Dlaczego karykatura na prezent to dobry pomysł?

dobry pomysł karykatura na prezent

Humorystyczna karykatura to przykład uniwersalnego pomysłu na prezent, który z pewnością rozbawi beneficjenta takiego upominku. Sprawdzi się zarówno na eventach firmowych, jak również jako pamiątka ze ślubu czy uwiecznienie ważnego momentu w życiu. Dlaczego portret w formie karykatury to słuszny pomysł? O tym poniżej!

1. Portret w formie karykatury to gwarancja udanego upominku

2. Karykatury – czarno-białe czy namalowane farbami akrylowymi?

3. Wyróżnij swój prezent i postaw na trwałą karykaturę!

1. Portret w formie karykatury to gwarancja udanego upominku

Podarowanie karykatury bliskiej osobie, rodzinie czy znajomym, to bardzo oryginalny i relatywnie tani sposób na sprawienie drugiej osobie przyjemności i zaskakującego prezentu. Dlaczego? Przede wszystkim takim prezentem postawimy na aspekt emocjonalny. Nie pójdziemy na  klasyczną łatwiznę, jaką jest kupienie gotowego prezentu z przysłowiowej półki, zaś wykażemy się zaangażowaniem oraz czasem, który poświęciliśmy na to, aby uwiecznić jakąś ważną chwilę w życiu osoby obdarowywanej, np. rocznica urodzin czy ślub. Z pewnością taki prezent zostanie bardziej doceniony i na dłużej pozostanie z nami powieszony na ścianie bądź umieszczony w rodzinnym albumie. Wielu karykaturzystów pozwala dać nam pole do wyobraźni, więc sami możemy zdecydować co dokładnie nasza karykatura ma przedstawiać, tak aby była dokładnie spersonalizowana dla osoby, której chcemy ją podarować.

2. Karykatury – czarno-białe czy namalowane farbami akrylowymi?

Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z tych wariantów jest uzależniony od wielu czynników. Przede wszystkim musimy określić jaki chcemy przeznaczyć na to budżet, ile mamy czasu na zrealizowanie prezentu oraz jakie są potencjalne preferencje osoby, której chcemy podarować karykaturę. Stosując farby do malowania przy tworzeniu karykatury uzyskamy kompozycję zdecydowanie żywszą i bardziej zwracającą na siebie uwagę. Wykonanie karykatury w wersji czarno-białej może się okazać tańszym i szybszym rozwiązaniem. Stonowana kolorystyka jest zdecydowanie bardziej uniwersalna i łatwiej ją wkomponować w już zaaranżowaną przestrzeń mieszkania.

3. Wyróżnij swój prezent i postaw na trwałą karykaturę!

Chcesz się wyróżnić swoim prezentem i zaskoczyć wszystkich swoją pomysłowością i zaangażowaniem? Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na karykaturę czarno-białą czy na taką wykonaną za pomocą farby do malowania, efekt zaskoczenia na pewno zostanie uzyskany. Postaw na karykaturę, która zapewni wiele śmiechu i radości, dzięki czemu Ty i Twój prezent zostaniecie na długo zapamiętani.