Atrakcje na wesele w Ostrołęce

karykatury na żywo atrakcje na wesele Ostrołęka karykaturzysta

Atrakcje na wesele Ostrołęka, atrakcje weselne w Ostrołęce, województwo mazowieckie/ Także cale Mazowsze i nie tylko.

Karykatury na żywo – Ostrołęka i nie tylko

Przeczytaj, jeśli planujesz ślub i wesele w Ostrołęce, woj. mazowieckie.

To, co robimy podoba się wszędzie, dlatego osoby mieszkające również w Ostrołęce chętnie zamawiają nasze karykatury. Jeśli planujesz ślub i wesele w Ostrołęce i okolicach, poszukujesz oryginalnych atrakcji – przeczytaj tę stronę.

atrakcje na wesele Ostrołęka atrakcje weselne w Ostrołęce

Atrakcje na wesele Ostrołęka? atrakcje weselne w Ostrołęce? Znakomity karykaturzysta polski

Atrakcje na wesele Ostrołęka: karykatury na żywo

Unikalna atrakcje weselna. W pierwszej chwili wiele osób może uznać ten pomysł jako kiepski. Ale gdy dowiadują się, kto jest wykonawcą dowcipnych portretów gości weselnych – zmieniają zdanie. Jest nazywany jednym z najszybszych karykaturzystów świata. To karykaturzysta eventowy znany z mediów, który uświetnił ponad pół tysiąca imprez w Polsce, USA, Australii i Europie.

Brzmi nieźle? To jeszcze jedna rzecz, która przebija wcześniejsze informacje. Talent, ogromne doświadczenie oraz szybkość rysowania powodują, że narysowanie setki gości wesela w ok. 4 godziny wyjątkowo w przypadku tego artysty – jest możliwe.

Cena, szybkość rysowania, terminy

Ważna informacja: cena jest w zasięgu przeciętnego polskiego wesela, o ile organizatorzy nie chcą oszczędzać na wszystkim.

Nieduża różnica honorarium, jakie dzieli miejscowego, przypadkowego plastyka od znanego polskiego karykaturzysty, który specjalnie przybędzie, aby uświetnić Twoją uroczystość. To powoduje, że na ten wyjątkowy wieczór nie warto zatrudniać przypadkowego artysty. Który za podobną cenę zrobi nie 100, ale np. 20-30 karykatur. Narysowani będą znużeni długim pozowaniem, a reszta gości niestety nie będzie mieć szans na swoją karykaturę.

Na pomysł zaproszenia znakomitego karykaturzysty z Karykatury.com warto pomyśleć jak najwcześniej. Jego kalendarz zaczyna się zapełniać nawet 2 lata przed planowanymi imprezami.

> Atrakcje na wesele w Ostrołęce? Tu więcej informacji

karykatury wesele przykłady karykaturzysta na wesele atrakcje na wesele Warszawa Mazowsze woj. mazowieckie weselne

Atrakcje na wesele w Ostrołęce? Województwo mazowieckie? Karykaturzysta i błyskawiczne karykatury na żywo

Kontakt e-mail

Województwo mazowieckie – miasta

Białobrzegi, Bieżuń, Błonie, Brok, Brwinów, Chorzele, Ciechanów, Drobin, Garwolin, Gąbin, Glinojeck, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Iłża, Józefów, Kałuszyn, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kosów Lacki, Kozienice, Legionowo, Lipsko, Łaskarzew, Łochów, Łomianki, Łosice, Maków Mazowiecki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Mogielnica, Mordy, Mszczonów, Myszyniec, Nasielsk, Nowe Miasto nad Pilicą, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pilawa, Pionki, Płock, Płońsk, Podkowa Leśna, Pruszków, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Raciąż, Radom, Radzymin, Różan, Serock, Siedlce, Sierpc, Skaryszew, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Szydłowiec, Tłuszcz, Warka, Warszawa, Wesoła, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Wyszogród, Wyśmierzyce, Zakroczym, Ząbki, Zielonka, Zwoleń, Żelechów, Żuromin, Żyrardów.

