Bal karnawałowy atrakcje: karykaturzysta

bal karnawałowy atrakcje karykatury na żywo kobieta w masce karnawałowej

Karnawał. Doroczny okres zabaw, radości i tańca trwa do pierwszych dni lutego. W tym czasie radujemy się z nadejścia nowego roku. Organizowane są bale karnawałowe – w hotelach, restauracjach, innych lokalach, także w prywatnych domach i mieszkaniach. Trzeba się wybawić i wytańczyć, bo kolejny karnawał dopiero za rok

Jaki jest przepis na udany bal karnawałowy? Ten sam od lat. Pięknie, oryginalnie udekorowana sala w której będziemy tańczyć i ucztować, pyszne polskie jadło, popitka, a do tańca odpowiednia do wieku uczestników balu muzyka grana przez zespół na żywo lub z „puszki” czyli DJ ze swoim sprzętem. Niektórzy organizatorzy bali karnawałowych starają się jak mogą, aby zapewnić uczestnikom dodatkowe atrakcje. Jedną z nich jest karykaturzysta eventowy.

Niby dlaczego karykaturzysta?

Bal karnawałowy uzupełniony o karykaturzystę w pierwszej chwili może się wydać dziwnym pomysłem. Ale tylko w pierwszej chwili. Przecież organizujemy bal nie tylko po to, aby tańczyć. Po to, aby zapewnić uczestnikom dobrą rozrywkę, aby każdy był zadowolony i uśmiechnięty. Dobry karykaturzysta eventowy świetnie wpisuje się w takie założenia organizatorów bali karnawałowych. Błyskawicznie stworzone przez niego podobizny osób (pod warunkiem, że faktycznie szybko rysuje i jest doświadczonym profesjonalistą) są w stanie rozweselić każdego ponuraka. Wprawiają w dobry humor nie tylko osobę narysowaną, ale też inne osoby, które zobaczą jego wesoły portret. W dodatku po balu pozostanie sympatyczna pamiątka – wspomnienie po udanym wieczorze.

karykatury na żywo wesele karykaturzysta karykatura

Karykatury na żywo w wykonaniu mistrza kreski, to to atrakcja na bal karnawałowy

Jaki karykaturzysta?

Jeśli karykaturzysta, to na pewno nie pierwszy z brzegu, tani amator, osoba lubiąca rysować. Nieudane, nieporadnie i długo rysowane „podobizny” uczestników balu potrafią rozłożyć nawet najbardziej udaną imprezę. Rozczarowanie, zdziwienie, zażenowanie na widok czegoś, co miało być zabawną podobizną pozującej osoby – tego zdecydowanie należy unikać. Jak? Zatrudniając profesjonalistę czyli szybko rysującego karykaturzystę eventowego, który zawodowo zajmuje się tym na co dzień i od dawna.

Dlaczego specjalista z Karykatury.com? Wystarczy poczytać wybrane posty z naszego bloga, nasze informacje i porady, więc nie będziemy ich tu powielać. No, może poza jedną, ważną dla organizatorów imprez informacją, bo każdy umie liczyć i nie lubi wydawać więcej pieniędzy niż to konieczne. Jeśli zależy Ci na zrobieniu jak największej liczby udanych karykatur w określonym czasie (np. w ciągu 4. godzin), zamiast zapraszać trzech karykaturzystów – możesz zaprosić jednego szybkiego karykaturzystę eventowego z Karykatury.com. Otrzymasz podobną liczbę karykatur, w dodatku za mniejszą kwotę niż zażyczy sobie tych trzech.

Stanowisko dla karykaturzysty

Dla organizatora to żaden problem, trzy krzesła i stolik na pewno się znajdą. Obok w ścianie zwykłe gniazdko z prądem 220v (bo często przyjeżdżamy z własną lampą). Odradzamy rysowania bezpośrednio na sali w której wszyscy tańczą, z kilku względów. Rysowanie obok głośnika z muzyką na pewno nie będzie sprzyjać względnemu skupieniu rysownika oraz osoby pozującej. Także dlatego, bo nasza lampa jest silna, a ludzie wolą tańczyć w półmroku, a nie przy ostrym świetle, które może deprymować i krępować swobodny taniec.

