza / mnoga)
mianownik: ekspres / ekspresy
dopełniacz: ekspresu / ekspresów
celownik: ekspresowi / ekspresom
biernik: ekspres / ekspresy
narzędnik: ekspresem / ekspresami
miejscownik: ekspresie / ekspresach
wołacz: ekspresie / ekspresy
Wyrazy pokrewne: rzeczownik: espresso, przymiotnik: ekspresowy, przysłówek: ekspresowo
Źródło: Wikipedia

karykatura express ekspresowa karykatura

karykatura express ekspresowa karykatura

Osoby które tu trafiały, szukały także: karykatura ze zdjęcia, karykatura online, karykatura na zamówienie, karykatura na rocznicę ślubu, karykatura na prezent, karykatura prezent ślubny, karykatura urodzinowa, karykatura zamówienie.