Karykatury w Ostrołęce – informacje

• Szczepan Sadurski rysował karykatury na wielu imprezach w Polsce oraz za granicą, m.in. w Nowym Jorku, Londynie i Monachium. Opublikował 6 tys. rysunków w 200 czasopismach, ilustrował książki i podręczniki. Podczas EURO 2012 rysował karykatury w strefie sponsorów na Stadionie Narodowym w Warszawie. W ostatni weekend tworzył karykatury m.in. mieszkańców Ostrołęki. (kurierostrolecki.pl)

• Klienci Galerii Bursztynowej w weekend mają szansę na otrzymanie własnej karykatury. Na klientów przez dwa dni – sobotę i niedzielę – czeka Szczepan Sadurski, znany satyryk i rysownik. (…) Karykaturzysta Szczepan Sadurski nie bez przyczyny określany jest mianem jednego z najwybitniejszych i najszybszych karykaturzystów œwiata. (…) Sukcesy tego fenomenalnego rysownika w kraju i zagranicą trudno zliczyć, współpracował bowiem z kilkuset gazetami i czasopismami, ilustrował książki i podręczniki szkolne oraz nader często pojawiał się w telewizji. Rysowanie karykatur na żywo to jedna z jego specjalności, co miał okazję prezentować na licznych imprezach w Londynie, Nowym Jorku, Monachium czy na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas Euro 2012. (z archiwum mojaostroleka.pl)

• (…) Czas pozowania to około pięć minut a karykatura, narysowana przez wielkiego mistrza, może być świetną pamiątką na całe życie. (…) Satyryk i rysownik Szczepan Sadurski określany jest mianem jednego z najwybitniejszych i najszybszych karykaturzystów świata. (…) Jest jeszcze okazja do wykonania karykatury w Galerii Bursztynowej – w niedzielę, 20 lipca, Szczepan Sadurski pracował będzie w galerii w godzinach 11.00-18.00. Tu link

• Szczepan Sadurski – polski satyryk, rysownik satyryczny, karykaturzysta oraz dziennikarz. Absolwent Liceum Sztuk Plastycznych w Lublinie. (…) Obecnie tworzy rysunki humorystyczne i karykatury dla wydawnictw, agencji reklamowych i portali internetowych w Polsce oraz w USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Niemczech, Turcji i RPA. Tu więcej

Ostrołęka

Miasto w północno-wschodniej Polsce, w województwie mazowieckim, nad rzeką Narwią. Siedziba powiatu ostrołęckiego. W latach 1975-1998 stolica województwa ostrołęckiego. Ośrodek usług oraz przemysłu energetycznego, budowlanego, celulozowo-papierniczego i spożywczego. Oœśrodek folkloru kurpiowskiego.

Powiat ostrołęcki

Powiat w Polsce (w północno-wschodniej części województwa mazowieckiego), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Ostrołęka. Obejmuje w większości terytorium byłego województwa ostrołęckiego. W skład powiatu wchodzą: gminy miejsko-wiejskie: Myszyniec, gminy wiejskie: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło (największa), Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń, Troszyn oraz miasto Myszyniec. Sąsiednie powiaty: powiat ostrowski, powiat wyszkowski, powiat makowski, powiat przasnyski, powiat szczycieński (warmińsko-mazurskie), powiat piski (warmińsko-mazurskie), powiat kolneński (podlaskie), powiat łomżyński (podlaskie).

Atrakcje na wesele Ostrołęka? Napisz e-maila

Na górnym zdjęciu: Karykaturadek, maskotka Karykatury.com przed Galerią Bursztynową w Ostrołęce. Co jakiś czas nasz karykaturzysta zapraszany jest tutaj na eventy i rysuje karykatury na żywo.

Tagi dla tej strony: atrakcje ślubne, alkoholowe fontanny, zaproszenia ślubne, torty weselne, usługi barmańskie, prezenty ślubne, czekoladowe fontanny, samochód do ślubu, konsultanci ślubni, katalog firm weselnych, dekoracje ślubne, fotograf ślubny Ostrołęka, kamerzysta, florystka, zespół na wesele Ostrołęka, fotobudka na wesele, para młoda, buty ślubne, blog ślubny, prezenty na wesele, targi ślubne, garnitury ślubne, suknie ślubne, iluzjonista na wesele, pierwszy taniec, torty ślubne Ostrołęka, wodzirej na wesele, dekoracje weselne, podróż poślubna, DJ na wesele, alkohol na wesele, makijaż ślubny, drink bar na wesele, firmy weselne, obrączki ślubne, florystka na wesele, podziękowania dla rodziców, sale weselne Ostrołęka.