Jeśli więc miejsce dla karykaturzysty, to najlepiej obok głównej sali, na przykład w hallu. Byle nie tuż obok wejścia na zewnątrz, gdzie ktoś co chwila wychodzi na mróz, aby np. zapalić papierosa. Kaszlący i zakatarzony karykaturzysta ubrany w zimową kurtkę i szalik, to nie jest dobry pomysł.

Rysujemy w całej Polsce

Najlepsi polscy karykaturzyści eventowi czyli karykaturzyści z Karykatury.com rysują na firmowych i prywatnych imprezach w całej Polsce. W okresie Karnawału rysujemy wszędzie tam, gdzie uznano, że karykaturzysta na bal karnawałowy, to świetna atrakcja. I gdzie uznano, że nasze standardowe stawki (plus koszt dojazdu, czasem też noclegu – w zależności od miejsca balu w Polsce) są rozsądne. Np. w grudniu byliśmy atrakcją 20 imprez firmowych – od Szczecina po Zakopane, od Wrocławia po Lubelszczyznę, wykonaliśmy ponad tysiąc karykatur. Jeśli uważasz, że znakomity karykaturzysta bal karnawałowy to świetny pomysł, skontaktuj się z nami. > Kontakt

karykatury wesele przykłady karykaturzysta na wesele atrakcje weselne

Karykaturzysta na bal karnawałowy 2019? 

Jak otrzymać ofertę

Od Karykatury.com atrakcyjną wycenę otrzymasz szybciej niż myślisz. Chyba, że akurat rysujemy karykatury gdzieś w Polsce i nie mamy dostępu do Internetu. Do wyceny potrzebujemy następujących informacji:
– Miejsce (miejscowość).
– Data (dzień) imprezy.
– Planowana liczba uczestników oraz na ile godzin wstępnie chciałbyś zaprosić karykaturzystę.

Pamiętaj, że nie odpowiadamy na niepoważne zapytania anonimowe (nazwisko, numer telefonu).

Jeśli termin będziemy mieli wolny i zaakceptujesz nasze standardowe stawki, o potem szczegółach porozmawiamy telefonicznie. Doradzimy co zrobić aby wszystko przebiegło jak najlepiej i abyś zapłacił nie więcej, niż to konieczne. Ceny podajemy wraz z kosztami (np. dojazd), bo rysujemy w całej Polsce. Oczywiście jako firma wystawiamy faktury vat, a wcześniej podpisujemy umowę. > Kontakt

Rysujemy na kartonikach formatu A4 (jedna osoba lub para, np. mąż z żoną). Na życzenie możemy przygotować pamiątkowy nadruk na kartonikach (lub doradzimy jak możesz sam oznakować kartoniki). Możemy też przyjechać z usztywnieniami, które  karykatury zabezpieczają przed ewentualnym uszkodzeniem i poplamieniem.

karykaturzysta na event karykatury na imprezie

Autor karykatur

Szczepan Sadurski. Jego rysunki i charakterystyczny podpis znasz jest nie tylko z prasy i programów telewizyjnych. W Nowym Jorku okrzyknięty „jednym z najszybszych karykaturzystów świata”.

Nie tylko on, ale też inni polscy karykaturzyści znani z mediów, mogą stworzyć dużą liczbę błyskawicznie rysowanych karykatur na Państwa balu karnawałowym i innych imprezach (firmowe eventy, konferencje, targi, szkolenia, imprezy integracyjne, itp). Możliwość zaproszenia np. dwóch karykaturzystów, jeśli będzie dużo uczestników i wystarczający budżet.

karykatury wesele przykłady karykaturzysta na wesele atrakcje weselne

Atrakcje na bal karnawałowy 2019: znakomity, szybki karykaturzysta

Dowcipy karnawałowe

Na karnawałowym balu przebierańców blondynka szepcze do przyjaciółki:
– Spójrz na tego faceta przebranego za Rambo. Nie odrywa ode mnie wzroku już od godziny. Co robić?
– Zdejm na chwilę swoją maskę, na pewno da ci spokój.

* * *
Bal karnawałowy. Mocno podpity facet stoi, obejmując filar podtrzymujący sufit. W pewnej chwili mówi:
– Powiem szczerze: z panią tańczy mi się najlepiej!

* * *
Hrabia opowiada wrażenia z pobytu w Brazylii:
– Byliśmy na tym słynnym karnawale brazylijskim.
– A w jakim hotelu spaliście? – pyta jeden ze słuchaczy.
– Hrabino! – hrabia woła do żony. – Przynieś ten ręcznik, który przywieźliśmy z Brazylii. Jest na nim nazwa hotelu.

* * *
W dżungli na balu karnawałowym zorganizowanym przez lwa, hiena tańczy z sępem. W pewnej chwili mówi:
– Jestem głodna. Mam nadzieję, że wszyscy będą bawić się do upadłego.

* * *
Na balu karnawałowym słoń tańczy z mrówką. W pewnej chwili mrówka mówi:
– Gdzieś ty się uczył tańczyć? Robisz takie duże kroki, że nie nadążam za tobą w tańcu!

* * *
– Dlaczego na balu karnawałowym zajączek nie rozpoznał pingwina?
– Bo pingwin zostawił swój frak w ZOO.

* * *
Jasio mówi do Małgosi:
– Na bal karnawałowy przebiorę się za goryla!
– Nie musisz.
– Dlaczego?
– Spójrz w lustro.
> Dowcipy o karnawale – tu więcej

Przedruk dowcipów za zgodą (c) Wydawnictwa Humoru i Satyry Superpress

karykatury na żywo wesele karykaturzysta karykatura

Rozważasz atrakcje na bal karnawałowy?

Ciekawostki o karnawale

– Karnawał rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek wielkiego postu. Nazwa pochodzi od włoskiego carnevale / carne vale („żegnaj mięso”). Nazwa oznaczała pożegnanie mięsa przed rozpoczynającym się wielkim postem.

– Maskarada (bal maskowy) – bal, na którym jego uczestnicy występują w maskach i przebierają się w kostiumy. Tradycja maskarad wywodzi się z włoskich zabaw karnawałowych, popularnych pod koniec średniowiecza i w renesansie.

– Bal (z łac. ballare – tańczyć) – zabawa taneczna, zazwyczaj o poważnym charakterze. Bale najczęściej organizuje się w okresie karnawału. Odbywają się wieczorem i mogą trwać do późnych godzin nocnych.

– Karnawał w Rio (carnaval carioca) uważany jest za największy festyn świata. To pochód szkół z setkami muzyków i tancerzy tańczących samba enredo, transmitowany przez telewizję. Punktem kulminacyjnym jest wejście pochodu na zbudowany w 1984 r. i mieszczący 60 tys. widzów sambodrom. Jury ocenia poszczególne grupy według ściśle wcześniej ustalonych kryteriów. Czołowe szkoły i kompozytor zwycięskiej samby cieszą się w całej Brazylii wysokim prestiżem. W Rio istnieje ponad 40 szkół samby, mających nawet po kilka tysięcy członków.
> Więcej ciekawostek o karnawale

bal karnawałowy atrakcje


Osoby które tu były, szukały także: bal karnawałowy warszawa, bal karnawałowy atrakcje, bal karnawałowy event, bal karnawałowy hotel, bal maskowy, karykatury na żywo, atrakcje na bal karnawałowy

Lista przebojów Karnawał 2019 czyli najczęściej zadawane pytania związane z balem karnawałowym:
1. Jak zorganizować bal karnawałowy?
2. Jakie zrobić konkursy na balu karnawałowym?
3. Jak przygotować bal karnawałowy?
4. Jakie atrakcje na bal karnawałowy?
5. Jak ubrać się na bal karnawałowy?
6. Gdzie wypożyczyć stroje na bal karnawałowy?
7. Jak zorganizować bal karnawałowy dla dorosłych?
8. Kreatywne pomysły na bal karnawałowy?
9. Gdzie najlepsza zabawa karnawałowa w Warszawie?
10. Kiedy jest karnawał 2019?